Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

23. Januariveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 9. Januar 2015 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Divers tin
Startpreis 50 EUR

Leuk kavel met 15 delen divers tin 19e-20e eeuw met o.a: gegraveerde kannen, borden, potten etc. Cond.: R-G

Naaldenhouder
Startpreis 60 EUR

Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G

Bijl
Startpreis 225 EUR

Gothische bijl 16e-17e eeuw in goede staat (geen beschadigingen) 60x18x4cm.

Divers koperwerk
Startpreis 100 EUR

Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G

3 Sigarenknippers
Startpreis 50 EUR

Drie oude sigarenknippers plated ca. 1950 14-15cm. Cond.: G

Grote kandelaar
Ergebnis: 250 EUR

Zeer grote plated kandelaar 19e eeuw in barokstijl 160cm. Cond.: G

12 Zilv. lepeltjes + glas
Startpreis 30 EUR

Kristallen lepelvaasje (7,5xø6,8cm.) met zilveren (835/000) rand en geslepen voet. Vaasje is gevuld met 12 lepeltjes (9cm.) met bloembewerking, MT: Hooijkaas Schoonhoven zilverfabriek, 835/000 Cond.: ...

Lot zilveren sieraden
Ergebnis: 25 EUR

Lot zilveren sieraden en twee Certina horloges. Een lang zilveren 835/000 rond koningscollier, lengte 80 cm, een fijne zilveren dasschuif, 5,2 cm en een zilver vergulde fantasiespeld met zirconia, 53x...

Hanger + ring zilver
Ergebnis: 40 EUR

Hanger en ring zilver 925/000 en 835/000 met edelsteen. Abstracte hanger, jaren 70 stijl met rodonietkraal, 40x40 mm, en een ring met carneoolkraal, ø 10 mm. ø 53 totaal ca 27.45 gr

Zilveren roomkan
Ergebnis: 30 EUR

Hollands zilveren roomkannetje met zilveren greep en handgegraveerde medaillons. 835/000 grootkeur, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 123gr. 7,5xø7,5cm. Cond.: U

Verschuur, koeien in landschap
Ergebnis: 100 EUR

Gesigneerd C. Verschuur, olieverf op linnen, landschap met koeien 61x40cm. Cond.: G

2 Stillevens
Startpreis 20 EUR

A.W.V.P.A. 2x stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 18,5x19,5cm. en 30x22,5cm. Cond.: G

Pastel, jagersjongen
Ergebnis: 25 EUR

Agnes Wedrich 1898 (Duitse School), pastel op papier, portret jagersjongen 39x52cm. Cond.: G

A. Kreizel
Startpreis 35 EUR

A. Kriezel (Duitse School), olieverf op linnen, bospad 68x60cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Startpreis 40 EUR

Ongesigneerd modern schilderij, acryl op linnen, lichtstraal door venster 50x60cm. Cond.: G

5 Chinese borden, 18e eeuw
Ergebnis: 93,75 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van flora en vaas (breuken en randschades) ø23cm. Cond.: M-R

2 Zilveren kandelaars
Ergebnis: 60 EUR

Twee fraaie Hollandse zilveren tafelkandelaars, glad model, 835/000, MT: Stichtse fabriek van begeer Utrecht, JL: W 1931, 8x8cm. Cond.: G

Zakhorloge met ketting
Ergebnis: 25 EUR

Zakhorloge onedel met zilveren ketting. Zakhorloge GALA met grote cijfers met zilveren ketting met blokjes motief geoxideerd. ø 45 mm. lengte 23 cm werkend

Set parels
Ergebnis: 100 EUR

Set oorclips met hanger GG 585/000 met parel. Hanger en oorknoppen in bloemvorm, grootte 18 mm, met in het midden een mooie cultiveparel, ø 7.5 mm. Totaal ca 7.7 gr

2 Series kop&schotel
Startpreis 50 EUR

Twee sets antieke kop & schotels ca. 1900 met Chinees decor : 6x kop & schotels Peking (1 schotel haarscheur, 1 kopje beschadigd) en 9 kop &schotels keramiek met floraal decor (Chinees), gemerkt met e...

3 Delen goudsteen
Ergebnis: 90 EUR

Drie 19e eeuwse Hollandse goudsteen keramieken kommen met decors rondom 10xø6cm. en 8xø11,5cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zittende man en hondje 23x20cm. Cond.: R

Zilveren roomlepel
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren roomlepel waarvan steel met bewerking en bekroond met een mensenhoofd, de bak is voorzien van gravure in de vorm van een medaillon, MT: onleesbaar, ca. 29gr. 12x3,7cm. Cond.: G

Collier saffier
Startpreis 90 EUR

Collier van saffieren met zilveren 925/000 sluiting. Collier van saffierkralen, kubusvormige gefacetteerd geslepen, 5-8.5 mm. Lengte 47.5 cm ca 53 gr