Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

47. Januariveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Januar 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen tafelspiegel
Ergebnis: 120 EUR

Antieke vergulde bronzen toiletspiegel met standaard. Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 33 x 21 cm. In goede staat.

Waaiervormig haardscherm
Ergebnis: 120 EUR

Waaiervormig haardscherm. Messing. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 80 x 14 cm. In goede staat.

Albasten sculptuur
Ergebnis: 120 EUR

Albasten gestoken figuur. Cupido en psyche. Op marmeren basement. Naar Antonio Canova. Echter 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 18 x 18 cm. Haarlijn + chip. In redelijke staat.

Bronzen figuur op marmeren sokkel
Ergebnis: 120 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel. Naar A. Moreau. Gesigneerd. Jongen met vogels op tak. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinese borden Ø 23 - Ø 27 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Grotere bord heeft haarlijn. Kleinere borden chips. Afmeting: Ø 23 - Ø 27 cm. In redelijke staat.

Lot opaal
Ergebnis: 120 EUR

Lot met blauwe opaaltripletten, 19x, diverse maten, ø4-8x9,5mm.

Eiken theekastje
Ergebnis: 120 EUR

Eiken houten theekastje omstreeks 1920 met queen ann pootjes, gebogen glazen deurtje en afneembaar dienblad. 75x79x50 cm in goede staat.

Hanger met smaragd
Ergebnis: 120 EUR

Hanger, 333/000, met smaragd. Hanger royaal bezet met 11 rond gefacetteerde smaragden en diverse singlecut geslepen diamantjes. Grootte 13x31mm. In goede staat

3x Antieke Engelse bijbels
Ergebnis: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Engelse bijbels. Anno 1710 - 1712. An exposition of the five books of Moses, old testament by Mathew Henry, Minister of the gospel in Chester. Afmeting: 36 x 24 x 6 cm. In redelijk/goe...

Antieke 2-gewichts snaarregulateur
Ergebnis: 120 EUR

Antieke geëboniseerde Weense 2 gewichten regulateur, weekloper met halfuurslag. Tollen onder missen. In redelijke staat. 128 cm.

Mahonie jugendstill wandmeubel
Ergebnis: 120 EUR

Antiek mahonie jugendstill wandmeubel/ bankombouw omstreeks 1910 met volle zuilen spiegels en intarsia 183x220x29 in redelijk goede staat.

5-Delig Delfts kaststel, 1900
Ergebnis: 120 EUR

Vijf-delig Hollands Delfts Fayence kaststel. Gemerkt Porceleyne Fles. Circa 1900. Beschadiging bij één vaas. Afmeting: H 25 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Vier porseleinen figurengroepen
Ergebnis: 120 EUR

Vier porseleinen figurengroepen. Onbekend bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

2x Chinese kop + schotel
Ergebnis: 120 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met geisha's in tuin/floraal en goud decor. Eén kopje haarlijn, verder goed. Afmeting: 5,5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke borden (China/Japan)
Ergebnis: 120 EUR

Drie antieke borden. China/Japan. 1x grote Chinese schotel met tuin decor, Kang Xi gemerkt, 18e eeuw. 1x Chinees bord met tuin decor, circa 1800, minimale chip. 1x Japans bord metí bloempot decor + bo...

Gouden ring met amethist
Ergebnis: 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met een ovale zetkast bezet met een ovaal gefacetteerde amethist, 15x12mm. ø55 ca 4,7 gram. In goede staat

Gouden kruis met parel
Ergebnis: 120 EUR

Groot geelgouden kruis, 585/000, versierd met Zeeuwse knopjes en filigrainwerk. In het midden van het kruis zit een klein pareltje, ø 4 mm. Grootte kruis 57x33mm, inclusief oog. Kruis is voorzien van ...

4x Miniatuur schilderijen
Ergebnis: 120 EUR

Vier oude miniatuurschilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 8,5 cm. In goede staat.

Zilveren knottenmandje
Ergebnis: 120 EUR

Antieke zilveren knottenmandje, 800/000, Louis XVI, versierd met gezaagd spijlen- en bogendecor. Voorzien van filetranden en een parelrand. Frans gekeurd. ø8,5x5,5cm. MT.: G.B. met ster in ruitvorm. U...

Antieke zilveren lepel, 1735
Ergebnis: 120 EUR

Antieke zilveren lepel met rattenstaart en gecontourneerd steeleinde. Aan de achterzijde voorzien van vage gravure: ?.D.G. MT.: Lambertus Krop, Deventer, 1735. ca 36 gram. 19 cm. Iets beschadigd aan d...

Groot lot cultivé parels
Ergebnis: 120 EUR

Groot lot cultivé parels, met diverse zoetwater- en zoutwaterparels. 3,5-8,5mm. totaal ca 650 gram.

Fuccini, Jongen met speelgoed
Ergebnis: 120 EUR

Fuccini. Italiaanse School. Jongen in interieur met speelgoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Jan Kelderman, Winters dorpgezicht
Ergebnis: 120 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Winters dorpsgezicht met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl tafellamp
Ergebnis: 120 EUR

Tiffany-stijl glazen tafellamp met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.