Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

47. Januariveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Januar 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Chinese tempelwachters
Startpreis 300 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese houtgesneden, gepolichromeerde vergulde tempelwachters op lotusbloemen. Afmeting: 43 - 44 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese gietijzeren waterkan
Startpreis 325 EUR

19e Eeuwse gietijzeren Chinese waterkan met vis decor + koperen deksel. Afmeting: 21 x 22 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Startpreis 350 EUR

Hoge Chinees porseleinen celadon vaas. Vierkant met ribbels en groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas
Startpreis 350 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon oorvaas met groen glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met grijs-kleurig glazuur. Afmeting: H 10,3 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Japanse Kakiemon borden
Startpreis 350 EUR

Twee 18e eeuwse Japans porseleinen Kakiemon borden met floraal/landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. + Ø 22 cm. In goede staat.

Antieke Chinees porseleinen boeddha
Startpreis 350 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose boeddha met floraal decor. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.

5x Chinese kommen Ø 11,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Vijf stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal/insekten decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startpreis 400 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 26,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon schaal met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: H 7 x Ø 26,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vierkante vaas met blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 29 x13 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Japanse fluit
Startpreis 400 EUR

Zeldzame antieke Japanse porseleinen fluit in zotje-vorm. Afmeting: L 8 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 25 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen schotel met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Jade gesneden Foo-hond
Startpreis 400 EUR

19e Eeuwse Chinees jade gesneden Foo-hond. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7,5 x 3,5 x 3,5 cm. In goede staat.

Chinees Ducai bord
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen Ducai bord met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.

2 Kang Xi borden Ø 24,7 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/Foo-honden decor. Met bodemmerk. Eén bord chip. Eén bord chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 24,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel Ø 12,6 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen schotel met geel glazuur. Draken en verso kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 2,5 x Ø 12,6 cm. In goede staat.

Familie Rose vaas
Startpreis 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/perzik decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Vier musicerende Chinese vrouwen
Startpreis 400 EUR

Chinese School. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Vier musicerende Chinese vrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 124 x B 180 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 400 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap/goud/tekst decor. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 400 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap/goud/tekst decor. Gesigneerd. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

2x Familie Rose plaquettes
Startpreis 400 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose plaquettes met geisha's/tekst decor. In houten lijst. Afmeting: H 33 x B 19 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk tablet met inktpot
Startpreis 450 EUR

19e Eeuws Chinees lakwerk tablet met messing vergulde monturen. Gemonteerd op een porseleinen Foo-hond en porseleinen inktpot. Oor gelijmd. Verder in goede staat. Afmeting: 15 x 27 x 18 cm. In redelij...

2 Antieke Chinese knobbelvazen
Startpreis 450 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvazen met zotjes/tekst decor. Eerste helft 20e eeuw. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: H 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese vazen
Startpreis 450 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kang Xi -stijl vazen. 18e - 19e Eeuw. Diverse figuur decors + vier tekens bodemmerk. Eén chip deksel. Afmeting: H 23 - 26 cm. In goede staat.

Chinese cup Ø 8,1 cm.
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen cup met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 3,7 x Ø 8,1 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Startpreis 475 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor + Foo-hond. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Startpreis 475 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor + Foo-hond. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

2x Chinese Familie Verte vazen
Startpreis 500 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren/floraal en goud decor. Eén vaas chip bodemrand, één vaas gelijmd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Rose dekselvaas
Startpreis 500 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met floraal/karaktertekens decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 15 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 500 EUR

Grote Chinees porseleinen bolvaas met gouden draken decor. Afmeting: H 33 x Ø 26 cm. In goede staat.

Familie Rose vaas
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bolle vaas met krijger decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese cup Ø 8,1 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen cup met rose glazuur. Ongemerkt. Afmeting: H 4 x Ø 8,1 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Startpreis 500 EUR

Antieke Chinees porseleinen celadon vaas met floraal decor. Chips. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.

Familie Rose penselenpot
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met figuren in tuin decor. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 33 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse diepe Chinees porseleinen schaal met tuin/goud decor. Chips rand. Afmeting: H 8 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese schotel Ø 23 cm.
Startpreis 500 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen gecontourneerde schotel met floraal/landschap/paradijsvogel/Foo-hond decor. Afmeting: Ø 23 cm. Minimale randschilfers. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in landschap/floraal decor. Gecontourneerde omranding. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese plaquette
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen plaquette met figuren in landschapdecor. ø 30,5cm. In goede staat

Chinees bewerkte schelp op console
Startpreis 500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese bewerkte parelmoer schelp op houtgestoken console. Vechtende Chinese figuren in haven decor. Randschade bovenrand. Afmeting: 21 x 20,5 cm. In goede staat.

