Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

47. Januariveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Januar 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Duitse tafelklok, 1920
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse vrijslinger, 1890
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vrijslinger. Gemerkt B.W. Circa 1890. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Mahonie theetafel/kast
Ergebnis: 70 EUR

Mahoniehouten theetafel met afneembaar blad en facetgeslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 47 x 70 cm. In goede staat.

Mahonie naaitafeltje.
Ergebnis: 70 EUR

Mahonie houten naaitafeltje omstreeks 1870 met 2 lades en een wolhouder. 75x45x63cm in goede staat.

Eikenhouten piedestal, 1900
Ergebnis: 70 EUR

Antieke eikenhouten piedestal. Circa 1900. Afmeting: 122 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Engelse kolenbak, 1880
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Engelse eikenhouten houtgestoken kolenbak. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 60 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Antieke Biedermeier stoel, 1850
Ergebnis: 70 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1850. Afmeting: 94 x 58 x 56 cm. In goede staat.

2x Antieke Maria beelden, 1900
Ergebnis: 70 EUR

Twee grote antieke gips gegoten Maria beelden. Circa 1900. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: H 42 - 46 cm. In redelijk/goede staat.

2x Opaline vazen
Ergebnis: 70 EUR

Twee 19e eeuwse opaline glazen oorvazen met floraal reliëf/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Glazen vaas
Ergebnis: 70 EUR

Grote moderne Murano-stijl vaas met Mille Fiori techniek. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 32 x 14 cm. In goede staat.

Kristalglazen zwaard
Ergebnis: 70 EUR

Modern kristalglazen zwaard 21e eeuws 61cm in goede staat.

Glazen Richard Price schaal
Ergebnis: 70 EUR

Richard Price glazen schaal op voet. Rietveld Academie, atelier. 1960 Engeland. Schaal met bronskleurig iriserend effect. Afmeting: H 6,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse Fayence schotel Ø 30 cm.
Ergebnis: 70 EUR

Grote 18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met bloemvaas decor. Lichte randschade + haarscheur. Afmeting: Ø 30 cm. In redelijke staat.

Terracotta tabakspot
Ergebnis: 70 EUR

19e Eeuwse terracotta tabakspot. Twee-delig. Jongen op St. Bernhardhond. Beschadigingen. Afmeting: 26 x 34 x 10 cm. In redelijke staat.

6-Pas Delfts tegeltableau
Ergebnis: 70 EUR

Antiek Hollands Delfts Fayence zes-pas tegeltableau. Boeren-interieur met figuren bij haardplaats. Afmeting: H 36 x B 40 cm. In goede staat.

Vaas van aardewerk
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Delftse polychrome Fayence vaas. 19e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

5x Herend porselein
Ergebnis: 70 EUR

Vijf delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaal, asbak (2x), dekseldoos, bakje. Diverse decors. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

Twee delen Herend porselein
Ergebnis: 70 EUR

Twee Hongaarse Herend porseleinen bloempotten met floraal/goud decor. Afmeting: H 11 x Ø 16 cm. In goede staat.

4x Chinese snuffbottles
Ergebnis: 70 EUR

Vier oude Chinees porseleinen snuffbottles. Waarvan drie gemerkt. Divers. Afmeting: 6 - 8,5 cm. In goede staat.

2x Chinese Sang de Boeuf vazen + 1x sokkel
Ergebnis: 70 EUR

Twee Chinees porseleinen Sang de Boeuf porseleinen vazen. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Oosterse schenkkan
Ergebnis: 70 EUR

Oosterse messing schenkkan met dieren/draak/floraal decor. Borneo? 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 30 x Ø 23 cm. In goede staat.

2x Spekstenen sculpturen
Ergebnis: 70 EUR

Twee antieke Chinese fijn gesneden spekstenen Foo-honden op basement. Enkele chips. Afmeting: ..?. In redelijk/goede staat.

Japanse cloisonne trekpot
Ergebnis: 70 EUR

19e Eeuwse Japanse Meyi cloisonné trekpot met floraal/vlinder/paradijsvogel decor. Afmeting: 8 x 14 x Ø 9 cm. In goede staat.

2x Japanse bronzen voorwerpen
Ergebnis: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen voorwerpen. 1x Oorvaas met cloisonné + bodemmerk. 1x Rookverdrijver. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Ergebnis: 70 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Republiek-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees (10x)
Ergebnis: 70 EUR

10x Divers Chinees. 20e Eeuw. Bestaande uit; Bord, floraal, met zes tekens bodemmerk. Twee erotische glazen snuffbottles. Vier keer jade? olifanten. Eén bronzen figuur. Eén keramieken vaasje. En één s...

