Plated kinderbeker, WMF, Jugendstil, versierd met bloemen en een afbeelding van een kind. Afmeting: 5,5 x 8 x 7 cm. Iets uit model. Verder in goede staat.
Zes maal oud Indonesisch houtsnijwerk, voorzien van Wajang figuren. Afmeting: 10 - 42 cm. In goede staat.
Nico Bulder, 1898-1964, Groningen. 'Jongen op paal in water'. Houtsnede op papier. Afmeting: 11 x 14 cm. In goede staat.
Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel Afmeting 60x45cm. In goede staat
E. Küchental. 1930. Duitse school. 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 60 cm. In goede staat
B.H. 1916. Olieverf op linnen. 'Stilleven'. Afmeting: 15 x 20 cm. In goede staat.
Kristallen bonbonschaal met sterslijpsel en driehoekig geslepen rand, voorzien van zilveren beugel, 833/000, versierd met parelrand. MT.:C.Bos en Zoon, Amsterdam, jl.:S:1928, ø15x14 cm. Enkele chips, ...
Twee zilveren Art Deco vleesvorkjes, 833/000, met opengewerkte puntvormige steel met klavermotief. jl.:P1925. Lengte 14 cm. ca 32 gram. In goede staat
Zilveren spinnenwiel, miniatuur, 835/000. 2,5x6cm. ca. 23,7 gr. In goede staat
Goud op zilveren oorstekers, 925/000, met groen gefacetteerde agaat, ø oorsteker 7 mm, ca 1,7 gram
Plated rechts-handige kinderlepel met plated kinder-eetschuifje. Beiden met dierenfiguren op de stelen. Gemerkt 'Eickhorn'. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede conditie.
Plated komkommer-diencouvert met vergulde bakken. En een slacouvert met plated heften. Afmeting: 17,5 - 23 cm. In goede staat.
Zilveren Biedermeier gecontourneerde vleesvork met florale graveringen. 835/000. Mt. P. van Geelen & Zn., Schoonhoven. Jlm 1871. Lengte: 13,5 cm. Ca. 14 gr. In goede staat.
Zilveren Art Deco 3-tandige vork met fraaie steel voorzien van waariermotief, bekroond. 835/000. Mt. JM van Kempen, Voorschoten JI I 1918. Lengte: 17 cm. Ca. 28 gr. In goede staat.
Zes vergulde zuurvorkjes met floraal gegraveerde gecontourneerde stelen. Lengte: 9 cm. In goede staat.
Zilveren roomlepel met opengewerkte florale haaksteel. 835/000. Mt. P. van Oostrom, Schoonhoven. Anno 1938. Lengte: 12 cm. Ca. 14 gr. In uitstekende staat.
Antiek zilveren klontjestang met fraaie cartouche op de stelen, als nieuw! 835/000. Mt. van Kempen, Voorschoten. Circa: 1880. Afmeting: 5 x 12 cm. Ca. 27 gr. In uitstekende staat.
Twee broches, één gemaakt uit vier 5 cent munten, 1913, 1938, 1939, Grootte 35x35mm, en een vierkante broche met porseleinen portret in onedele zetkast en brochering. 26x26 mm. In goede staat
Divers plated bestek: Eén kindervork met inscriptie, één vorkje + lepeltje met zonnebloem op steel, één suikerschep met vleugelbak en steel bekroond met wapen van Oldenzaal, één kwartslepel bekroond m...
Set zilveren sieraden bestaande uit een peervormige hanger met bijpassende vierkant gecontourneerde knopen. Allen versierd met Aziatische motieven. 4x2,5cm en 1,8x1,8cm. ca 10 gram. Alles in goede st...
Set van parelcollier en armband van zoetwater parels met amethist en carneool kralen en gekleurde parels. Lengte 45cm en 18 cm.
Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afmeting. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.
Twee porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Eén maal figurengroep met Bacchus, Duitsland. Karl Ens Volkstedt Rudolstadt. Eén maal figurengroep te openen als inktstel. Engeland of Frankrijk. (besc...
Gesigneerde glazen asbak (onduidelijk). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 17,5 x 17,5 cm. In goede staat.