Diese Webseite verwendet Cookies

47. Januariveiling 2021

Versteigerung am Donnerstag, 7. Januar 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren reiswekker
Ergebnis: 375 EUR

Zilveren koektrommel & tableau
Startpreis 800 EUR

Zilveren servies
Ergebnis: 650 EUR

Zilveren brandewijnkom, 1723
Startpreis 500 EUR

Zilveren knottenmandje
Ergebnis: 120 EUR

Zilveren brandewijnkom
Startpreis 225 EUR

2 Zilveren schaaltjes
Startpreis 100 EUR

Zilveren vork, 1740
Ergebnis: 80 EUR

18e Eeuwse zilveren vork. Steelaanzet dubbel lof met rug en steeleinde Haags lof. Mr. Gregorius van den Toorn II. 's-Gravenhage. Anno 1740. L 19 cm. Gewicht circa 56 gram. In goede staat.

Lot zilver (brillen)
Ergebnis: 140 EUR

Lot zilveren met brillen, pen en flessenstop. Totaal ca 73 gram. In goede staat

Zeldzame kroon (Utrecht)
Startpreis 3.000 EUR

Zeldzame kroon met diamanten
Startpreis 3.500 EUR

Stel zilveren broodmanden
Startpreis 600 EUR

Documentenkist Rost van Tonningen/N.S.B. Holland
Ergebnis: 325 EUR

Snider Enfield percussie-karabijn
Ergebnis: 300 EUR

Achterlader percussie-karabijn. Model 1971 Mark III. Uitvoering Snider-Enfield. Met diverse keuren voor toelating in het Britse leger in redelijke staat.

Antiek penvuur revolver
Ergebnis: 190 EUR

Penvuur revolver
Ergebnis: 190 EUR

Penvuur revolver
Ergebnis: 120 EUR

Antiek geweer
Ergebnis: 100 EUR

Vijf Oost-Duitse medailles
Ergebnis: 25 EUR

Antiek handwerk 1934 - 1934
Ergebnis: 275 EUR

Antiek handwerk ter herinnering diensttijd 1934 - 1935. Met onderzeeër en KLM vliegtuig 'Snip'. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse kruithoorn
Startpreis 120 EUR

Antieke Amerikaanse kruithoorn met adelaar en U.S. et cetera. 19e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Antiek sabel, 19e eeuw.
Ergebnis: 120 EUR

Japans Katana zwaard WO II
Ergebnis: 300 EUR

Startpreis 500 EUR