Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

23. Januariveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 9. Januar 2015 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Zilveren vleesvorken
Startpreis 40 EUR

Twee fraaie Hollandse vleesvorken met puntige steel, voorzien van parelrand, MT: Fa. wed. Johannes Fransiscus van der beek Amsterdam-Delft, JL: H 1892, ca. 55gr. L.: 17,5cm.

Opaline dekseldoos
Startpreis 90 EUR

Matglazen ronde dekselschaal met kleine geslepen accenten en een houten deksel met Hollands zilveren dop, 835/000, MT: onleesbaar 16x10cm. Cond.: G-U

Miniatuur watermolen
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur watermolen met draaibare wieken, Nederlands gekeurd, 7cm.

Kavel plated
Ergebnis: 30 EUR

Divers oud en antiek plated o.a: lakstempel, lepels, servetringen, aanstekers, bestek, schaal etc. 17x33x29cm. Cond.: G

Eier-setje
Ergebnis: 55 EUR

Plated eierhouder-set ca. 1900 bestaande uit: houder, 6 eierdoppen en 6 lepels 21x21x15cm. Cond.: G

5 Delen divers zilver
Startpreis 25 EUR

Vijf delen divers zilver: 1x broodmes met bewerkte heft, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, JL: V 1930, 1x vleesvork Haags lofje, kleinkeur, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, 1x gebaksvorkje...

7 Delen zilver
Startpreis 30 EUR

Diverse zilveren voorwerpen met o.a: 1x langwerpige servetband 835/000, MT: Boermans, 1x ronde servetband met getrembleerde bewerking 833/000, MT: Landmeter, 1x ronde servetband 800/000 met monogram e...

2 Glaasjes
Startpreis 20 EUR

Twee glazen, een groot wijnglas met bewerkte verzilverde voet met parelrand en guirlande slijpsel in het glas, 8x15 cm, en een klein glas met zilveren voet in art deco stijl. 6x10 cm

Zilveren dekselpot
Ergebnis: 40 EUR

Kristallen bolvormige dekselpot met sterling zilveren deksel ca. 1920, 925/000, MT: Emil Hermann Waldstetten Baden-Würtenburg, zilvergewicht ca. 71gr. ø9cm. Cond.: U

Zilveren comfoor
Startpreis 125 EUR

Zilveren comfoor, fraai uitgezaagd met ruiten cirkels en klavers op houten voet (gerepareerd), 835/000, MT: Kon. Utrechtse fabriek van zilverwerk CJ Begeer, JL: O 1873, 13x9cm. Cond.: R-G

Zilveren beker
Startpreis 30 EUR

Zilveren gegraveerd taps toelopend bekertje, MT: KIM, 835/000, 8xø5cm. Cond.: G

Zilv. schoengarnituur
Ergebnis: 50 EUR

Engels schoengarnituur met zilveren heften in etui, 925/000, 21x10cm. (etuimaat), Cond.: G

Zilveren borstelset
Ergebnis: 35 EUR

Antiek Hollands zilveren borstelset met handspiegel, 925/000 grootkeur, jaarletter H: 1917, MT: Dirk en Isaak Vos & Schoorl Haarlem (spiegel: ø13cm. L.: 24,5cm.) Cond.: U

2 Zilveren klontjestangen
Startpreis 25 EUR

Twee zilveren opengewerkte suikerklontjes-tangen, 835/000, ca. 56gr. 13cm. en 10cm. Cond.: G

Zilveren tasbeugel
Ergebnis: 45 EUR

Antieke Hollandse zilveren drachtbeugel met floraal versierd gedeelte met filigrain en een parelrand, voorzien van jasseronketting, 835/000, MT: Willem Roelfsema Winsum, JL: R 1851, ca. 39gr, 10x4cm. ...

5 Lepels + suikertang
Startpreis 25 EUR

Vijf diverse zilveren theelepels: 1x biedermeier theelepel, MT: Pluut jr, Jaarletter J; 1919, 1x apostellepel (gerepareerd), MT: Fa. B.W. van Eldik jr., 1x lepel van Brussel, 1x lepel van 's Gravenhag...

Zilveren slacouvert
Ergebnis: 25 EUR

Hollands zilveren slacouvert met benen bak en vork model puntfilet, MT: Fa. van Kempen, 835/000, 23cm. Cond.: G

5 Delen zilver
Ergebnis: 25 EUR

Vijf delen zilver: 1x antiek Hollands zilveren strooilepel, MT: Hendrik van der ree, Jaarletter I: 1843, 835/000, ca. 31gr. (behoeft reparatie), 1x zilveren zuurvorkje met schuifmechaniek 835/000, ca....

4 Delen zilver
Ergebnis: 30 EUR

Vier zilveren gebruiksvoorwerpen: 1x lipstickhouder zeskantig met bewerking 4,6cm. 1x langwerpige naaldenkoker met geribbelde bewerking 7,2cm., 1x bladwijzer met boerin en 1x theezeef met benen heft (...

5 Plated schalen
Ergebnis: 40 EUR

Vijf plated schalen, 4 ovale schalen met parelrand en ajourbewerkt , 27x21x8 cm, en een floraal bewerkte schaal met geschulpte rand, 30x26x11 cm.

Kavel zilver
Startpreis 50 EUR

Kavel zilver bestaande uit: 1x tas met beugel 935/000 van Arken en Co, 1x suikerschep 835/000 met voorstelling in de bak en vrouw met juk op de steel, Fa. B.W. van Elderik Zutphen en 1x lepel met voor...

Krist. flacon met zilver
Ergebnis: 25 EUR

Engelse kristallen flacon met zilveren kraag 925/000, 14x4,5x4,5cm. Cond.: G

Zilveren parfumflesje
Startpreis 60 EUR

Hollands kristallen parfumfles met zilveren kraag en dop, 835/000, 12xø4cm. Cond.: G

Zilveren portemonnee
Ergebnis: 30 EUR

Antieke portemonnee met zilveren beugel (empire) met zwart velours tasje. De beugel heeft een fijne rand met bloembewerking en een rand met ribbelbewerking 835/000, MT: A.Gz Jacob Hooiman, jaarletter ...