Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, Haverkamp
Startpreis 400 EUR

G.C. Haverkamp (Amsterdam 1872 - 1926 Baarn), olieverf op paneel, landschap met boerderij langs de bosrand 29x20cm. Cond.: G

Schilderij, landschap met paard
Startpreis 200 EUR

Calzelari? 20 eeuw (Italiaanse School), olieverf op koper, ruiter in landschap 10x13cm. Cond.: G

Schilderij, tapijtverkoper
Startpreis 1.000 EUR

Antranik Ohanessian (Irak), olieverf op linnen, "Bazar' 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, blinde Arabier
Ergebnis: 200 EUR

Van Zwieten, olieverf op linnen, oude Arabier met wandelstok 136x60cm. Cond.: G

Schilderij, meisje met hond
Ergebnis: 1.100 EUR

Calzelari (Italiaanse School), olieverf op koper, dame met hond 15x20cm. Cond.: G

Jan Knikker, bruggetje
Startpreis 175 EUR

Jan Knikker (1889 - 1957), olieverf op linnen, sloot met punter in Giethoorn 30x40cm. Cond.: G

Boek, Salvador Dali
Startpreis 1.400 EUR

Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...

Lot double
Startpreis 25 EUR

Lot met diverse double sieraden, bestaande uit o.a. hangers, broche, een ring en een medaillon.

Divers antiek
Ergebnis: 15 EUR

Kavel van 9 delen divers antiek o.a: 1x blikken bus Colanda Mix, 1x 19e eeuws dekseldoosje met vakverdeling, 4 delen tin, 1x blikken beschilderde 19e eeuwse theebus, 1x bronzen olielampje ca. 1900 en ...

Boek, Slot te Muiden
Ergebnis: 40 EUR

Antiquarisch boek "Geschiedenis van het slot te Muiden en hoofts leven door Jacobus Koning met platen door Johannes van der Hey en zoon, 18e eeuw met gravures, plattegrond etc. 23x13cm. Cond.: R-G

Ring GG citrien briljant
Startpreis 320 EUR

Elegante ring GG 585/000 met citrien en briljant. Ring met grote peervormig gefacetteerde citrien, ca 10.0 crt met een mooie kleur en een rand van briljanten totaal ca 0.11 crt W/SI ø 57 ca 5.4 gr Nie...

Messing kroonlamp
Ergebnis: 15 EUR

Grote koperen 15-armige kroonluchter ca. 1920 in goede originele staat 63xø80cm.

Ring GG lapis brilj
Ergebnis: 300 EUR

Brede herenring GG 585/000 met Lapis Lazulli en briljant. Herenring met in het midden een Laps Lazulli, 14x12 mm en darnaast 8 briljanten totaal ca 0.12 crt W/SI-P, ø 63 ca 8.5 gr

Klemband zilver
Startpreis 25 EUR

Djokja klemband zilver 800/000. Open armband, breedte 20 mm, met bekende Djokja bewerking. ø 56x52 mm. ca 27 gr

Broche naaldenkoker RG
Startpreis 150 EUR

Broche RG 585/000 met tourmalijn. Broche gemaakt van een naaldenkoker met aan de bovenzijde een princes geslepen groene tourmalijn. Aan de randen zitten WG draadbewerking. ca 6.6 gr. Lengte 62 mm

Barometer
Ergebnis: 30 EUR

Jugendstil barometer ca. 1900 van mahoniehout (bewerkt) in zeer goede staat 52cm.

Ring GG valkenoog
Startpreis 100 EUR

Ring GG 585/000 met valkenoog. Sierlijke ring met ovaal geslepen valkenoog met bijzondere glans, ø 16x8.5 mm, gezet in opengewerkte rand. ca 4.15 gr ø 55

Kristallen oorkaraf
Startpreis 100 EUR

Geslepen kristallen oorkaraf met amandelslijpsel (beschadiging hals) op zilveren (835/000) voet met zilveren hals, montuur, stop en jasseronketting. MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870 34x...

Dubbele messing fotolijst
Ergebnis: 50 EUR

Dubbele messing fotolijst (zg. tweeluik) met emaille ingelegd 14,5x10cm.

2 Bronzen kandelaars
Ergebnis: 60 EUR

Twee bronzen kaarskandelaars in barokstijl 20e eeuw in goede staat 66cm.

6 Kandelaars
Ergebnis: 70 EUR

Kavel van 6 oude kandelaren: 1x empire Kunstguss Buderus, 2x scharnierende vuurvergulde empire kandelaar-armen 19e eeuw, 1x tafelaansteker messing, 1x empire stijl messing kaarskandelaar met kap 20e e...

Ring WG 3 rijen diamant
Startpreis 290 EUR

Ring WG 585/000 met 3 rijen diamanten. Wat bredere ring, 6,7 mm, met 3 rijen met briljanten verlopend in grootte totaal 0.50 crt. ca 3.8 gr ø 53

Collier munt GG
Ergebnis: 350 EUR

Collier GG 585/000 met munthanger. Collier met daaraan een royaal bewerkte hanger met GG fl 10,- munt, 1913. Lengte 60 cm, ca 23.4 gr

Statenbijbel 1664
Startpreis 1.100 EUR

Prachtige grote statenbijbel anno 1664 met origineel bronzen beslag en lederen band. "Gedruckt bij d'Erfgenamen wijlen Paulus Aertsz van Ravestein te Amsterdam" 28x46x12cm. Cond.: G