Friese zilveren brandewijnkom versierd met drijfwerk van acanthusbladeren en putti. Voorzien van grepen met putti. MT.: onduidelijk, Sneek. ca 1780. 26x11,5x8cm. ca 244 gram. In goede staat
Twee kristallen schalen met zilver, 833/00, bonbonschaaltje versierd met ruitslijpsel voorzien van een zilveren beugel met parelrand, ø14x15cm, en een schuitvormig kristallen schaaltje met matte bewer...
Zilveren jat, 84 zolotniks, voorzien van opengewerkt stuk versierd met filigrain bewerking met 2 stenen. Bekroond met een staande leeuw. 30 cm. ca 57 gram. Voorzien van pseudokeuren.
Zilveren tasbeugel met originele rokhaak, 833/000, Gecontourneerde beugel versierd met voluten, bloemen en figuren voorzien van een bijbehorende peervormige rokhaak met figuur. MT.: Onduidelijk, Schoo...
Antieke Franse notenhouten één deurs vitrine kast met met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.
Twee-delig antiek wortelnoten damessecretaire met origineel bronzen beslag en rondom versierd met florale intarsia. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 130 x ...
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Robert Nunan, 1974. The beach Dix Cove Takoradi Ghana. Baai met huis en palmen. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
I.I. Hughes. 19e Eeuw. Engelse School. Heer met lectuur bij schrijfbureau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren jat, 84 zolotniks, versierd met een leeuw, joods kruis met turkoois en bladeren. De jat is bekroond met een fazant. Lengte 34 cm. Russisch. ca 54 gram. Enkele deukjes, verder in goede staat
Kristallen Art Deco karaf met zilveren rand. Circa 1930. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren mand, 800/000, in de vorm van een hengselmand met aan één zijkant een opgeschroefd applique met bladdecor. 24x16x25cm. ca 812 gram. In goede staat
Zilveren bonbonschaal, 925/000, ovaal model met gezaagd spijlen en golvend patroon. Op ovale voet, de rand is voorzien van een opgesoldeerde parelrand. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschot...
Geelgouden vingerhoed, 585/000, met gepointilleerde bewerking versierd met een bloemenrand en een schild. 16x25mm. ca 4 gram. Iets uit model.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse staande klok. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Gesigneerd Bery Bulluch Ayford. Afmeting: H 207 cm. In goede staat.
Zilveren kluwenmandje, 800/000, rond met spijlen en een rand met figuren op paarden en lauwerkransen. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. ø12x17cm. ca 150 gram. In goede staat
W. Müller. 19e Eeuw. Kasteel en zeilboot in de nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10,5 x B 13,5 cm. In goede staat.
J.J. Garjeanne. 1860 - 1930. Hollands poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.
C.H. Beltman. 1930. Hollands heidegezicht met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Stel kapitale zilveren kandelaars, Empire stijl, op vierkante voet met bloemenrand en guirlandes. Voorzien van een pilaar met medaillons met portretten, kransen, een stuk zuil en daarboven een stuk ve...
Stel met twee zilveren roomlepels, 833/000, met een geschulpte bak voorzien van een voorstelling met molen met een gekrulde steel. Eén voorzien van een leeuw en één met een kaatser. 13 cm. Totaal ca 4...
Klein zilveren mokkaservies, 800/000, met een mokkakan, melkkan en een suikerpot versierd met een bewerkte rand. De deksels zijn voorzien van een knop in de vorm van een pijnappel. MT.: Wilhelm Binder...
Zilveren tabaksdoos met lepels, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met ribbewerkingen en een guilloche bewerkt deksel. Aan de binnenzijde voorzien van gravure: H.Schuur 1882. MT.: J.F.G. Mattheyser, Utr...