3x Chinees porselein
Ergebnis: 70 EUR

Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee Familie Rose kopjes met floraal decor en groen glazuur. En een Kantonese fruitlekschaal met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: 5 - 16 cm. I...

18e Eeuwse lepel
Ergebnis: 65 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren lepel, steelaanzet dubbel lof en steeleinde rond model met kam. L 21 cm. Gebruiksporen. Mr. Andries Vis-Amsterdam. 1741 - 1799. jl: G 1766. Gewicht circa 52 gram. In goede ...

Lot zilver
Ergebnis: 60 EUR

Lot zilver met een kinderbeker, 925/000, voorzien van oor en met parelrand, 's Gravenhage jl.:l:1971 en een lepel. MT.: Gerritsen en van Kempen, jl.:T:1954. Totaal ca 140 gram. In goede staat.

Zilveren bonbonschaal
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren bonbonschaaltje, 833/000, rond model voorzien van een met spijlen gezaagde rand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten jl.:F:1915. ø12x4cm. ca 81 gram. In goede staat

Lot vingerhoeden
Ergebnis: 60 EUR

Groot lot vingerhoeden, met 9 zilveren modellen en één model uit celluloid met een geelgouden randje. Zilver totaal ca. 38 gram. In diverse gehaltes. In redelijk goede staat.

Lot zilver (6x)
Ergebnis: 60 EUR

Lot met 4 kurken en 2 voetstukken, 833/000. in redelijke staat.

Paar zilveren strooiers
Ergebnis: 60 EUR

Paar zilveren strooiers, 925/000, op ronde voet met een rond gecontourneerde pilaar. Art Deco stijl. 4,5x15cm. Minimaal deukje, in goede staat

Zilveren bonbonschaal
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig met handgezaagd spijlendecor, voorzien van een opgesoldeerde parelrand. MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, jl.:Q:1926. 13x7,5x5cm. ca 64 gram. In goede staat

2 Zilveren miniaturen
Ergebnis: 60 EUR

Twee zilveren miniatuurtafels, 835/000, een gecontourneerde rechthoekige tafel met gekrulde poten en floraal decor langs de randen, 7x3,5x3,5cm en een rechthoekige tafel met bewerkte poten en een flor...

Tas met zilveren beugel en ketting
Ergebnis: 60 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, Rechthoekig gecontourneerde tasbeugel met 2 cartouchen met figuren. Daarnaast is de beugel versierd met 4 vrouwenfiguren met juk, één mist een deel. Voorzien van een ...

3 Bijbels met zilver
Ergebnis: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Hollandse bijbels met zilveren slot en lederen band. Eén maal scheurtje in één lederen band. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden potlood
Ergebnis: 60 EUR

Geelgouden vulpotlood, 585/000, zeskantig met diverse guilloche bewerkingen. Voorzien van onedele binnenkant. 9 cm. Brutogewicht ca 11 gram. In goede staat.

Gembercopupe met zilver bestek
Ergebnis: 60 EUR

Kristallen kandijcoupe en een lot zilver. Fraaie kandijcoupe met aculadevormige rand en een deksel, ø15x30cm, minimale chip mogelijk, en een lot zilver met een servetband, vingerdoekband, beiden met m...

Kaasschaaf met zilverwerk
Ergebnis: 60 EUR

Kaasschaaf voorzien van 800/000 zilveren heft met puntfilet. Afmeting: L 20 cm. In goede staat.

Zilveren jam/honing lepel, 1918
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren Art Deco honing-of jamlepel. 833/000. Haaksteel met filetrand. L 15 cm. Mr. J.M. van Kempen en Zn.- Voorschoten. jl: I 1918. Gewicht circa 35 gram. In goede staat.

Zilveren roomlepel & natfruitschep
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren roomlepel, 835/000, met geschulpte bak, haaksteel met rattestaart, cartouche-vormig schildje en een staande gevleugelde draak. L 7 cm. En een 835/000 zilveren natfruitschep met opengewerkte b...

Sigarencomfoor met zilverwerk
Ergebnis: 60 EUR

Sigarencomfoor met kristal en zilver, 833/000. Kristallen hoorn des overvloed met geëtste bewerking van druivendecor, met luciferdooshouder geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. Op een r...

Zilveren ijsklontjes tang
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren ijsklontjestang, 925/000, strak model. Mexico, 20 cm. ca 115 gram. In zeer goede staat

Zilveren oorhangers met emaille, insect
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, met emaille, markesiet en parel. Oorhangers in de vorm van een vlieg met groene blauwe emaille vleugels, robijntjes als ogen en versierd met parels en markesiet. 34x24mm....

