Twee antiquarische verzamelboeken Frans Hals, door Prof. William Unger, band beschadigd, diverse steendrukken goed 40x29cm Cond:R
Karta Segelleden, antiquarische kaart , Stockholm, 19e eeuw maritieme kaart kanaalwegen till Göhteborg, in goede staat 11x24x1cm.
Vier decoratieve bronskleurige gepatineerde kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw 10-32cm. Cond:G
Vier juweliers display bakjes, 20e eeuw, 14x17x17cm. Cond:G
Lot oude tabakspijpen, porselein, gevecht in herberg voorstelling, een met gemskop 16-50cm. Cond:G
Lot diverse kroontjespennen, 6 oude kroontjespennen, 1 zilveren pen, 1x waterman vulpen, en een driedelige schrijfset met been Cond:G
Groot lot divers, 5 deel koper, 4 kerstborden glas Rastak, 5 porseleinen kastkommen met vogeldecor, aardewerk Quang Ying beeld, figuren 2 kistjes 3 porseleinen vogeltjes, 2 schaaltjes, koperen borstel...
Lot divers koperwerk 19e eeuws, melkbus, 2 beddepannen, weisnijder, pan, 2x sleef 50-100cm. Cond:G
Handbeschilderde dekseldoos en antiek ijzeren graanmand 5 liter Cond:G
Hollandse gegraveerde messing tabaksdoor 18e-19e eeuws, in goede staat 12x8x3cm.
Lot dinky toys speelgoed, 4x agrarisch Massey Harry Cond:G 1x Hawker Siddely, beschadigd.
Hollandse notenhouten Barokstijl wandvitrine, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x67x20cm.
Moderne spiegel met gelithografeerd verendecor en geslepen spiegel, in goede staat 65x85cm. Cond:G
Antieke mahoniehouten spiegel met facetgeslepen glas, omstreeks 1900 in goede staat 83x105cm
Antieke Duitse Jugendstil piano met originele kaarskandelaren(gekruiste snaren klankkast, geen bovendemper) in goede originele staat, gemerkt piano forte Fabrik Gerhard Adam Wesel No. 19607. 131x139x7...
Antiek Engels mahoniehouten haardscherm met borduurwerk, ca 1900, 102x50 cm. In goede staat.
Langwerpig oud Perzisch kleed rood-bruin-zalm, in redelijk goede staat 120-200cm Cond:R/G
Langwerpig Perzisch kleed 20e eeuw in goede staat blauw-roodbruin-zwart 104x203cm
Drie decoratieve messing olifanten 2e helft 20e eeuw in goede staat 17-28cm.
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 1 zonder dop, en stuk uit hals. Cond:R/G
Drie maal glaswerk, Valerie Saint Lambert, cassis kleurig, kristal vaas transparant cassis, gedraaide vaas, langwerpige schaal 19-60cm Cond:G
Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G
Achtiende eeuws Chinees porseleinen bord met coulissen, floraal en swistaka decor, chips, 21øcm Cond:R
Diverse oude antieke keramieken sier/herdenkingsborden, o.a Delft, echt Kobalt, Makkum, Porseleijne fles, minimale beschadigingen mogelijk, 18-25cm.
Oude antieke Chinese kantonese gemberpot met krijgers te paard, decor in goede staat , 8 kantig minimale chip 22x15x17cm.Cond:G
Tien oude Engelse porseleinen kop en schotels, o.a Royal Albert en Royal Stafford 6-10cm. Cond:G
Antieke lampetset, keramiek, omstreeks 1900, gemerkt, (chip kan) 30x40øcm Cond:R
Oude porseleinen figuur met zwaardentekens, omstreeks 1900, Meissen Volkstedt Rudolstadt, vrouw met stok en druiven, in goede staat 28cm
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met teksten en figuren en florale voorstellingen, 1 gemekt, 1 mist deksel. 9,5x13ø en 12x12,5ø Cond:G
Antieke porseleinen rozensteker, met messing houder en floraal en gouddecor, omstreeks 1900, in goede staat, 21xø19cm.
Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten met figurenvoorstelling en krab op deksel, 20e eeuw 18-22cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen diepe schalen, schaal met centraal blauw-wit landschapsdecor, schaal met floraal en gouddecor in coulissen(randschade) ø21-ø24,5cm. Cond:R/G
Antieke Engelse Wedgwood schaal met onderschotel omstreeks 1900, opengewerkt S.Y.M, creme kleur 10x25x19cm. Cond:G
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een engel. Een engel met vergulde vleugels en haar. 7x5 cm. In goede staat
Zilveren ring met carneool 925/000 ringkop 22x17mm maat 59.
Zilveren collier 925/000 met bollletje rondom bezet met zirkoniasteentjes, ca 16,4gr. Lengte 44cm. Nieuw
Lot sieraden bestaande uit een Junghans horloge, oorhangers rode steen, parelcollier en een bijzondere armband merk Briglia
Collier van labradorietstenen versierd met zilver. Ovaal geslepen labradorieten, 20x15mm, afgewisseld met een klein gefacetteerd maansteentje met een zilveren ovale schakel, 925/000. Lengte 44 cm.
Zilveren suikerschep met agaten steel, 835/000. Een schep met een gegraveerde vleugelbak en getorste steel. Het schepje is gemonteerd op een streepagaten handvat MT.: Niekerk, Schoonhoven Lengte 15 cm...
Zilveren armband, 925/000. Dubbele gepunnikte armband, gedraaid met fraai bewerkt bakslot met veiligheid. Breedte 6 mm, lengte 19,5 cm ca 17 gr.
Collier van kleine biwa parels met 333/000 sluiting. Ovale wat grillige parels, ø 4-5 mm, met ronde bewerkte sluiting. Lengte 50 cm.
Twee zilver vergulde paplepels, 830/000 met afbeeldingen. Op de stelen van de lepels staan een afbeelding van een bokkenrijder en een koning met dienaren. 15 cm. ca 67 gr.
Zilveren broche, 925/000, met onyx en maansteen. Grote ovale hanger met een plaat onyx, versierd een dame uit zilver die een maansteen vasthoudt. 32x50 mm.ca 15,2 gr.
Zilveren oorstekers, 925/000. Boomerangvormige oorknoppen 13x17 mm. ca. 3,3 gr. Nieuw
Oudeur verstuiver, goudkleurig en gemerkt Brevete S.G.D.G. Patrys Paris France in een 925/000 geribte koker, kleinkeur 6cm.