Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Piko: 57984 en 59441
Startpreis 70 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 57984, Diesellok BR 761 008-6 (Metrans) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59441 E-Lok 101 122-0 (China Airlines) met originele verpakking in goede staat

2x Fleischmann H0: 4346 en 4347
Startpreis 75 EUR

Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4346, DB 111 133-5 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4347, DB 111 036-0 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0, 62437, E-Lok DB AG 155 214-0
Ergebnis: 50 EUR

Roco H0 62437, E-Lok DB AG 155 214-0 met originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 04132B en 4164A
Startpreis 70 EUR

2x Roco H0: 1x 04132B, E-lok DB 151 118-9 met originele verpakking en in goede staat en 1x 4164A, E-Lok SNCF BB-7242 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0, 43508
Startpreis 50 EUR

Roco H0 43508, E-Lok Be 4/6 12320 SBB (met verpakking van 4191B) in goede staat

Ebey, Indonesisch dorpsgezicht
Startpreis 20 EUR

Ebey. Indonesische School. 50-er Jaren. Indonesisch dorpsgezicht met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.

Roco Museum Edition 43660
Startpreis 75 EUR

Roco Museum Edition 43660, H0 E-Lok E18 08. Inclusief originele verpakking, in goede staat.

Peter Meurs, Twentse boeren schuur
Ergebnis: 90 EUR

Peter Meurs (Almelo). Twentse boeren schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Oud mozaïek portret, Griekse dame
Ergebnis: 35 EUR

Oud mozaïek portret in houten lijst. Griekse dame. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 21 cm. In goede staat.

Groot kavel modelvrachtwagens
Ergebnis: 85 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.

5x Duitse Hummel poppen
Ergebnis: 130 EUR

Vijf Duitse Hummel figuren in originele verpakking. Gummi. Bestaande uit onder andere: Boerenmeisje, jongen met hoed, poppen met klederdracht (vilt) etc. Onbespeeld. Afmeting: ca. 30 cm. In goede staa...

Antieke pop König & Wenicke
Ergebnis: 110 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop met echt haar en gelede lichaam. König & Wernicke. Nr. 1070/9. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Fritz Mikesch, Surrealistisch
Ergebnis: 90 EUR

Twee werken van Fritz Mikesch. 1939 - 2009. Hongaarse School. Eén maal chromoprint, surrealistisch, 1971. Eén maal werk op papier, surrealistisch, 1968. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

H. van Ommen, Portret meisje
Startpreis 40 EUR

H. van Ommen. Portret meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.

Monogram F.B., Landschap met koeien
Startpreis 100 EUR

Monogram F.B. Circa 1900. Haagse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.

L. Scheen, Havengezicht Rotterdam
Startpreis 200 EUR

L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

6x Diverse tinnen kannen
Ergebnis: 45 EUR

Zes diverse antieke tinnen kannen met diverse merktekens. Afmeting: 15 - 31 cm. In goede staat.

Messing kandelaar, 1870
Startpreis 140 EUR

19e Eeuwse messing kaarskandelaar met putti, op marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Bruno Magli tas, Bologna Italia
Startpreis 80 EUR

Originele Bruno Magli tas. Bologna Italia. Met dobbelstenen, binnenin verguld. Canvas. Afmeting: 22 x 30 x 9 cm. In goede staat.

Lot antieke messen, 1900
Startpreis 20 EUR

Lot antieke messen, divers. Circa 1900. Met ivoor imitatie heften. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

2 Zilveren fotolijsten
Ergebnis: 100 EUR

Twee zilveren fotolijsten, 925/000, langwerpige lijst met zilveren hollopende rand, 20x27cm en een ronde lijst met bolle zilveren rand, ø16 cm. Ronde lijst is iets gedeukt, Verder in goede staat

Oude vergulde parade degen
Startpreis 200 EUR

Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.

Militair voorlader geweer, 19e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.