Koraal ketting
Ergebnis: 60 EUR

Ketting van bamboekoraal, ø14mm, met witmetalen sluiting met strasstenen. 52 cm. In goede staat

4 Horloges & armband
Ergebnis: 60 EUR

Lot met 4 horloges, Lorus, Esprit, 2x chronograaf Shshd en een stalen armband met zirconia's Esprit. Nieuw in doosjes

Lot zakhorloges
Ergebnis: 60 EUR

Lot met 4 zakhorloges, met witmetaal en zilver. Een horloge met roestschade en een horloge mist glas. In redelijk goede staat

Zilver vergulde ring met kleurstenen
Ergebnis: 60 EUR

Zilver vergulde ring, 925/000, met kleurstenen. Bolle ring aan de bovenzijde bezet met o.a. topaas, amethist en citrien in diverse slijpvormen. Breedte kop 15 mm. ca 8,4 gram ø 59. In goede staat

Doosje met diverse sieraden
Ergebnis: 60 EUR

Doos met diverse sieraden, o.a. een seiko horloge, vergulde choker, parels, camee, stalen ringen e.d.,

Lot zilveren sieraden
Ergebnis: 60 EUR

Lot zilveren sieraden met broches met filigrain, een mandje met kleurstenen en een armband met blauwe steen. ca 43 gram. In goede staat

Zilveren set sieraden met parel
Ergebnis: 60 EUR

Set met zilveren sieraden met parel en zirconia's, 925/000. Een hanger, ring en oorknoppen met een rozet. In het midden bezet met een parel en daaromheen een rand met zirconia's. ø 13-17 mm. totaal c...

Armband malachiet
Ergebnis: 60 EUR

Armband van malachietkralen, ø 12 mm, bevestigd aan een zilveren bolsluiting. 925/000. 20 cm. Totaal 50,8 gram

14x (Zilveren) munten
Ergebnis: 60 EUR

Kavel met 14 (zilveren) munten waaronder; 1x zilveren 2,5G 1931, 2 penningen Rabobank 100 jaar, 2x zilveren 10G 1994, 1x 1/2 dollar 1965, 1x 20 Pesos 1981 Mexico, 4x 10 Mark Duitsland (2x Carl Zeiss, ...

2 Paar gouden oorknoppen
Ergebnis: 60 EUR

Lot met 2 paar geelgouden oorknoppen, 585/000, in de vorm van een paard met witgouden hoofd en staart, 11x8mm, en in de vorm van een hoefijzer. 6x7mm. Totaal ca 1,4 gram. Nieuw

K. Rodeck, Berglandschap met rivier
Ergebnis: 60 EUR

K. Rodeck. Circa 1880. Duitse School. Berglandschap met rivier en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

G. Krol, Boerderij in de winter
Ergebnis: 60 EUR

Gerard Krol, 1914. 1882 - 1950 Enschede. Boerderij in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

H. van Wijngaarden, Vaas met chrysanten
Ergebnis: 60 EUR

H. van Wijngaarden. Circa 1920. Vaas met chrysanten. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.

J. Solt/Salt?, Vrouwen op markt
Ergebnis: 60 EUR

J. Solt/Salt?. Circa 1910. Vrouwen op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.

Leufkens van Amstel
Ergebnis: 60 EUR

Leufkens van Amstel, 1863-1956. Kasteel bij ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H50x B 60 cm. In goede staat.

J.Temmer, Schapen op de heide
Ergebnis: 60 EUR

Landschap met boerderij en schapen.J.Temmer. Olieverf op paneel. 40x60cm. In matige staat

Ongesigneerd, Adam & Eva
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Adam en Eva bij appelboom met slang. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 17 cm. In goede staat.

Monogram A.P. , Dame met hoed
Ergebnis: 60 EUR

Monogram A.P. Tweede helft 20e eeuw. Dame met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 10,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Heren bij paard
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Heren bij paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Monogram J.B., Stilleven met bloemenvaas
Ergebnis: 60 EUR

Monogram J.B. 1903. Stilleven met bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

4x Tinnen borden
Ergebnis: 60 EUR

Vier grote antieke tinnen borden. 19e Eeuw. Met diverse stempels. Afmeting: Ø 30 - 33 cm. In goede staat.

Lot tin (6x)
Ergebnis: 60 EUR

Zes delen antiek tin. Bestaande uit: vijf kannen + één konische beker met natuurstenen. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.

Lot petroleumlampen
Ergebnis: 60 EUR

Lot oude/glazen petroleumlampen/blakers. Divers. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

Historisme-stijl inktstel
Ergebnis: 60 EUR

Messing historisme-stijl inktstel met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 30 x 22 cm. In goede staat.

Kleine zakkroonluchter met kristal
Ergebnis: 60 EUR

Kleine messing zakkroonluchter met kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x Ø 35 cm. In goede staat.

