Zilveren bestek, 84 zolotniks, 875/000, met fijn gegraveerde stelen en heften, versierd met Oosters floraal decor. Bestaand uit een soep- en sauslepel, vleestang, 2 opdienlepels, 6 tafelvorken, 6 -lep...
Bijzonder zilveren tafelstuk, Hoorn des overvloeds, 925/000. Grote hoorn versierd met zilveren monturen versierd met parelranden. Staand op twee adelaarspoten. 34x13x34 cm Cond.: G-U
Zeldzame Duitse eikenhouten Barock kast met datering 1800, met Louis seize invloeden, capitellen, platte zuilen, 2 lades , snijwerk, 2 schnappsloten met sleutels, in zeer goede originele staat.202x180...
Arie Johannes Lamme, Dordrecht 1812-Nijmegen 1900, Interieur met muscicerende figuren, olieverf op paneel 47x39cm Cond:G
Vuurvergulde bronzen Empire pendule omstreeks 1820, in ongereinigde originele staat, 8 daags halfuurslag en touwtjesslinger. wijzerplaat gaaf 39cm Cond:G
Twee antieke monumentale grote bronzen figuren 19e eeuws, naar het origineel van Guillaume Coustou, met prachtige patina. in goede staat. 59x50x24cm
Gesigneerd M.A Koekoek, 19e eeuws(niet toegeschreven) romantisch landschap met figuren en vee aan een rivier(oudere bedoeking) mooie empire lijst, olieverf op linnen 70x60cm Cond:G
Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met grote oorbellen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 68cm. Cond.: G
Zeldzame Duitse L.F.S Westminster staande klok met klankbuizen(orgelpijpen) omstreeks 1920(eiken kast) kwartierslag op 5 lange klankbuizen Lorenz Furtwangler uns Söhne, in zeer goede originele werkend...
Marinus de Jongere 19-12-1978, Rotterdams havengezicht, olieverf op linnen (verso etiket, kunsthandel gebroeders Koch) 120x70cm Cond:G
Houten Madonna, bijgewerkt, hoofd is weg, voorzien van latere hoofden van gips 90cm Cond:M
Zeldzame antieke eikenhouten Renaissance stijl schrijftafel, historisme omstreeks 1880, met vier volplastische houtgesneden neptunus figuren en 2 lades, recentelijk vakkundig gerestaureerd, in zeer go...
Zuid Duitse 18e eeuwse barok "Stutzuhr" met kwartierslag op dubbele bel en prachtige bewerkte messing wijzerplaat met 2 functies en emaille beschilderde plaquette. In goede originele staat 47x29x16cm.
Zeer zeldzame antieke Engelse salontafel, Victoriaans Thuyawood ovale tafel, in Hollandse en Sous stijl, met hoog kwalitatief inlegwerk, diverse houtsoorten op blad, sierwerk en 4 spant poot. in zeer ...
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas, uiterst gedetailleerd beschilderd. Kang Xy gemerkt met bergachtig landschap en huizen langs de kust, in zeer goede staat 17x9øcm Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas Qing Dynasty, met rondom figuren in bergen decor, 46x18ø Cond:G
Antieke bronzen koppel voorlader pistolen, 18e eeuw gemerkt London D.Egg met koperdraad inleg in kolf , beide in goede staat (1 trekkermechanisme defect) 27,5cm Cond:G
Spaanse 18e eeuwse kastanjehouten betaaltafel met rondom koperen beslag en 2 lades. Robbelijsten onderling verbonden en getorste poten. In zeer goede originele staat 85x130x88cm.
Twee albums met in totaal 43 bladen met de volgende sets per blad: 10x zilveren 1 gulden (tussen 1954 - 1967), 2x nikkelen 1 gulden (1967-1968), 7x zilveren rijskdaalder (tussen 1959 - 1964) en 1x nik...
Zeer bijzondere kapitale hanger, GG 750/000, met grote bloedkoralen en parels. Grote hanger in de vorm van een kroon met 5 grote ovale bloedkoralen, 4x ø 19x11mm en 1x ø 14x9 mm, 8 kleinere ronde bloe...
Max Albert Carlier 1872-1938 Belgische school, prachtig hoogwaardig stilleven met bloemen en fruit op consoletafel, in originele ovale lijst, olieverf op paneel 77x60cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse Franse Boulle console klok met vuurverguld brons sierwerk, mooie vergulde bronzen wijzerplaat met emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag, veerslinger. console 27cm kl...
Grote imposante zilveren olielamp, Engels, zeer rijkelijk versierd met guirlandes, strikken en bladeren, voorzien van een rand ebbenhout op drie mooie klauwpoten, 27ø cm hoogte 55cm. Mt; Carrington &c...
Willy Martens, Semarang 1856 Den Haag 1927 (groot werk) boerin bij waterput en spelende kinderen, olieverf op linnen 85x125cm Cond:G