Prachtige grote antieke porseleinen lamp met bolelfen of putti, gemerkt Spode Engeland, geelectrificeerd, in goede staat 75x45cm
Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire met volle zuilen en kroon, omstreeks 1870 met mooi mahoniehouten binnenleven met lades en deuren, zuilen en capitellen, lichte gebruikerssporen, ...
Set met 10 vergulde bolsluitingen, met magneet, bezet met stenen. ø 10 mm
Zilveren zirkonia ketting, 925/000 met witte zirkonia 20x10mm lengte 45cm 14,5gr.
Houtgestoken Schwarzwald juwelenkistje (black forest) met floraal decor, omstreeks 1900 in goede staat 9x22x12cm.
Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. In redelijk goede staat
Antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Gründerzeit, wormbeval, wijzerplaat geoxideerd 42cm Cond:M
Hoge 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kist met messing beslag, in goede staat(slotplaatje mist) 24x30x21cm.
Kristallen inktstel met zilver, 835/000, op houten basement. Fraai inktstel met 2 bolle inktpotjes met ovaal en markiesvormig slijpsel voorzien van zilveren kraag en dop versierd met parelrand. Met th...
Oude houten zonneklok goudkleurig met mechanisch uurwerk met bovenliggende balans 20e eeuw in goede staat 25ø
Antiek pistool (Oosterse voorlader) antieke reparaties, 19e eeuw 29-30cm Cond:G
Zeer grote houtgesneden goudkleurige figurenpendule, 20e eeuw met 19e eeuws uurwerk op vaste console. In goede staat. 8 Daags uurwerk met halfuurslag 73x62x24cm Cond:G
Oude Chinese porseleinen deksel voorraadpot met familie Roze decor, omstreeks 1930 of later, in goede staat 22x16øcm
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met blauwe achtergrond en interieurdecor met vazen, 27,5x13ø Cond:G
Multicolor oorstekers, 375/000, met ø 3mm amethyst, blauwtopaas, peridots, granaten en lolith. Grootte 12mm, ca 2,3 gr. Nieuw
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen kom met lotusbloemen decor, goud-rood in goede staat 7,8x17,5cm.
Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G
Lot barnstenen sieraden bestaande uit 4 barnstenen colliers.
Bijzonder fraaie kristallen tazza met zilveren voet, BWG. Grote ronde kristallen coupe met gecontourneerde rand voorzien van amandelslijpsel en ster op de bodem. Bevestigd op een zilveren bollopende v...
Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G
Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met vergulde messing monturen omstreeks 1900. Floraal decor en gouddecor(wekkeruurwerk) In goede staat 50-57cm.
Twee Barockstijl tafellampen met putti(kunststof) 20e eeuw in goede staat 52cm.
Notenhouten miniatuur staande klok met maanstand en bronzen versieringen, Orfac 2e helft 20e eeuw 48cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Duitse bronzen Historisme Lenzkirch klok, aug.1million 453215 met albasten console en binnenplaat, bebloemde geemaileerde wijzerplaat(geheel in goede staat) 62cm Cond:G