Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met erotische voorstelling. Eén schotel chip +2 haarlijn, 1 bordje 1 haarlijntje Een schotel goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/g...
Zes antieke Petrus Regout Maastricht Tea Drinker keramieken kommen. Met figuren in tuin decor. Circa 1890. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen mokka-kan met Zwiebelmuster decor. Knauf Zeit. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Vier Indische olifanten van keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 43 cm. In goede staat.
Antiek Duits Thuringen porseleinen figuur. Toreador. 20e Eeuw. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met figuren en floraal decor. Met bodemmerk. Craquele glazuur. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren/floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn, één kopje minimale chip, beide schotels goed. Afmeting: circa 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat...
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse porseleinen bierpullen met stadsgezichten. Circa 1910. Ondermeer: Dresden, Neustand am Aisch, Hamburg,Valkenberg. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Drie delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. 1x Kandelaar met vogel/insekten decor. 1x Dekseldoos met ei/perzik/ranken decor. 1x Bloempot, floraal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram schalen. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor Niets. Model nr. 43. Schilder H.V.B. Afmeting: 9 x Ø 18,4 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Hollandse platelen Jugendstul amfora vaas. Circa 1910. Zuid Holland Gouda. Schider R.R. Bovenrand chips gelijmd. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinese houtgestoken gepolychromeerde en vergulde tempelwachters. 19e Eeuw. Met karaktertekens. Afmeting: H 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke porseleinen schotel met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraagvaas met Familie Rose draken decor. Met sokkel. Afmeting: 51,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/goud decor. Afmeting: Ø 21 - 23 cm. In goede staat.
Acht antieke keramieken bekers. Drie creme-kleurige Societe Ceramique Maastricht. Vijf herdenkingsbekers, koningshuis, divers. Waarvan één rand gelijmd. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote keramieken boxer hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta figurengroepen. Circa 1890. Bronskleurige patina. Eén figuur chips basement. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse/Chinese plated messing opiumpijp met cloisonné. Gesigneerd met bodemmerken onder pijp en houder. Circa 1900. 7-Delig. Afmeting: L 29 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.