18e Eeuwse Friese stoelklok met spillegang en wekker. Loodgoud bijgeschilderd + stukje af. Verder in goede staat. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Eikenhouten Weense twee-gewicht regulateur. Met antiek uurwerk en latere klokkast. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met parel. Brisures met daaraan een hanger in de vorm van een haak met daarin een cultive parel, ø 4,5mm. lengte 29 mm. totaal ca 2,9 gram. Nieuw
Grote Delftse Porceleyne Fles Fayence sierschotel met floraal decor + annotatie 1917. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met sterrenkijker en sterrenbeelden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 42 x 32 x 11 cm. In goede staat.
18e Eeuws Amsterdams staand horloge met religieus mechaniek, geboorte Jezus met koningen. Wortelnoten 18e eeuwse klokkast met 18e eeuws uurwerk. Gesigneerd, Valentijn Fluso Amsterdam. Met maanstand, d...
Lot met 3 zilveren sieraden, voorzien van een ovale broche met agaat, 29x37mm, een ring met barnsteen, ø55 en een ovale hanger met roosbewerking en een groene steen, 19x33mm. totaal ca 22,1 gram. In g...
Twee delen Herend porselein. Betreft twee bloempotten, met foraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x Ø 15 cm./ 15 x 22,5 x 14 cm. In goede staat.
Drie grote Duitse Sonneberg poppen met papiermache hoofden. Circa 1930. Slaapogen, mohair + kleding. Afmeting: 55 - 70 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Vijf Duitse antieke porseleinen K.P.M. borden met floraal/insecten decor en goudrand. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geel glazuur. Tuin/vlinder decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 17 cm. In goede staat.
Zestien delen divers Chinees porselein. Onder andere: Schotels, Yixing, kopjes, pattipan. 18e - 19e Eeuw. Diverse haarlijnen en of chips. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Figuur in landschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 39 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een fijne dubbele band aan de bovenzijde voorzien van een spiegelchaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct met aan weerskanten 2 singlec...
Twee grote kristalglazen dekselbokalen met gegraveerde golfclubs decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met bloedkoraal. Fraai stuk gesneden bloedkoraal met bloemenmand en bloemen, geklemd in een gouden zetting met brochering. 57x27mm. ca 17,2 gram. In goede staat
Jugendstil-stijl glazen vaas met reliëf van bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Vier zilveren ringen, 925/000, met zirconia's. Totaal ca 52,0 gram. ø62-66. In goede staat
Chinees porseleinen chicken cup met kippen/kuikens decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Geelgouden figarocollier, 585/000. 52 cm. ca 7,5 gram. breedte 2,7mm. met karabijnhaak. Nieuw
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.