Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ovaal tablet, Chien Lung
Ergebnis: 300 EUR

Ovaal tablet, Chien Lung, 2e helft 18e eeuw, met bruine capucijner rand en bloemmotieven beschilderd onder glazuur.

4 Blauwe schoteltjes
Ergebnis: 70 EUR

4 Chinese schotels (ø10cm.), koningsblauw met capucijner rand

Plateel klokje
Startpreis 175 EUR

Jugendstil ballustervormig platelen klokje, gesigneerd MB Tvm Gouda Holland, begin 20e eeuw, 30x16x10cm. Cond.: G

Rozenvaasje + spijkerbolvaas
Ergebnis: 25 EUR

Platelen rozenvaasje van Favorite Koninklijk Goedewagen Gouda Holland, 10x10x8,5cm. Een glazen spijkerbol vaasje, 9xØ9,5cm. Cond.: G

Wit platelen beeld Lejan
Startpreis 175 EUR

Wit platelen beeld "Lejan", Art Deco, dame met hazewindhond ca. 1920, 30x50x17cm. Cond.: G

Inktpot, Purmerend
Startpreis 350 EUR

Zeer bijzondere inktpot van Purmerend aardewerk. Handbeschilderd met Jugendstil afbeeldingen ca. 1930. Gesigneerd AJ, genummerd 27/88. Cond.: U

Platelen kaketoe Jan Schonk Gouda
Startpreis 400 EUR

Wit platelen kaketoe van Jan Schonk, Koninklijke plateelbakkerij Gouda ,Zuid-Holland, 23,5x14x8cm. Cond.: U

3 Japanse Kutani vaasjes
Kein Mindestpreis

2 Kutani vaasjes h16,5cm. en een klein pijpvaasje ca. 1900. Cond.: G (1 chip)

Blauw chinese schotel
Ergebnis: 90 EUR

Ovale blauw Chinese schotel, eind 18e eeuw met landschapsdecor.

Groot Japans wandbord
Startpreis 60 EUR

Groot Japans wandbord ca. 1900 met paradijsvogel decor, blauw/wit ø40cm.

Schotel Fam. Rose
Kein Mindestpreis

Chinees Imari bord, ca. 1780, rand minimale schilfertjes.

Schotel, Qianlong
Startpreis 50 EUR

Blauw chinees porseleinen schotel, Qianlong (haarscheur) ø 23 cm

15 Chinees blauwe schoteltjes
Ergebnis: 90 EUR

15 Chinese schoteltjes (ø11,5cm.), 18e eeuws met vaasdecor, diverse haarscheurtjes en chips.

6 Kop en schotels satsuma
Ergebnis: 45 EUR

6 Kop en schotels satsuma. ca 1920. 1 oortje is gelijmd

6 Kop en schotels
Ergebnis: 130 EUR

6 Japanse schelpporseleinen kop (3,5xø6,5cm.) en schotels (ø10,5cm.), landschapsdecor.

Blauw Chinees bord 18e eeuw.
Startpreis 60 EUR

Blauw Chinees bord met bloemdecor beschilderd, 18e eeuw, 1 chip en 1 haarscheur, ø27,5cm.

Fam. Rose bord
Startpreis 100 EUR

Chinees Fam Rose bord, 19e eeuw, 4,5xø21,5cm.

Chinees presenteerschaaltje
Ergebnis: 80 EUR

Chinees blauw presenteerschaaltje (25,5x17,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.

Chinees presenteerschaaltje
Ergebnis: 90 EUR

Chinees blauw presenteerschaaltje (29x21,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.

Gemberpot met console
Ergebnis: 90 EUR

Chinees aardewerken gemberpot met console ca. 1910. Cond.: G

Amsterdam bont bord
Startpreis 120 EUR

Amsterdam bont bord, 18e eeuws, mooi gaaf bord, ø22,5cm. Cond.: U

Chinees bord 18e eeuw.
Startpreis 80 EUR

Chinees bord gekleurd, 18e eeuw, klein chipje aan de rand, ø23cm.

Lampenvoet
Ergebnis: 20 EUR

Grote blauw porseleinen vaas omgebouwd tot lampenvoet, gedecoreerd met rood- en geelkleurige bloemen en een vogel, eind 20e eeuw, 48xØ16cm. Cond.: G

Chinees gekleurd bord
Startpreis 50 EUR

Chinees gekleurd bord met decor van pauw en bloemen, gemerkt ca. 1900, 3,5xø24cm.