Drie antiquarische banden met +\- 300 reprodukties van Rembrandts etswerk, omstreeks 1900 uitgegeven door A. Oosthoek Utrecht, met tekst van Jhr. Dr. J.Six Cond:G 4x51x37cm
Gietijzeren haardplaat met figurenvoorstelling 18e eeuw (of later) 33x44cm. Cond.: G
Oude kristallen kroonluchter 10-lichts 20e eeuw, 1 kristallen lampenhouder kapot 30xø58cm. Cond.: R
Antieke messing plated kroon van een heiligbeeld 19e eeuw, incompleet, mist glazen steentjes. 15x11 cm
Kunsstof designlamp uit Italie, designer Fernando Casetta (tacman) 2e helft 20e eeuw. Cond:G 19x17x7 cm
Antieke Amerikaanse wandklok van blik met thermostaat, gemerkt Honeywell Minneapolis 8 day Jewel ca. 1920 in goede staat 29x8x8cm.
Drie delig retro stijl thee servies, 2e helft 20e eeuw met chroom. gemerkt B.D. in rechthoek. Cond:G 7-30cm
Grote Jugendstil stijl plated-messing schildersezel met putti en elf 20e eeuw 58cm. Cond.: G
Oude tinnen beschilderde kraantjeskan en 1 Delfts presenteertablet met edeltin omranding (20e eeuw) 40-42cm. Cond.: G
Grote vroeg 19e eeuwse beschilderde kraankan in originele staat. 45cm Cond:G
Collectie boeken over Rotterdam (14x) o.a: geschiedenis WO II, Rotterdam 20e eeuw, Panorama Rotterdam, Bovenkant Rotterdam, In Rotterdam gebeurde het, etc. Cond.: G
Antieke met papier belijnde globe, omstreeks 1920, gemaakt door J.Forest, Girard Barrere en Thomas Paris. ( 1 beschadiging) 66x22 cm Cond:R
Zeven antieke tinnen borden 18e-19e eeuw (merktekens) ø22-ø27cm. Cond.: G
Antieke messing Lyra-vormige strijkijzer onderzetter, gedateerd 1906 in goede originele staat 37cm.
Oude ijzeren geemailleerde kunstenaars schaal, gesigneerd P.F.W . 1958. voorstellend een boom met vogels en bloemen. 31x27x4 cm. Cond:G
Opengewerkte dekseldoos 2e helft 20e eeuw met herder op het deksel, bronskleurig compositie metaal 18x21x17cm. Cond.: G
Drie delen divers 19e eeuw: 1x tinnen pap-warmhouder, 1x koperen weegschaal met gewchten 11-42cm. en 1x kopergeslagen bloempot van mooie kwaliteit met figurendecor
Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G
Drie oude antieke messing wandkandelaren,1 twee armige antieke empire stijl kandelaar,1 kerkelijke kandelaar, Italiaanse kandelaar met glazen pegels. 23-30 cm Cond:G
Decoratieve sabel, made in India, gegraveerd lemmet en florale decors, 20e eeuw, 98cm Cond: G
Roodkoperen eier-warmhouder uit de Art Deco tijd ca. 1930 met houten knop 23xø11cm. Cond>: G
Antieke tabakspijp in foudraal van leer met wapen en tekst "dili dentin ditat", eindstukje van mondstuk afgebroken maar erbij Cond.: R-G