Chinees bewerkte schelp op console
Startpreis 500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese bewerkte parelmoer schelp op houtgestoken console. Chinese figuren met wapens decor. Afmeting: 19 x 22 cm. In goede staat.

2x Familie Rose borden
Startpreis 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale Familie Rose borden met chicken decor. Minimale haarlijn. Minimale chip. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chine de Commande bord Ø 22,7 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen Chine de Commande bord met figuren decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinese trekpot met draken
Startpreis 600 EUR

Chinese wit porseleinen trekpot met reliëf draken decor + bodemmerk. Afmeting: 14 x 17 x 7 cm. In goede staat.

Chinees Kang Xi bord Ø 21 cm.
Startpreis 600 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha's in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Antieke porseleinen Queng Lung figurengroep
Startpreis 600 EUR

Antieke Chinees porseleinen Queng Lung figurengroep. Oude man met een vogel die oester eet. Beschadiging baard + vingers. Afmeting: 19 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi trekpot
Startpreis 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met tuin decor. Tuit iets beschadigd. Afmeting: 8,5 x 14 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Bronzen vergulde wierookbrander
Startpreis 600 EUR

Zware Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese plaquette Ø 45,5 cm.
Startpreis 600 EUR

Grote Chinees porseleinen ronde plaquette. Paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 45,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas
Startpreis 600 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met craquelé glazuur + Foo-honden koppen. Afmeting: H 28 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 35 cm.
Startpreis 600 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Bodemmerk. Chips. Afmeting: H 6 x Ø 35 cm. In redelijke staat.

Chinees ivoren figuur
Startpreis 750 EUR

19e Eeuws Chinees, uit ivoor gesneden reclining lady op houtgestoken basement. Afmeting: 19 x 6 x 6 cm. met taxatie rapport In goede staat.

Chinese Quan Yin van jade
Startpreis 750 EUR

Grote oude Chinese jade gesneden Quan Yin op houten sokkel. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Familie Rose schotel Ø 38,5 cm.
Startpreis 800 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin/vogel en vlinder decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.

Chinese Queng Lung vaas
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen Queng Lung vaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Familie Verte penselenpot
Startpreis 800 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met tekst + signatuur + landschap decor. Afmeting: 17 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese viskom Ø 24 cm.
Startpreis 800 EUR

Grote Chinees porseleinen viskom met floraal decor. Afmeting: H 19 x Ø 24 cm. In goede staat.

2 Chinese zilveren Tuck Chang kelken
Startpreis 800 EUR

Twee bijzondere Chinese zilveren kelken, 800/000, kelken voorzien van gegraveerde draken en geplaatst op een ronde voet met bamboestokken. Gestempeld: Tuckchang. Shanghai. ø6x15cm. Totaal ca 334 gram....

Chinese/Tibetaande keizerlijke buste
Startpreis 950 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese/Tibetaanse keizerlijke buste op houtgestoken console. Afmeting: 54 x 35 x 16 cm. In goede staat.

Blauw witte pot
Startpreis 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met landschapsdecor en oren. 1 Oor gelijmd. Redelijk/ goed. 51cm.

Chinese schaal op zilveren voet
Startpreis 1.000 EUR

Chinese schaal met zilveren voet, 925/000, Ovale Kantonese schaal, 19e eeuw, geplaatst op een grote ronde gecontourneerde zilveren voet met gekrulde poten versierd met voluten, culots en leeuwenkoppen...

Chinese Kang Xi trekpot
Startpreis 1.000 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met tuin decor. Minimale schilfer tuit. Afmeting: 8,5 x 14 x Ø 9 cm. In goede staat.

Antieke celadon kom Ø 18 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen celadon kom met bloemblad decor. Afmeting: 7,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Startpreis 1.000 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 19 cm. In redelijk/goede staat.

3 Chinese plaquettes
Startpreis 1.000 EUR

Drie Chinees porseleinen plaquettes met diverse decors. Eén tegel gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.

2 Chinese Kang Xi borden Ø 20,2 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi diepe borden. Met vijverpartij/kraanvogel decor. Gecontourneerde omranding. Eén minimale chip. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,2 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 37 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Grote diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met landschap/floraal decor. Gecontourneerde omranding. Randglazuur schade. Afmeting: 8,5 x 37 x 37 cm. In goede staat.