Twee engelen hoofden
Ergebnis: 60 EUR

Twee 19e eeuwse engelenhoofden. 1x Terracotta. 1x Houtgesneden vuren. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.

3x Antiek houtsnijwerk, 1900
Ergebnis: 60 EUR

Drie delen antiek houtsnijwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Notenhouten barometer, oudere wormbeval. Engelse eikenhouten barometer. En een houtgestoken klok, batterij functie. Afmeting: 20 - 50 cm. In ...

Engelse barometer
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Engelse eikenhouten gestoken barometer met thermometer. Admiral Fitzroy's Indications, Scott Workington. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Mahonie kistje
Ergebnis: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kist met hengsels. Sleutel mist. Afmeting: 9,5 x 40 x 28 cm. In goede staat.

Noblet klarinet in originele doos
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Franse klarinet. Noblet Paris. In originele instrumentenkist. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Reddingsboei
Ergebnis: 60 EUR

Antieke reddingsboei met lichtbaken van schip Persian Xerxes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 75 cm. In goede staat.

4x Handwerk
Ergebnis: 60 EUR

Vier delen handwerk. 19e - 20e Eeuw. Brocant, Petit Point, borduurwerk. Afmeting: 28 - 110 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek hout
Ergebnis: 60 EUR

Vier delen oud/antiek hout. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vurenhouten kinderbed, eiken houder met handvat, snijwerk kroon en een speculaasplank. Afmeting: 44 - 80 cm. In goede staat.

2x Hoedendoos + 1x hoed
Ergebnis: 60 EUR

Twee oude hoedendozen waarvan één met hoge zwarte hoed. 20e Eeuw. Afmeting: 34 - 41 cm. In goede staat.

Albasten lampenvoet
Ergebnis: 60 EUR

Albasten lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Heilig kruis
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuws geëboniseerd houten heilig kruis met plated metalen corpus christi. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Heilig kruis
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuws Heilig kruis met koper-inleg en verguld compositie metalen Corpus Christie en Inri. Scheur in rug. Afmeting: 60 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

8 Delen Afrikaans
Ergebnis: 60 EUR

Acht delen divers. Onder andere: Afrika, brons, keramiek en hout. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.

Schuco Mercer speelgoedauto
Ergebnis: 60 EUR

Duitse blikken Schuco speelgoedauto Mercer Typ 35J 1913. Western Germany. Voorbumper los bij naad. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Wilesco stoomwals
Ergebnis: 60 EUR

Oude Wilesco 'Old Smokey' blikken speelgoed stoomwals uit de 60er - 70er jaren. Schoorsteen niet origineel. Afmeting: 28 x 33 x 16 cm. In redelijke staat.

Antieke tafelpendule, 1890
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Franse onyx pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag, veerslinger. Enkele chips. Afmeting: 52 cm. Bel en sleutel missen. Verder in goede staat.

Antieke regulateur
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur met Pfeilkreuz uurwerk. Circa 1890. Afmeting: 93 cm. In goed staat.

Franse marmeren pendule
Ergebnis: 60 EUR

Antieke zwart marmeren Franse pendule met onyx. Wijzerplaat gesigneerd G. Koelink, Enschede. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Uurwerk staartklok
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuws uurwerk van een Friese staartklok. Met maanstand + datum aanduiding. Met gewichten. Functie niet getest. Afmeting: 41 x 28 x 14 cm. In goede staat.

Antiek pendule stel
Ergebnis: 60 EUR

Antiek Frans zwart marmeren pendule stel met messing. Circa 1880. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 28 - 42 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel
Ergebnis: 60 EUR

Zwaar zwart marmeren klokkenstel met brocotgang. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1870. Enkele chips marmer. Afmeting: 26 - 43 cm. In goede staat.

Engelse regulator
Ergebnis: 60 EUR

Grote Engelse houtgestoken regulator met floraal decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. 20e Eeuw. Afmeting: 91 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel
Ergebnis: 60 EUR

Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met rood marmer. Soir D. Autumn. Arm kaarskandelaar gebroken. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 - 53 cm. In redelijk/goede staat.

2x Messing bureauklokken
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke messing bureauklokken. Circa 1900 - 1930. Eén maal messing met achterpendel, achtdaags-stil uurwerk, Frankrijk. Eén maal messing, Duits, Pfeilkreuz. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1900
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Hollandse eikenhout gestoken kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 35 x 108 x 40 cm. In goede staat.

Biedermeier spiegel.
Ergebnis: 60 EUR

Eiken houten biedermeier spiegel omstreeks 1840 met facet geslepen spiegel 93x56cm in goede staat.