Vooroorlogs Japans Satsuma theeservies met draken en gouddecor, omstreeks 1930, gemerkt Herford, 9 delig (chip) in goede staat 16cm.
Drie antieke Engelse majolica bloempotten met floraal decor, genummerd, en 1 gemerkt Longchamp. 1e helft 20e eeuw. 21,5x21ø Cond:G
Zeldzaam Engels lampetstel 5 delig, keramiek met marmereffecten en goudrand. Cauldon England 12-39cm. Cond:G
Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. gemerkt, 19e eeuw. 9,5x13øcm. Cond:G
Zeven delen antiek Chinees porselein 18e-19e eeuws, beschadigd. 16-23cm. Cond;M
Antieke porseleinen beeldengroep omstreeks 1900, haarscheur in basis, gemerkt met anker, 19x17ø Cond:R
Zeven 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en negen schotels met kustplaats decor, 5 schotels goed, 4 met haarscheur, 4 kopjes goed, 1 met haarscheur, 6-12cm Cond:R/G
Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G
Vier aparte antieke Chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900 met floraal decor, in goede staat 6-14cm. Cond;G
Twee oude steengoed karaffen met hengsel en stadswapen, Stadtlohn, omstreeks 1930 Cond:G
Grote antieke Perzische voorraadpot 14e-15e eeuws, met wit blauw glazuur en floraal decor, in goede originele staat 29cm.
Divers keramiek, kastkom, herdenkingsbeker 5 mei, tabaksset omstreeks 1930, in goede staat 5-29cm.
Twee delen antiek Chinees porselein, grote Kang xy stijl kom, 19e eeuw of ouder, en 18e eeuws familei Roze bord octogonaal, minmale chip 20-23cm. Cond:G
Drie delen antiek Chinees porselein omstreeks 1900, grote kom met figuren decor, kom met bladdecor, 3 delige kop en schotel set 10-24cm Cond;R/G
Groot Delftsblauw bord, Porseleyne fles omstreeks 1930 met floraal en vogeldecor, in goede staat 42øcm.
Duitse W.M.F gemerkte zilver overlay porseleinen servies met plated metalen tablet, 20e eeuw. 12-40cm. Cond:G
Bijzondere Franse Jugendstil art Nouveau porseleinen dekseldoos van limoges omstreeks 1900 met goudkleurig floraal en zweepslag decor. 9x18x17cm. Cond:G
Twee grote Herend porseleinen figuren 20e eeuw, 2 figuren in klederdracht, 30cm. Cond:G
Twee delen oud Japan. erotische benen snuffbottle, en beschilderd albast ei met landschapsdecor. 6-7,5cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees familie roze borden met emaille beschilderingen 22,5-23,5cm. Cond:R/G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse decors. Cond:R
Duits Bavaria Waldersdorf porselein mocca servies omstreeks 1950, 9 delig, romantisch en gouddecor 5-20cm Cond:G
Wedgwood keramieken schemerlamp met rankendecor, 2e helft 20e eeuw, 50x28øcm. Cond:G
Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal, omstreeks 1920, Zwiebelmuster, in goede staat 25,5ø Cond:G