Prachtige schenkkan met zilveren monturen, 835/000. Grote kan versierd met slijpwerk met floraal decor, geplaatst op een ronde zilveren voet met lambrequins, kabelrand en cannelures. Aan de kan zit ee...
C.H. Beltman. 1930. Hollands heidegezicht met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
J.J. Garjeanne. 1860 - 1930. Hollands poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterbakje in waterlelieblad vorm. Met groen glazuur en bodemmerk. Kleine haarlijn. Afmeting: 10 x 8 x 2,7 cm In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette. Geisha in landschap met tekst en signatuur. Houtgestoken lijst. Afmeting: H 75 x B 23 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet met bronzen beslag en klauwpoten. Louis Quinze. Ongerestaureerd. Lichte fineerschade. Afmeting: 245 x 190 x 65 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse, verstelbare, houtgestoken pianokruk met adelaar. Afmeting: H 52 x Ø 31 cm. In goede staat.
Kees Heynsius. 1890 - 1981. Beek te Hohenwald Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Prachtige gouden ring, 585/000, met roosgeslepen diamanten. Rozetring met in het midden een grote ovaal roosgeslepen diamant, gezet op zilverfolie, 10x7,8mm. om deze steen zit een rand met 18 kleien d...
Zilveren mosterdpot, 800/000, met blauw glazen binnenpotje. Mosterdpotje gezaagd met ovalen en versierd met guirlandes met strikken en medaillons. Voorzien van scharnierend deksel met guirlandes. Het ...
Zilveren tabakspot, 833/000, op houten basement. Rechthoekig gecontourneerde tabakspot voorzien van ribben en versierd met gegraveerde elementen en bolle knop. MT.: W.Schutter, Groningen, jl.:L:1845. ...
18e Eeuwse Hollandse Barok linnenpers met commode en origineel messing beslag, Hollandse leeuwen. Afmeting: 203 x 80 x 50 cm . In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 1990. Abstract landschap. Lithografie op papier. Afmeting: H 81 x B 101 cm. In goede staat.
Alya Brink. Titel: Roma. Terme de cascalla. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Grote geelgouden hanger/broche, 585/000, met onyx en diamant. Ovaal gecontourneerde broche met een gouden bewerkte rand met graveerwerk. In het midden van de broche zit een ovale onyx voorzien van een...
Bijzondere geelgouden ring, 585/000, met emaille citrien en diamant. Brede ring met parelranden voorzien van een grote ovaal gefacetteerde citrien in het midden, in een parelrand, aan de boven en onde...
Chinees porseleinen vaas met oker-geel glazuur, wit floraal decor met vogels. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met zeldzaam Europeanen, erotisch en goud decor. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.
2x Ongesigneerd. Landschappen. Circa 1920. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.
Antieke Engelse twee-delige eikenhouten hoekkast met twee deuren en twee lades. Circa 1900. Afmeting: 209 x 105 x 47 cm. In goede staat.
Vier 50er - 60er jaren stoelen van Cees Braakman. Zogenaamde Pastoe stoel. Teakhout met velours stoffering. Afmeting: 79 x 47 x 59 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelhouten likeurkelder met boulle inleg en bandintarsia. Met originele karaffen en glazen. Onbeschadigd. Afmeting: 27 x 33 x 26 cm. In goede staat.
Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen theepot met mandarijn/goud decor. Deksel gerestaureerd. 16 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met bloemen/draken decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Houten doosje met op het deksel een ingelegde afbeelding van een stadsgezicht met kerk. In het doosje zitten diverse Oosterse sieraden. 16x11x6cm.
Tien porseleinen Hutschenreuther kerstklokken. 1995 t/m 2004. Afmeting: ca. 8 cm. In goede staat.
Antiek Duits mahoniehouten Biedermeier secretaire met mooi binnenleven en oude schellak politoer. Enkele beschadigingen. Afmeting: 153 x 102 x 51 cm. In goede staat.
Lot met 4 zakhorloges voorzien van ketting. Gemaakt uit witmetaal. één is niet werkend.
Twee zilveren zakhorloges. 800/000, een groot model, ø 51mm voorzien van witte wijzerplaat met decentrale secondewijzer, de achterzijde is voorzien van een guilloche bewreking met gravure van een schi...
Drie miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Met messing lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Twee antieke miniatuur schilderijen. Ovaal. Met gesigneerde damesportretten. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Lot edelstalen sieraden met manchetknopen, armband en 6 ringen en 2 chokers gecombineerd met goud.
