Duitse Goebel porseleinen rookverdrijver. Jongen met accordeon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Negen oude Duitse Hummel keramieken figuren. Divers. Circa 1930 - 1970. Twee figuren beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits porseleinen Jugendstil warmhoudplateau met floraal decor. Twee-delig. Aerozons Wärmeplatte DRGM. Circa 1915. Afmeting: H 10,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse keramieken kastkommen met figuren decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 8 x Ø 16 cm.
Terracotta figuur met glazuur. Twee apen. Monogram FRB 1946. Afmeting: 12 x 14,3 x 6,3 cm. In goede staat.
H. Klein. Circa 1880. Boeren interieur met handwerkende moeder en spelend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.
Grote Delftse Porceleyne Fles Fayence sierschotel met floraal decor + annotatie 1917. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
Twee delen Herend porselein. Betreft twee bloempotten, met foraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x Ø 15 cm./ 15 x 22,5 x 14 cm. In goede staat.
Zhan Zu Sjen. Chinese School. 21e Eeuw. Galopperende paarden. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: H 48 x B 68 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakentegel. Afmeting: 3,5 x 19,6 x 19,8 cm. In goede staat.
Lot Chinees celadon porselein met groen glazuur. Onder andere; twee rituele wijnhouders, twee cups + kan. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Vijf Duitse antieke porseleinen K.P.M. borden met floraal/insecten decor en goudrand. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
K. Rodeck. Circa 1880. Duitse School. Berglandschap met rivier en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Henk Roosink. 1960 - . Rijssen. Landschap met kippen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Figuur in landschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 39 cm. In goede staat.
Hendrik Schaap. 1878 - 1955. Stadskanaal met figuur in boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Herman Krug. Duitse School. Circa 1900. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel (linnen op karton). Afmeting: H 37 x B 28 cm. In goede staat.
Twee grote kristalglazen dekselbokalen met gegraveerde golfclubs decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Tuit beschadigd, hengsel mist. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met celadonkleurig glazuur. Op sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: 13,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal op hoge voet, met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 6,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl glazen vaas met reliëf van bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.