Prachtige schenkkan met zilveren monturen, 835/000. Grote kan versierd met slijpwerk met floraal decor, geplaatst op een ronde zilveren voet met lambrequins, kabelrand en cannelures. Aan de kan zit ee...
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 26,5 cm. In goede staat.
Herman C.A. Paradies. 1883 - 1966. Delftshaven Rotterdam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 37 x B 77 cm. In goede staat.
H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Havengezicht Pernis met figuren. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Foo-hond in landschap decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 22 x Ø 12,2 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige gouden ring, 585/000, met roosgeslepen diamanten. Rozetring met in het midden een grote ovaal roosgeslepen diamant, gezet op zilverfolie, 10x7,8mm. om deze steen zit een rand met 18 kleien d...
Ben Viegers. 1886 - 1947. Riviergezicht met stad (Rhenen?). Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Oude messing pendule met antiek uurwerk. 19e - 20e Eeuw. Au Bon Sauvage. Met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 x 28 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram C.W. Circa 1930. Pot met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 18 cm. In goede staat.
Arie Kelting de Koningh. 1815 - 1867. Hollands zonnig landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 42 cm. In goede staat.
Prachtige Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal/landschap/figuren decor. Zonder bodemmerk. Afmeting: H 38 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduideli...
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize kabinet met halve zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1780. Afmeting: 230 x 185 x 58 cm. In zeer goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met riviergezicht/boten/huizen decor. Drie schotels goed. Eén maal haarlijn. Kopjes goed. Afmeting: 4,5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Francois Louis Francais (Barbizon). 1814 - 1897. Italiaans landschap bij avond met vrouw en waterkruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 82 cm. In goede staat.
Paar grote Villeroy & Boch (Mettlach), Delftse-stijl tegels van bijzondere kwaliteit. Circa 1895 - 1900. Door Jean Baptiste Stahl. Duitsland 1869 - 1932. Eén tegel is gemaakt naar Gerard Dou. 1613 - 1...
Originele 17e eeuwse Duitse Nürnberger ijzeren geldkist met origineel slot, slotplaat en sleutel. Functioneel. Afmeting: 43 x 80 x 46 cm. In zeer goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met oker glazuur en bloesem/vlinder en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met tuin/vogel en tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,3 x Ø 10,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met oker glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm.
Zeldzame 19e eeuwse Franse staande precisie regulateur met slagwerk op dubbele bel en centrale secondenwijzer. Konisch toelopende, overgeschilderde, klokkast + berthoud slinger. Huwelijk uurwerk + klo...
Geelgouden tennisarmband, 585/000, met diamant. Armband volledig bezet met briljant geslepen diamanten met diagonaal geplaatst gouden bruggen met daartussen diamanten geklemd in een 2 poot-chaton. Tot...