Chinese plaquette + console
Startpreis 1.000 EUR

Chinees porseleinen ovale Familie Verte plaquette met draak decor. Met houten console. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas + sokkel
Startpreis 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen kraagvaas met Familie Rose draken decor. Met sokkel. Afmeting: 51,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Startpreis 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed floraal decor. Met bodemmerk. Rond gat in de bodem. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

2 Wucai potten
Startpreis 1.200 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Wucai-stijl vazen met Foo-honden decor. Eén deksel mist. Afmeting: H 28 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 39,5 cm.
Startpreis 1.500 EUR

Grote diepe Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.

2x Kapitale Chinese dekselvazen, 17e - 18e eeuw
Startpreis 1.500 EUR

Twee kapitale 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met draken/wolken/zee decor. Beide deksels beschadigd. Eén vaas haarlijn in bovenrand. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen Ming figuur
Startpreis 1.500 EUR

Antieke Chinese Ming bronzen keizerlijk figuur. Mooie patina. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 37 cm.
Startpreis 1.500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren bij pagode decor. Eén chip. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander
Startpreis 2.000 EUR

Antieke, gesigneerde Chinese bronzen wierookbrander. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese Red Deer vazen
Startpreis 2.000 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen Red Deer vierkante vazen. Met gouden Foo-honden koppen/tekst decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

5-Delig Imari kaststel
Startpreis 2.000 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kaststel met paradijsvogel decor. Eén deksel niet origineel. Beschadigingen. Afmeting: H 18,5 - 23 cm. In redelijke staat.

4 Delen div. China/Japan
Ergebnis: 30 EUR

Vier delen divers. China/Japan. Bestaande uit: Eén Kantonese porseleinen dekselpot. Drie maal cloisonne. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.

Antiek Japans theeservies
Ergebnis: 30 EUR

Antiek acht-delig Japans theeservies met bodemmerk. Circa 1920. Deksel theepot mist. Chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.

5x Antieke Japanse vazen
Ergebnis: 30 EUR

Vijf antieke Japanse vazen. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zeskantige Nippon vazen. Twee kraagvazen met figuren/floraal decor. Eén pijpvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede...

Antieke liggende boeddha
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Chinese liggende en lachende spekstenen boeddha. Afmeting: 6 x 11 x 5 cm. In goede staat.

4x Chinees/Japans porselein
Ergebnis: 35 EUR

Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...

2x Chinese spekstenen stempels
Ergebnis: 35 EUR

Twee grote Chinese spekstenen gesneden stempels met figuren + Foo honden. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse bronzen koe met kalf
Ergebnis: 45 EUR

Antieke Oosterse bronzen koe met kalf. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 x 8 x 6 cm. In goede staat.

Hocker
Ergebnis: 50 EUR

Hoge Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x Ø 40 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné schaal
Ergebnis: 50 EUR

Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese standaard met medaillon
Ergebnis: 50 EUR

Chinees zijde-handwerk in glas. Dubbelzijdig met signatuur. 20e Eeuw. Kraanvogel in landschap decor. In hardhouten lijst met standaard. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

2x Yixing potjes
Ergebnis: 50 EUR

Twee gemerkte Chinese Yixing theepotjes. Eén chip binnenrand deksel. Afmeting: Ø 6 - Ø 8,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 16 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en coulissen/kraanvogel/tekst decor. Met goudrand. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Ergebnis: 50 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kopje met chicken decor + bodemmerk. Schaaltje met chicken decor + bodemmerk. Kopje met floraal decor + bodemmerk. Twee kopjes met zotjes decor + bodemmerk...

6x Chinese miniatuur vaasjes
Ergebnis: 50 EUR

Zes Chinese Sang de Boeuff miniatuur vazen in cassette. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

6x Chinese objecten
Ergebnis: 50 EUR

Zes Chinese natuurstenen/jade objecten. Divers. Drie maal amulet, twee plaquettes, één figuur. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Grote Japanse sierschotel Ø 47 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met landschap decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 47 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 50 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Familie Noir dekselvaas. Eén Capucijne kom met zes schalen. Eén kom met landschap decor. En drie koppen. Afmeting: 6 - 32 cm. In goede staat.

Japanse Imari schaal Ø 28 cm.
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuws Japans Imari porseleinen schaal met krijger decor. Afmeting: 33 x Ø 28 cm. In goede staat.