Gerrit van 't Net (1910 - 1971), gouache op papier, ezeltje rijden 20x25cm. Cond.: G
Twee grafieken (lithografie op papier): 1x Lusici '92, abstracte compositie 47x36cm. en 1x onduidelijk gesigneerd Taborprsse Berlin 35x48cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt (paar deukjes) 32x39cm. Cond.: G
Frans Baayens ( 1896 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, bonte pad Hellendoorn 40x50cm. Cond.: G
G.C. Haverkamp (Amsterdam 1872 - 1926 Baarn), olieverf op paneel, landschap met boerderij langs de bosrand 29x20cm. Cond.: G
Schilderij ca. 1900 (Russische School?) K11B, tekening op papier, paardenstudie 37x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, bosgezicht met twee zwaaiende figuren 53x69cm. Cond.: R
Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 26/160), fantasievoorstelling 55x69cm. Cond.: G
René Reinicke (Duitse School 1860 - 1926), sepia op papier 30x40cm. Cond.: G
J.P. Molenaar (1914 - ), tekening op papier, Rotterdamse haven met vele schepen 77x49cm. Cond.: G
Russische School ca. 1940 (Kyrillisch gesigneerd), olieverf op linnen, damesportret 40x50cm. Cond.: G
N. Renard, olieverf op paneel, dorpsgezicht met schaatsers op een gracht 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880 (Haagse School), olieverf op paneel, bootje bij rivier 24,5x18cm. Cond.: R-G
Gesigneerd C. (Constantin) Westschiloff ?ca. 1930 ( 1877 - 1945 Russische School), olieverf op linnen, branding bij avond 110x70cm. Cond.: G
Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op boerderij (verso annotatie familielid E. Th. Yates-Koning) 30x24cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, staand vrouwelijk naakt (vouwtjes) 35x57cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, meisje met muziekblad 46x42cm. Cond.: G
Drie oude ikonen 20e eeuw met bladgoud en voorstellingen van heiligen (handgeschilderd) 19x15cm., 15,7x21cm. en 23x14cm. Cond.: G
Twee oude ikonen 20e eeuw met vergulding (handgeschilderd), St. Nikolas 29x20cm. en 33,3x22,5cm. Cond.: G
Rudolf Hellwag (Duitse School 1867 - 1942), olieverf op linnen, park met figuren 31x24cm. Cond.: G
Drie ikonen 19e eeuw in goede originele staat met gouddecor (1x plated). Dubbel decor (Rusland, Griekenland) 11-14cm. Cond.: G
19e eeuwse Griekse icoon met voorstelling moeder gods Eleousa naar 16e eeuws voorbeeld. Icoon verkeerd in goede originele staat, 48x36x3 cond.G
Russisch ikoon, de heilige Panteleimon eind 19e eeuw 35,5x31x3cm. Cond.: R-G
Russisch ikoon, de Heilige Simeon 19e eeuw 31x26x3cm. Cond.: G
Gesigneerd Marino (mogelijk Marino Marini 1901-1980), gemengde techniek op papier, ruiter te paard 19x26cm. Cond.: G
Groot 18e 19e eeuws ikoon van heilige St. Joris te paard. In originele staat (stukjes verf af) 39,5x30,5cm. Cond.: R
Ikoon ca. 1900, voorstellend Maria en kindje Jezus met bladgouden aureolen in goede staat 26,5x22cm.
Russisch 19e eeuws ikoon, Moeder Gods "Vreugde voor alle lijdenen" met Cyrillische teksten en 2 randheiligen 22x18cm.
Twee ikonen 20e eeuw naar oud voorbeeld, handgeschilderd op hout in goede staat 29x21cm.
J.W. van Naerssen?, olieverf op linnen, strandgezicht met schelpenvisser 50x76cm. Cond.: G
Gesigneerd Frans Baayens, olieverf op paneel, watermolen Haaksbergen 110x80cm. Cond.: G
Huib Daniels, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Jo Bouman-Kruyder (Amsterdam 1886 - ), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met papegaaien 65x55cm. Cond.: G
Agnes Wedrich 1898 (Duitse School), pastel op papier, portret jagersjongen 39x52cm. Cond.: G
Pendant J. Everout 1942, olieverf op paneel, landschappen met vee 37x25cm. Cond>: G
Rudolf Hellwag (Duitse School 1867 - 1942), olieverf op linnen, park met figuren 31x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, aap in een interieur 45x60cm. Cond.: G
J. Builler 19e eeuw, olieverf op linnen, boerin met ezel en hond 60x40cm. Cond.: G
Marie Revillon (Franse school 19e eeuw), aquarel op papier, landschap met fruitkorf, Cond.: U
O. Schelzia ca. 1900 (Duitse School), verso Zell am Zee, olieverf op paneel, voorstelling met berglandschap en figuren in een boot 27x16cm. Cond.: G
J. Hoevner 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, schapen en kippen in een stal 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, buste van een vrouw Cond.: M
Ongesigneerd ca. 1900 (Russische School?), olieverf op paneel, paardeslee met figuren in de sneeuw 24x13cm. Cond.: G
Leo Gestel (Woerden 1881 - 1941 Hilversum), houtskool op papier, vrouwelijk naakt 27x38cm. Cond.: G
Annie Bruin, olieverf op paneel, landschap met korenschoven 46x36cm. Cond.: G
Nic Hartman ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met boerderij 40x60cm. Cond.: G
