Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

47. Januariveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Januar 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke Engelse hangoor tafel
Ergebnis: 170 EUR

Antieke Engelse eikenhouten hangoor tafel met balustervormige poten. Afmeting: 62 x 74 x 84 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 100 EUR

Chinese vierkante porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

5x Imari kop en schotels
Ergebnis: 60 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Eén kop haarlijn, één kop chip, rest goed. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

6 Hangende lampenbollen
Ergebnis: 250 EUR

Zes 60ste jaren design hanglampen met mondgeblazen glazen bollen en rood/zwarte fittingen. 35xø23cm. In goede staat

2x Chinese pijpvazen
Ergebnis: 500 EUR

Twee Chinees porseleinen pijpvazen met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Chinese Flambé vaas
Ergebnis: 225 EUR

Zware Chinees porseleinen Flambé knobbelvaas. H 30 cm. In goede staat.

Antieke Murano kroonluchter
Startpreis 500 EUR

Grote antieke Italiaanse Murano glazen kroonluchter. Circa 1920. Afmeting: 100 x Ø 65 cm. In goede staat.

Mahonie Jugendstill tafel, 1910
Ergebnis: 130 EUR

Mahonie Jugendstil bijzettafel. Circa 1910. Afmeting: 60 x 75 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari schenkkan
Startpreis 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met floraal/goud decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel Ø 25 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen schotel met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Kleine spiegel, H 66 x B 43 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Kleine 19e eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: H 66 x B 43 cm. In goede staat.

Eiken Barok kist
Ergebnis: 120 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist op slede poten. Slot beschadigd, verder in goede staat. Afmeting: 63 x 56 x 114 cm.

4x Chinees porselein
Ergebnis: 150 EUR

Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Tung Chih Cargo. 1862 - 1874. Met floraal/karakter tekens decor. Bestaan de uit: 2x Stapeldoos, bodemmerk. 2x Bonsai plantenbak, chips. Afmeting: 8,5 - 17,5 cm....

Oude armleunstoel + voetenbank
Ergebnis: 100 EUR

Oude Barok-stijl bruin lederen armleunstoel + voetenbank. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 76 x 70 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met houten deksel. Met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 10 cm. In goede staat.

2 Antieke Kantonese borden Ø 20,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese borden. Met kip/pauw/goud decor. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Mahonie naaitafeltje.
Ergebnis: 70 EUR

Mahonie houten naaitafeltje omstreeks 1870 met 2 lades en een wolhouder. 75x45x63cm in goede staat.

Eikenhouten borden wandrek
Ergebnis: 45 EUR

19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met cherubijnkoppen. Neo Renaissance. Afmeting: 120 x 43 x 10 cm. In goede staat.

4x Antieke Franse stoelen, 1870
Startpreis 250 EUR

Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.

2x Chinese Banko Ware trekpotten
Startpreis 50 EUR

Twee Chinese Banko Ware trekpotten met goud + emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Nachtkastje (kersen)
Startpreis 160 EUR

Antiek Duits kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 80 x 38 x 36 cm. In goede staat.

Chinese Sung vaas
Startpreis 250 EUR

Chinese Sung porseleinen vaas met bruin glazuur en floraal/vis decor. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.

Duitse commode, 1830
Startpreis 500 EUR

Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.

Grote Chinese gemberpot + console
Ergebnis: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met deksel. Gemberpot is voorzien van pioenrozen decor. Met console. Afmeting: 24 x Ø 22 cm. In goede staat.