Mooie 18e eeuwse Louis Quinze notenhouten Barok theekist met origineel beslag en slot. Afmeting: 15 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een ovaal bewerkte zetkast versierd met filigrain, voorzien van een ovaal gefacetteerde carneool. Grootte kop 19x11mm. ø50. ca 2,9 gram. In goede staat
Doos uit schildpad met diverse broches met millifiori, emaille en een broche met een takje bloedkoraal. De schildpaddoos is gebarsten. 16x7,5x4,5cm. In redelijk goede staat
Antieke Chinees porseleinen penselenpot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 16,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Lot met 5 ringen met stenen, 333/000 en 375/000. bezet met diverse stenen o.a. blauw spinel, aquamarijn. Totaal ca 14,7 gram. Drie ringen als nieuw. Alles in goede staat
Prachtige vroeg 19e eeuwse Cuba mahonie bestekkist met velours vakverdeling. Circa 1820. Afmeting: 38 x 33 x 21 cm. In zeer goede staat.
Grote geelgouden broche/hanger, 585/000, met granaat. Rond gecontourneerde broche/hanger met een bewerkte rand met graveerwerk, in het midden bezet met een rond gefacetteerde granaat. ø 37 mm. totaal...
Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Broche met gouden bewerkte hulsjes bezet met 2 rond gefacetteerde granaten en 2 peervormige granaten, versierd met graveerwerk. 37x16mm. ca 5,5 gram. In goede ...
Drie colliers van bloedkoralen takjes waarvan één voorzien van een geelgouden, 585/000, gefacetteerde bolsluiting. totaal ca 71 gram. In goede staat
Strakke geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met en strakke kop voorzien van een zig-zag met aan weerskanten een ovaal gefacetteerde amethist, 9x5mm. ø59, ca 3,8 gram. In zeer goede staat
Zeven delen 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Haarlijn en/of chip. Afmeting: 7,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon waterbak met grijs-bruin craquele glazuur. Afmeting: 6,5 x 12 x 11 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten bijzettafel met lade, bronzen beslag en floraal intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 37 cm. In goede staat.
Hartvormige Franse bijzettafel met lade, bronzen beslag en hartvormige marqueterie inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 833/000, Schuitvormig model met gezaagd krul- en spijlendecor. MT.: J.Ph. de Vries, Hoorn. jl.: Z: 1859. 13x8x4,5cm. ca 53 gram. In goede staat.
Zilveren tafelbel, 833/000, met metalen binnenbel. Opengewerkte ronde binnenbel met floraal decor en kwabben. MT.: J.v.Vorst Rotterdam, jl.:M:1846. ø10x17cm. Rand wat uit model, de aanzet van de steel...
Twee geelgouden ringen, 585/000, waarvan één met groene steen. Gouden trouwring met een gebroken band en een ring met een grote ovale groene cabouchon geslepen steen, 25x14mm. ø 51. totaal ca 9,5 gram...
Vier oude/antieke ivoren figuren. Oosters, Egyptisch en Afrikaans. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Philips scheepsweerstation met barometer, hygrometer en klok. Op eikenhouten plaquette. Circa 1970. Afmeting: 72 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Opengewerkte hanger in een ruitvorm in het midden bezet met een rozet uit granaatstenen. 22x35mm, inclusief oog. ca 3,5 gram. Nieuw
Zilver vergulde ketting, 925/000, en double hanger met granaat. Hanger in de vorm van een blad, rijkelijk bezet met diverse granaatstenen, 5x4cm, bevestigd aan een zilver vergulde ketting met jasseron...
Elegante geelgouden choker, 585/000, Lunacollier met daaraan gouden cirkels en roségouden bolletjes. Breedte 10 mm. 41 cm. ca 21,4 gram. In zeer goede staat
Lot met drie zilveren doosjes, 833/000, een pepermuntdoosje, vierkant model met voluten en graveerwerk, jl.:m:1871, 5x5cm, rechthoekig doosje met ribdecor, jl.:P:1824, 6x3,5x2cm. en een rechthoekig do...
Kralentas voorzien van een zilveren beugel, 833/000. Ronde beugel voorzien van een florale bewerking met rozen en een cartouche voorzien van gravure: J.M. E.M.d.R. Voorzien van sluiting met 2 eikels...
Liturgisch boek met metalen sluitwerk, Missel Romain 15x12x2,5cm. In goede staat
Vier delen antiek tin. Bestaande uit: Knijpfles, Chinese stapeldoos en twee Chinese kandelaren. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinese houtgestoken tempelhonden met originele polychromie. Eén beschadigd bij staart. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese houtgesneden altaar figuren. Eén maal Quan Yin met hert. Eén maal Chinese god met vogel, beschadigd. Afmeting: 34 - 37 cm In redelijk/goede staat.
Negen stuks diverse reclame voorraadblikken. 20e Eeuw. Onder andere: Verkade, Stuyvesant, Guyters, Droste. Afmeting: 5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee blikken reclameborden. 60er-Jaren. Kayo Chocolade + Leaf Spearmint. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 62 - 63 cm. In redelijk/goede staat.
Lot edelstalen sieraden met een choker met vergulding en zirconia's, 5 ringen en een horloge.
