Antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met fluitspelende figuur (compositiemetaal) in zeer goede staat, 8 daags uurwerk met halfuurslag 50cm cond:G
Antieke Hollandse Friese staartklok met bruidskrans 19e eeuw. In goede staat met wekkerfunctie en eikenhouten kast 143x36x23cm.
Antieke Franse Onyx klok omstreeks 1870 met vergulde monturen, stil 8-daags uurwerk(naad in albast) in zeer goede staat 51cm.
Franse onyx pendule met compositie metalen putti en versieringen ca. 1870 (2 scheuren in onyx). Bevat Frans uurwerk met halfuurslag (goud is bijgeschilderd) 44cm. Cond.: R
Zeldzame Franse Westminster regelateur met zuilen ca. 1890 met kwartierslag op 8 gongstaven. Bevat contragewichten en Kienzle uurwerk. In zeer goede originele staat 88x38x23cm.
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Pendule mist glas en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G
Grote antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Grunderzeit met origineel pfeilkreuz uurwerk in goede origoinele staat CondG 49cm
Erg leuke pallisander met chroom Art Deco klok ca. 1930 met 8-daags uurwerk en halfuurslag 27x30x13cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, 2e helft 20e eeuw. 145cm Cond:G
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch regulateur omstreeks 1880 (tollen missen) 74cm Cond:R
Antieke notenhouten regulateur met seconden aanduiding omstreeks 1880 gemerkt AG zonder slagwerk 110cm Cond:R
Antieke notenhouten Josephinische pendule omstreeks 1900 met stil uurwerk in originele staat met koperen versieringen en papieren wijzerplaat, 30x20x8cm Cond:G
Duitse notenhouten regelatuer ca. 1880 met zwart afgezet in goede staat (C.W. Fabrikmarke) 94cm.
Oude messing wandklok in de vorm van een polshorloge met batterijfunctie, 70-er jaren Dugena in goede staat 75x14x4cm.
Franse comtoise 19e eeuw met paardenkar en figuren in de feuille (vouwslinger). Wijzerplaat beschadigd, 41x25x15cm. Cond.: R
Zwaar bronzen klokkenstel 2e helft 20e eeuw in barokstijl met batterijfunctie 48-50cm. Cond.: G
Oude Duitse keramieken klokkenstel ongemerkt, waarschijnlijk Villeroy en Boch met florale decors 2e helft 20e eeuw 30-31cm Cond:G
Oude Amsterdamse school stijl pendule met bronzen wijzerplaat en etiket Mundiklok, eikenhouten kast met pallisander belijnd en een Junghans uurwerk, geheel in goede originele staat 26,5x30x15cm
Franse 19e eeuwse comtoise met aparte slinger, gesigneerd Adam Dold á Montreau, in goede originele staat 41x32x15cm.
Leuke kleine mini lantaarnklok met mechanisch uurwerk, gemerkt Smiths 2e helft 20e eeuw. Bevat 8-daags uurwerk 19x7x7,5cm. Cond.: G
Wit marmeren zuilenpendule ca. 1890 met Junghans 8-daags uurwerk zonder slag en koperen versieringen 34x18x9cm. Cond.: G
Antieke Amerikaanse mahonyhouten gewichten regelateur omstreeks 1900 (minimale beschadigingen) 67x40x12 Cond:R/G
Houten met messing scheepsklok ca. 1890 met barometer en Frans uurwerk met korte slinger (geen slagwerk). Barometer met Hollandse tekst 65cm. Cond.: G
Duitse Pfeilkreuz Jugendstil regelateur met messing beslag ca. 1900 in goede originele staat 68cm.