Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Meissen vaasje
Ergebnis: 25 EUR

Duits Meissen porseleinen vaasje met blauw floraal-, insect- en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 14.5 cm. In goede staat.

2 Meissen kannen
Ergebnis: 25 EUR

Twee delen antiek Duits Meissen porselein (Knauff) in uienmotief (zwiebelmuster), ca. 1900. Eén grote theekan (minimale chips bodemrand) en een moccakan (beschadigd). Afmeting. 12-26 cm. In matig/ red...

Lampet-stel (4-delig)
Ergebnis: 25 EUR

Oud vier-delige keramieken lampet-stel met blauw-wit floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting 14-34 cm. In goede staat.

Lot met 7 zilveren muntranden,
Ergebnis: 20 EUR

Lot met 7 zilveren muntranden, diverse modellen en maten. ca 16 gram Nieuw

Lot zilveren muntranden
Ergebnis: 20 EUR

Lot met 7 zilveren muntranden, diverse modellen en maten. ca 18 gram, nieuw

Zilveren natfruitschep
Ergebnis: 20 EUR

Zilveren natfruitschep, 835/000, met florale opengewerkte bak en 2 zijdig bewerkte bloemensteel. MT.: Moerkerk & Co, Haarlem, L.11 cm ca 13 gram.

Brede zilveren armband
Ergebnis: 20 EUR

Brede zilveren armband gemaakt uit 5 brede filigrainschakels, versierd met bloemen en knoppen voorzien van een getorste rand. 3,5x18 cm. Totaal ca 44,8 gram. In goede staat

Zilveren theezeef
Ergebnis: 20 EUR

Zilveren theezeef op glazen lekbakje. Theezeef, 833/000, Rond model met uitgewerkte bloemenrand, voorzien van een met bloemen gedreven steel, (later aangemaakt). Geplaatst op een glazen bakje versierd...

Kristallen roomstel met zilv. voet
Ergebnis: 20 EUR

Kristallen roomstel met zilveren voet, 833/000, bestaande uit een melkkan, hoog model met olijfslijpsel en oor, en een suikerbokaal met acculadevormige rand en versierd met olijfslijpsel. Beiden gepl...

Divers zilver, (4x)
Ergebnis: 20 EUR

Lot zilver, bestaande uit een slavenband met gravering, 2 breidoppen en een vingerhoed. Diverse gehaltes zilver. Totaal ca 18,5 gram.

Zilveren vaasje
Ergebnis: 20 EUR

Hollands zilveren vaasje, 835/000, , Hoog smal vaasje op ronde voet met filetrand. ø 4x12,5cm. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer. In goede staat.

Aquarel, stilleven (rozen)
Ergebnis: 20 EUR

Monogram P.W., ca. 1900. Rozen stilleven. Aquarel op papier. Afmeting . 37x27 cm. In goede staat

Boek
Ergebnis: 20 EUR

Antiquarisch Latijns boek, 17e eeuw. Corpus MDC.LXI Ivris Canowici notis illustratum Tonis Dvobus Compehenjum Gregorii XIII met lederen band (beschadigd). Afmeting. 11x21x26 cm. In redelijke staat

2 Kaarskandelaars
Ergebnis: 20 EUR

Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afmeting H.. 40-47.5 cm. In goede staat.

Edelsteen boom
Ergebnis: 20 EUR

Antiek boompje op bronzen vergulde voet, ca. 1900. Afmeting. 17 cm. In goede staat.

2x Koper
Ergebnis: 20 EUR

Twee antiek koperen bakken, 19e eeuw. Eén maal Spaanse hengselschaal met koper en messing. Eén maal hengselbak. Afmeting: ø 33 cm. - ø 48 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Ergebnis: 20 EUR

Oude Oosterse bronzen hanglamp en Chinese bronzen koro met draken en tekens. Afmeting: 20 - 25 cm.

Lot antieke sleutels
Ergebnis: 20 EUR

Lot van vier grote antieke sleutels. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 13-21 cm. In goede staat

Indonesisch boedha beeld ca. 1940
Ergebnis: 20 EUR

Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, Afmeting 43cm. In goede staat

Lot spelden
Ergebnis: 20 EUR

Lot (reclame) spelden, divers Duitsland. 20e eeuw. In goede staat

2x Houtsnijwerk
Ergebnis: 20 EUR

Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal eiken spiegel en een eiken wandconsole Afmeting. 50-70 cm. In goede staat

Doos divers tin
Ergebnis: 20 EUR

Lot divers tin en koperwerk, 20e eeuw. O.a. kandelaren, bekers, kruik etc. Afmeting . 10-30 cm. In redelijk/ goede staat

3 delig Perzisch messing
Ergebnis: 20 EUR

Twee maal oud/antiek Perzisch messing en 1x China/Japan. Een maal theekan 19e eeuw, fijn gedecoreerd met florale decors. Een maal tablet met Chinese tekens (beschadigd). Een maal kom, eerste helft 20e...

Tinnen figuren (13x)
Ergebnis: 20 EUR

Lot van 13 grote tinnen gegoten 18e eeuwse stijl figuren, maar is 20e eeuw. Vervaardigd door Deutsche Gesellschaft für Volkskunde. Afmeting. 11-15 cm.