Geelgouden ronde hanger, 585/000, scapulier, Maria en Jezus. ø 16mm, lengte 24mm. ca 2,5 gram. Nieuw
Antiek zilveren tasje met zilveren gecontourneerde beugel met ribbewerking. De beugel is voorzien van een zilveren tasje gemaakt uit oogjes met 3 bolletjes. MT.: Willem Netelenbosch, Amsterdam 1812-18...
Drie antieke Oosterse/Chinese tempel boeddha figuren. Eén maal vergulde houtgesneden gepolychromeerde boeddha op lotusbloem, China. Eén maal bronzen boeddha, China/India. Eén maal bronzen boeddha, Ind...
Antiek gebeeldhouwd zandstenen Chinees keizerfiguur. 18e Eeuw? Afmeting: 25 x 16 x 16 cm. In goede staat.
Mahonie pronkkast met geslepen glas en halfronde wangen in etagerevorm. Afmeting: 146 x 95 x 44 cm. In goede staat.
Grote houten bewerkte doos gevuld met o.a. armbanden, broches, tasje en horloges.
Zilveren koker, 800/000, cilindervormig verlopend model met scharnierend deksel voorzien van een blauw steentje. De koker is versierd met niëllo ruitpatroon. ø1,5/2x9cm. ca 16,9 gram. In goede staat
Lot met 4 pennen, 2 zilveren pennen beiden versierd met guilloche bewerking en 2 silverplated pennen. 10,5-12cm. In goede staat
Geelgouden rozetring, 585/000, met diamant. Ring met een bloemvormig dubbele rozet bezet met 17 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 ct VS-G. ø rozet 12 mm. ø 57, ca 2,74 gram. Nieuw
19e Eeuwse Franse lakwerk/boulle sieradenkist met koper/zilver inleg + parelmoer. Met monogram E.F. Afmeting: 19 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen takjes, verlopend in lengte 8-44mm, totaal ca 67,8 gram. lengte 64 cm. Met zilveren karabijnhaak.
Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond en figuur in landschap decor. Afmeting: 25 x Ø 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke gepolychromeerde Maja Aztek ? maskers. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke gepolychromeerde Maja Aztek ? maskers. Afmeting: 18 - 37 cm. Twee restauraties. Verder in goede staat.
Witgouden slagring, 585/000, met diamant. Slagring met opening aan beide uiteinden bezet met een markiesvormige zetkasten bezet met 2 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,25 ct. ø 49 Breedte 26 mm...
Drie gouden munten waaronder; 1x Gouden 10G 1875 Willem III, 1x gouden herdenkingsmunt 50 Shekel 192 (15 jaar Israël) en 1x gouden 1 ducat 1915 Oostenrijk.
Twee antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal penselenvaas met Foo-honden en tekst. Eén grote vaas met Foo-honden en tekst (chips rand). Afmeting: H 25 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model voorzien van een guilloche bewerking op het deksel, verder voorzien van lijnbewerkingen. Met gravure aan de binnenzijde: J.Hagedoorn, 1837. 7x13x3,5cm. ...
Zilveren tafelschaal, 800/000, ovaal model, handgezaagd met pompoenen, krullen en floraal decor. Voorzien van een gecontourneerde rand. Grootte 37x31x8cm. totaal ca 1120 gram. Vrij grof uitgevoerd. In...
Lot naaldenkokers, met 2 zilveren gecontourneerde kokers waarvan één voorzien van graveerwerk, 8-10 cm., en een houten gesneden koker met monogram: CCPD, 1888. Iets gedeukt verder in goede staat
Lot antieke 6 zakhorloges, stopwatch en een houder. Deels zilver en 4 horlogekettingen. In goede staat.
Groot werk van Barend Brouwer, 1872- 1936. Hollands wintergezicht met sloot, paardenkar en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 125 cm. In goede staat.
Arie Kelting de Koningh. 1815 - 1867. Hollands zonnig landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok wandspinde met Bastion-paneel en ster-intarsia. Slot later. Oudere restauratie. Afmeting: 93 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten één-deurs kastje met lade. Circa 1900. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 113 x 66 x 79 cm. In zeer goede staat.
Twee mahoniehouten dekseldozen met landschap intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.
Zilveren doosje, 833/000, rond model met filigrain en ribbewerking. MT.: E.E.Denekamp, Schoonhoven jl.:P:1849. ø5cm. ca 33 gram. In redelijk goede staat.
Antieke kersenhouten Louis Seize-stijl fauteuil met intarsia. Circa 1920. Voorzien van nieuwe florale stoffering. Afmeting: 98 x 66 x 56 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges I. 1812 - 1876. Scheepvaart op het IJ in Amsterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 47 cm. In goede staat.
Vijf werken Henri Hoek. 1877 - 1901. Onder andere: Aquarel, litho's, tekening. Scheurtjes randen. Werken op papier. Afmeting: H 28 x B 55 cm. In redelijke staat.