Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Beeldje, baby
Ergebnis: 40 EUR

Brons gepatineerd beeldje van een huilende baby met zuigfles/speen, op een gepolijst granieten voetstuk, 20x12x15cm., Cond.:G

Brons, Marianne Kievits
Startpreis 75 EUR

Oud bronzen meisje met varkentje door Marianne Kievits,( Rotterdam 1944-Breda 2006,) monogram M.K. 2e helft 20e eeuw 19cm. Cond.: G

Weens beeldje
Ergebnis: 80 EUR

Antiek Weense stijl figuur ca. 1900 met originele beschildering voorstellend een negeroïde man met korf en wandelstok (compositie metaal) 10,5cm.. Scheurtje in de mand Cond.: R

Houten beer
Startpreis 180 EUR

Houtgesneden beer ca. 1910 in goede staat 27cm.

Houten beeld, Indonesië
Startpreis 100 EUR

Groot Indonesisch houtgestoken beeld met originele polychromering en afneembare vleugels ca. 1900-1930. In goede originele staat 84cm.

Bronzen beeld, krijger
Startpreis 250 EUR

Oude Chinees bronzen krijger 20e eeuw met losse lans (afneembaar) 49cm. Cond.: G

Bronzen beeld, tijger
Ergebnis: 135 EUR

Oude/antieke bronzen vergulde leeuwin, gesigneerd Barye ca. 1920 (Alphonse Barye) in goede staat 18x9x6cm.

Beeld, man met instrument
Startpreis 30 EUR

Oud Oosters houtgesneden figuur, voorstellend een man met muziekinsturment 1e helft 20e eeuw (1 arm mist) 47cm. Cond.: G

Bronzen kikker
Ergebnis: 35 EUR

Decoratieve bronzen kikker 2e helft 20e eeuw in goede staat 20x10x19cm.

Wit beeld
Startpreis 30 EUR

Oude terracotta figuur, voorstellend een smid met jongen 20e eeuw 50cm. Cond.: G

Bronzen golfspeler
Startpreis 40 EUR

Bronzen golfspeler 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 21cm.

Bronzen paardehoofd
Startpreis 250 EUR

Groot bronsgegoten paardenhoofd 21e eeuw met ophang-systeem in goede staat 29x43x19cm.

Houten beeldje, heilige
Startpreis 120 EUR

Houtgestoken Heilig Beeld ca. 1800 met originele polychromie 40cm. Cond.: G

Bronzen torso
Ergebnis: 120 EUR

Moderne bronzen damesfiguur 21e eeuw op zwart marmeren voet, gemerkt Aristiolé Maillol 32cm. Cond.: G

Groot beeld, vrouw
Startpreis 450 EUR

Groot figuur ca. 1880 met brons overlay, voorstelling van boerenvrouw die een beker melk inschenkt, gesigneerd R. Avrili, in goede staat H.: 63cm.

Beeld, 2 militairen
Startpreis 390 EUR

Frans bronzen figuur ca. 1890, getiteld "Les Nouvelles", gesigneerd S. Bizard (Suzanne Bizard 1873- 1963). Voorstelling van twee soldaten met brief, in goede staat 18x13x11cm.

Bronzen hert
Startpreis 400 EUR

Groot bronzen hert (115cm.), totaal gegraveerd met Chinees decor en tekens 20e eeuw 115x82x45cm. Cond.: G

2 Afrikaanse figuren
Ergebnis: 300 EUR

Twee grote zware oude Afrikaanse houtgesneden figuren voorstellend een krijger met zijn vrouw 20e eeuw 126-127cm. Cond.: G

Beeld, Bachus met instrument
Ergebnis: 350 EUR

Antiek bronzen figuur voorstellend een Bachus met luit en korf met druiven. 38x25x14cm. Cond.: G

Beeldje, jongen met mand
Startpreis 220 EUR

Bronzen beeldje, jongen met mand en vogel ca. 1900 met porseleinen hoofd, armen en vogel (vastgelijmd). Gesigneerd Mednat H.: 14cm. Cond.: G

Beeld, jongen bij boom
Ergebnis: 200 EUR

Oud bronzen figuur 20e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau, voorstellend jongen rustend bij boom 48cm. Cond.: G

Beeld, jongen met sigaret
Startpreis 170 EUR

Bronzen beeld van jongen met sigaret ca. 1910 H.: 20cm Cond.: G

Art Deco beeld
Startpreis 125 EUR

Groot Art Deco beeld ca. 1920, voorstellend een vrouw op bank met hond. Marmer en compositie metaal, hoofd is gerepareerd. Gesigneerd Limousin 33x67x16cm. Cond.: R

Beeld, Arabier
Ergebnis: 100 EUR

Gipsen Arabier ca. 1900 (gerestaureerd) 45x24x14cm. Cond.: R-G