Leuk kavel met 15 delen divers tin 19e-20e eeuw met o.a: gegraveerde kannen, borden, potten etc. Cond.: R-G
Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G
Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G
Zeer grote plated kandelaar 19e eeuw in barokstijl 160cm. Cond.: G
Kristallen lepelvaasje (7,5xø6,8cm.) met zilveren (835/000) rand en geslepen voet. Vaasje is gevuld met 12 lepeltjes (9cm.) met bloembewerking, MT: Hooijkaas Schoonhoven zilverfabriek, 835/000 Cond.: ...
Lot zilveren sieraden en twee Certina horloges. Een lang zilveren 835/000 rond koningscollier, lengte 80 cm, een fijne zilveren dasschuif, 5,2 cm en een zilver vergulde fantasiespeld met zirconia, 53x...
Hanger en ring zilver 925/000 en 835/000 met edelsteen. Abstracte hanger, jaren 70 stijl met rodonietkraal, 40x40 mm, en een ring met carneoolkraal, ø 10 mm. ø 53 totaal ca 27.45 gr
Hollands zilveren roomkannetje met zilveren greep en handgegraveerde medaillons. 835/000 grootkeur, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 123gr. 7,5xø7,5cm. Cond.: U
Gesigneerd C. Verschuur, olieverf op linnen, landschap met koeien 61x40cm. Cond.: G
A.W.V.P.A. 2x stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 18,5x19,5cm. en 30x22,5cm. Cond.: G
Agnes Wedrich 1898 (Duitse School), pastel op papier, portret jagersjongen 39x52cm. Cond.: G
A. Kriezel (Duitse School), olieverf op linnen, bospad 68x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd modern schilderij, acryl op linnen, lichtstraal door venster 50x60cm. Cond.: G
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van flora en vaas (breuken en randschades) ø23cm. Cond.: M-R
Twee fraaie Hollandse zilveren tafelkandelaars, glad model, 835/000, MT: Stichtse fabriek van begeer Utrecht, JL: W 1931, 8x8cm. Cond.: G
Zakhorloge onedel met zilveren ketting. Zakhorloge GALA met grote cijfers met zilveren ketting met blokjes motief geoxideerd. ø 45 mm. lengte 23 cm werkend
Set oorclips met hanger GG 585/000 met parel. Hanger en oorknoppen in bloemvorm, grootte 18 mm, met in het midden een mooie cultiveparel, ø 7.5 mm. Totaal ca 7.7 gr
Twee sets antieke kop & schotels ca. 1900 met Chinees decor : 6x kop & schotels Peking (1 schotel haarscheur, 1 kopje beschadigd) en 9 kop &schotels keramiek met floraal decor (Chinees), gemerkt met e...
Drie 19e eeuwse Hollandse goudsteen keramieken kommen met decors rondom 10xø6cm. en 8xø11,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zittende man en hondje 23x20cm. Cond.: R
Zilveren roomlepel waarvan steel met bewerking en bekroond met een mensenhoofd, de bak is voorzien van gravure in de vorm van een medaillon, MT: onleesbaar, ca. 29gr. 12x3,7cm. Cond.: G
Collier van saffieren met zilveren 925/000 sluiting. Collier van saffierkralen, kubusvormige gefacetteerd geslepen, 5-8.5 mm. Lengte 47.5 cm ca 53 gr