Jan Kelderman, olieverf op linnen, molens bij kinderdijk 50x70cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt staand 21x36cm. Cond.: G
Johan Loots ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op ruwe zee 60x80cm. Cond.: G
A.B. Frielink '31, olieverf op linnen, stilleven met kleed, flessen, blaasbalg en aardewerk 65x50cm. Cond.: G
D. Marin 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven 50x40cm. Cond.: G
Professor K. Pospischil (Duitse School), olieverf op paneel, "Frühling am Niederrhein" 51x40cm. Cond.: G
Hobbe Smith (Witmarsum 1862 - 1942 Amsterdam), aquarel op papier, strandgezicht met schelpenkar en figuren 12,5x7cm. Cond.: G
Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), oud Gronings poorthuisje
Arnout van Gilst (Den Haag 1898 - ), olieverf op linnen, stal met twee paarden 50x70cm. Cond.: G
Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, biddende jongens 30x40cm. Cond.: G
Gesigneerd P. Bouter (mogelijk Piet Bouter), olieverf op linnen, koeien aan het water (2 kleine beschadigingen) 50x40cm. Cond.: R
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met bloemenkraam en figuren 50x60cm. Cond.: G
Monogram J.J. ca. 1980, olieverf op linnen, slapende vrouw 50x40cm. Cond.: G
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met vele figuren 50x60cm. Cond.: G
Carl Welz (Duitse School 1860 - 1929), olieverf op linnen, boeren-werkplaats met figuren en dieren (Stellmacher) 57x37cm. Cond.: G
Xeno Munninghoff 1926, houtskool op papier, landschap Terlet 31x23cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, landschap 10x12,5cm. Cond.: G
Enrico Bay nr. 20/50 (1924 - 2003), lithografie op textiel, vrouwelijk naakt met legeronderscheiding 45x60cm. Cond.: G
Kyrillisch gesigneerd '96 (Boris Nicolaef) (Russische School), olieverf op linnen, vrouw bij ventsre 65x90cm. Cond.: G
P. van Schaik ca. 1930, olieverf op linnen, dreimaster op zee 40x60cm. Cond.: G
G. v. de Zwalm, olieverf op linnen, oudere vrouw in een kerk 60x50cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt op stoel 18,5x25cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, stilleven Symfonie Haydn 50x70cm. Cond.: G
Kitenge Ngoie (Afrikaanse School), olieverf op linnen, portret van een Afrikaan 75x48cm. Cond.: G
J. Kamst 1973, olieverf op linnen, figuratieve compositie 50x80cm. Cond.: G
H. Rotermund (Duitse School), olieverf op linnen, besneeuwd berglandschap met huis 48x48cm. Cond.: G
W. Langeveld, olieverf op paneel, Amsterdams stadsgezicht naar Klinkenberg 45x33cm. Cond.: G
P.J.A. Wagemans (1879 - 1955), olieverf op linnen, Hollands grachtengezicht 45x35cm. Cond.: R-G
verso R. Lary (waarschijnlijk Roland Lary), olieverf op linnen, vaas met rozen 38x45cm. Cond.: G
J. Sipkema (Almelo), olieverf op paneel, Chinese keizer 30x40cm. Cond.: G
Martin van Waning ( Den Haag 1889 - ), olieverf op linnen, naakte danseressen in een park bij kampvuur met andere figuren 40x30,5cm. Cond.: G
Hendrikus Johannes Fransiscus van Langen ( 1874 - 1964), olieverf op linnen, vrouw aan spinnewiel 50x40cm. Cond.: R-G
Monogram HCR, olieverf op linnen, kerkinterieur met figuren 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800, pastel op papier (beschadigd), religieuze voorstelling met figuren 84x63cm. Cond.: R
Kopie naar W. Raatz door A. Eckener (Duitse School), olieverf op linnen, "Sturmflut auf der Hallig" 87x61cm. Cond.: G
J. Sipkema (Almelo), olieverf op paneel, Chinees figuur 30x40cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt 31x44cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, liggend naakt 50x100cm. Cond.: G
Albert Jurandus van Prooyen (Groningen 1834 - 1898 Amsterdam), olieverf op paneel, romantisch Hollands landschap met rivier, boten, figuren etc. 29,5x19,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, Twentse watermolen 50x60cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag), olieverf op paneel, spelende kinderen op het strand 20x25cm. Cond.: G
H. Kuyten ca. 1930, olieverf op linnen, boerderij met bloesembomen 30x40cm. Cond.: G
Wim Bos (Rotterdam 1906 - ), gemengde techniek op papier, vrachtschepen in Hollandse haven Cond.: R-G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Franse baai met zeilschepen en figuren 22,5x15,5cm. Cond.: G
Leo Kurpershoek ( 1885 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, gezicht vanaf Holterberg 70x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, winterlandschap met schaatser en kasteelruïne 40x30cm. Cond.: G
A.J. Herme ca. 1930, olieverf op paneel, boerenhuis met vrouw aan het water 30x40cm. Cond.: G
Gilchen? ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met boerenhuis, tuin, korenveld en figuur 50x60cm. Cond.: G