B. Keus? Hollands riviergezicht met kerk en zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 32 cm. In goede staat.
F. Storm. Landschap La Roque, Zuid Frankrijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Johan Prins. Gezicht op Hellendoorn 1942. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Nitsch, 1955. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 36 cm. In goede staat.
A. Scheringa. Circa 1900. Portret geleerde. Olieverf op linnen. Afmeting: H 92 x B 66 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met figuren. Geschilderd op blik. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.
Onduideljk. Groot Egyptisch schilderij op papyrus geschilderd. Egyptische figuren voorstelling. Olieverf op papyrus. Afmeting: H 66 x B 94 cm. In goede staat.
Signatuur Keller? Twee jockeys in volle draf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 35 cm. In goede staat.
2x Naïve School. Monogram H. v.d. B. 20e Eeuw. Figuren in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
J. van Slotberg. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Frans Hoos. 1884 - 1966. Stadsgracht met brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 43 cm. In goede staat.
J.J.M. Dohmen. 1923 - . Gesigneerd Caveto. Abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.
D. Monies. 1850 pinx. 1812 - 1894. Deense School. Terugkerende Franse infanteristen. Scheurtje. Aquarel op papier. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In redelijke staat.
Tjeerd Bottema. 1884 - 1940. Boer bij haarvuur. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Pendant. Italiaanse School. Roma 1877. Gesigneerd M.C. Eis, M. Geis? Italiaanse landwerker + Italiaanse vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 41 x B 28 cm. In goede staat.