Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: 1x Imari met vaas/goud decor, goed. 1x Familie Rose, floraal/vogel decor, goed. 1x Octagonaal, floraal/goud decor, goed. Afmeting: Ø 22...
19e Eeuwse Chinese of Japanse porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse/Chinese borden. Bestaande uit; Eén maal met vlinder/floraal/goud decor (minimale chip). Vier maal met floraal/vlinder decor + zes tekens bodemmerk (goed). Afmeting: Ø 19 - 20 cm. ...
Antieke Japanse/Chinese plated messing opiumpijp met cloisonné. Gesigneerd met bodemmerken onder pijp en houder. Circa 1900. 7-Delig. Afmeting: L 29 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen snuffbottles. Waarvan drie gemerkt. Divers. Afmeting: 6 - 8,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Sang de Boeuf porseleinen vazen. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Oosterse messing schenkkan met dieren/draak/floraal decor. Borneo? 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 30 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese fijn gesneden spekstenen Foo-honden op basement. Enkele chips. Afmeting: ..?. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japanse Meyi cloisonné trekpot met floraal/vlinder/paradijsvogel decor. Afmeting: 8 x 14 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen voorwerpen. 1x Oorvaas met cloisonné + bodemmerk. 1x Rookverdrijver. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Republiek-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
10x Divers Chinees. 20e Eeuw. Bestaande uit; Bord, floraal, met zes tekens bodemmerk. Twee erotische glazen snuffbottles. Vier keer jade? olifanten. Eén bronzen figuur. Eén keramieken vaasje. En één s...
Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee Familie Rose kopjes met floraal decor en groen glazuur. En een Kantonese fruitlekschaal met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: 5 - 16 cm. I...
Twee antieke Chinese bamboe gesneden penselen vazen met gedetailleerde geschriften, landschap/floraal decor. Krimpnaden. 19e Eeuw. Afmeting: H 20 x Ø 7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen snuffbottles met bodemmerk. Eén maal met erotisch decor. Eén maal met kraanvogel decor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Vijftien stuks 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen miniatuur vazen. Divers. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Vier delen Oosters brons. Bestaande uit: Monnik staande op lotusbloem. Twee amuletten. En een gesigneerde, G.B., zeepaarden sculptuur. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.
Oude Chinese tea-brick met tempel voorstelling en karaktertekens. Afmeting: 23,5 x 19 x 3 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees steengoed. 3x Vaas. 1x Zalfpot. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schaaltjes met figuur in tuin decor. Twee schalen haarlijn. Twee schalen goed. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat,
Twee antieke Chinees geschilderde voor-ouder portretten met goudverf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 30 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kan met floraal decor en bodemmerk. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Eén kop haarlijn, één kop chip, rest goed. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee gemerkte Chinese Yixing theepotjes. Eén chip binnenrand deksel. Afmeting: Ø 6 - Ø 8,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en coulissen/kraanvogel/tekst decor. Met goudrand. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kopje met chicken decor + bodemmerk. Schaaltje met chicken decor + bodemmerk. Kopje met floraal decor + bodemmerk. Twee kopjes met zotjes decor + bodemmerk...
Zes Chinese Sang de Boeuff miniatuur vazen in cassette. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Zes Chinese natuurstenen/jade objecten. Divers. Drie maal amulet, twee plaquettes, één figuur. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met landschap decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 47 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Familie Noir dekselvaas. Eén Capucijne kom met zes schalen. Eén kom met landschap decor. En drie koppen. Afmeting: 6 - 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen schaal met krijger decor. Afmeting: 33 x Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Amsterdams Bont kom, chip/haarlijn. Capucijne kom, goed. Blauw-witte pot, haarscheur. Imari cup, haarscheur. Amsterdams Bont cup, haarscheur. Afmeting: Ø 7...
Chinees zijde-handwerk in glas. Dubbelzijdig met signatuur. 20e Eeuw. Kraanvogel in landschap decor. In hardhouten lijst met standaard. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Zeven antieke porseleinen borden met Lange Lijs decor. Gemerkt F. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: Ø 20 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met floraal/draken/goud decor. Afmeting: 14 x 26,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen dekselvazen. Gegraveerd. Floraal decor. Afmeting: 14,4 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken/tekst decor. Eén maal floraal/symbolen decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.
Hoge Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x Ø 40 cm. In goede staat.
Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese terracotta Quen Yin met rest polychromie. Hoofd gelijmd. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode van hardhout met messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 38 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse bronzen koe met kalf. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Chinese liggende en lachende spekstenen boeddha. Afmeting: 6 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...
Twee grote Chinese spekstenen gesneden stempels met figuren + Foo honden. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.