Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 22. Oktober 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Witgouden choker met diamant en saffier
Ergebnis: 650 EUR

Elegante witgouden choker, 750/000, met diamant en saffier. Een plat geslepen collier met in het midden een halfrond element bezet met 12 briljant geslepen diamanten. In het midden is de choker voorzi...

Reishorloge in zilveren houder
Ergebnis: 100 EUR

Reishorloge in een houder met zilver, 925/000. Geelmetalen reishorloge, T.W. Russell Woking in een lederen houder met zilveren voorkant voorzien van een monogram, afgesleten. Glas van het horloge zit ...

Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver
Startpreis 300 EUR

Chinees Imarie 18e porseleinen trekpotje met zilveren elementen aan de deksel, de greep en tuit. Het kannetje is geplaatst op een zilveren comfoor, rond model, 833/000, voorzien van een parelrand, gep...

H. Schallenberg, Vaas met bloemen
Ergebnis: 50 EUR

H. Schallenberg. 1883 - 1981. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startpreis 180 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 28 x B 19 cm. In goede staat.

Gouden collier
Ergebnis: 260 EUR

Geelgouden collier, 585/000. Collier uit een allegro-schakel versierd met 12 ovale gouden bollen met ribbewerking. Het collier is voorzien van een veeroog. 42 cm. ca 11,5 gram. Enkele bollen wat uit m...

Gouden broche, Anneke Schat
Ergebnis: 800 EUR

Bijzondere geelgouden broche, 585/000, van Anneke Schat. Ovaal gevormde broche voorzien van grillig gevormde voorstelling uit vierkante plaatjes geelgoud en bezet met een grote steen gevormd uit kwart...

Grote zilveren miniatuur, koets
Ergebnis: 200 EUR

Grote zilveren miniatuur, 835/000, grote koninklijke koets met een span met 4 paarden, 1 ruiter op het paard en een figuur op de bok. 19x5x6cm. ca 203 gram. MT.: J.Weeda, Haarlem, (firma Argentor) jl....

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Italiaanse gredenza
Ergebnis: 850 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Italiaanse Renaissance gredenza met houtgesneden beelden, ranken, fratzen en phoenixen. Rugwand niet origineel. Slot later. Notenhout met vurenhout. Afmeting: 127 x 183 x 54 ...

3x Chinese borden
Startpreis 70 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Twee borden haarlijnen, één bord chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

18e Eeuws Chinees octagonaal bord, 22 x 22 cm.
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha in boot/kasteel/goud decor. Octagonaal. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 450 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap/goud/tekst decor. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.

Zilveren reiswekker
Startpreis 500 EUR

Zilveren reiswekker, 925/000, in een rechthoekig bewerkte kast voorzien van krullen, rasterpatroon en bloembewerking. Met een uurwerk van Howell & James LTd, to the Queen, London.S.W. Geplaatst op kle...

2x Imari porselein
Startpreis 50 EUR

Twee maal Imari porselein. Bestaande uit: Diepe pauwenschotel, 20e eeuw. Grote 19e eeuwse Imari schotel, floraal/vogel decor, scherf gelijmd. Afmeting: Ø 32 - Ø 37 cm. In redelijke staat.

Familie Rose bord Ø 22,7 cm.
Ergebnis: 190 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 21,5 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Alle borden chips en één bord haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren schaal
Startpreis 200 EUR

Zilveren schaal, 830/000, ovaal gecontourneerd model met ribben, op de rand versierd met voluten. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen. 31x21x4,5cm. ca 398 gram. Klein deukje in de schaal verder in goede staa...

Zilveren morellenlepel
Startpreis 90 EUR

Zilveren morellenlepel, 833/000, met een getorste steel en een gecontourneerd heft met parelrand. MT.: A.A. Graves Kooiman, Schoonhoven, jl.: h:1892. 30 cm, ca 60 gram. In goede staat

Zilveren servies, 3 delig
Startpreis 200 EUR

Klein zilveren mokkaservies, 800/000, met een mokkakan, melkkan en een suikerpot versierd met een bewerkte rand. De deksels zijn voorzien van een knop in de vorm van een pijnappel. MT.: Wilhelm Binder...

Zilveren eend
Ergebnis: 675 EUR

Zilveren eend, 915/000, op voet. Ovale voet met daarop een eend die wegvliegt uit het riet. De eend is deels voorzien van vergulding en heeft is bewerkt met een beschermlaag. 16x23x21cm. ca 224 gram. ...

Pen vuur revolver
Startpreis 160 EUR

Antieke penvuur revolver. Gemerkt ELG + nummer. Achtkantige loop. Afmeting: L 16 cm. In goede staat.

Dubbelloops geweer
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met graveringen, damasten loop + knikbare loop. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.

Prachtige Deer Archery houten boog + accessoires
Ergebnis: 150 EUR

Prachtige houten boog met zes pijlen, lederen bescherming, contragewicht + accessoires. In koffer. Gemerkt Deer Archery. Boog is drie-delig te assembleren. Afmeting: 84 x 28 x 14 cm. In zeer goede sta...

Antiek penvuur revolver
Startpreis 225 EUR

Prachtig antiek bewerkte penvuur revolver. Met houtgesneden kolf, floraal decor en chroom. Afmeting: 18 cm. In goede staat.