Victor Seifert 1870 1953 Duitsland, bronzen buste van een vrouw in klederdracht op marmeren sokkel, 12cm Cond:G
Bronzen vernikkelde kakatoe op tak, 2e helft 20e eeuw 31cm. Cond.: G
Bronzen vergulde figuur 19e eeuws, gesigneerd J.du Bois Paris gemateerd op marmeren sokkel, in goede staat.
Bronzen schedel 21e eeuw op zwart marmeren sokkel, in goede staat 37x17x13cm Cond:G
Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voostellende een naakte vrouw met duif in haar hand met marmeren sokkel.
Moderne bronzen figuur van een naakte dame omstreeks 1970, ongesigneerd in goede staat 39cm
Houten heilig figuur 18e-19e eeuw met restpolychromie. Handen missen en kroon beschadigd H.: 40cm. Cond.: R
Oude houtgestoken heilig figuur, naar 18e eeuws voorbeeld (krimpnaad), H.: 40cm. Cond.: G
Antieke Chinese houtgestoken figuur, 1e helft 20e eeuw, voorstellende een oudere monnik met draagstok 25cm in goede staat.
Grote bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een zittende kat in Art Deco stijl op marmeren voet, gesigneer: Francois Ponpon, 45cm Cond:G