August Specht ca. 1920 ( 1849 - 1923 Duitse School), olieverf op linnen, man op rivierbrug en bootje 91x63cm. Cond.: G
A.J. van Prooyen ( 1834 - 1898 Amsterdam), olieverf op paneel, zeilboot en sloep met figuren op ruwe zee 27x18cm. Cond.: G
Johan Jacob Voskuil (Breda 1897 - ) (o.a Rijkscollectie), gouache op papier, impressionistisch landschap in de trant van Van Gogh 44x65cm. Cond.: G
Naar Gerard ter Borgch, olieverf op linnen, oud Hollands interieur met figuren 55x70cm. Cond.: G
K. Schwartz (Duitse School), olieverf op linnen, boerderij met dieren en figuren 79x52cm. Cond.: M
Arthur Brandisch Holte ( 1882 - Engelse School), olieverf op paneel, "A. woodlaw path near miners Bridge N. Wales" 28x38cm. Cond.: G
M. Sanden ca. 1920 (Duitse School), olieverf op linnen, Oostenrijks berglandschap met Beierse vrouw 48x66cm. Cond.: G
Monogram A.R. ca. 1880, olieverf op paneel, landweg met boerin 31x26cm. Cond.: G
Carl Welz (Duitse School 1860 - 1929), olieverf op linnen, boeren-werkplaats met figuren en dieren (Stellmacher) 57x37cm. Cond.: G
Grote antieke Hollandse plateel cach-epot, gemerkt Gouda - B. Arnhem Holland met floraal decor in goede staat 19xø26cm.
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M
Vier moderne Goebel schotels Artis Orbis ca. 1980: 2x Vincent, 1x Renoir en 1x Paul Cezanne ø31cm. Cond.: G
N. Renard, olieverf op paneel, dorpsgezicht met schaatsers op een gracht 30x40cm. Cond.: G
G.C. Haverkamp (Amsterdam 1872 - 1926 Baarn), olieverf op paneel, landschap met boerderij langs de bosrand 29x20cm. Cond.: G
Calzelari? 20 eeuw (Italiaanse School), olieverf op koper, ruiter in landschap 10x13cm. Cond.: G
Kleine 17e eeuwse Duitse baardman kruik met mediallon. 2 Chips uit bovenrand, verder in goede staat 22xø12,5cm.
Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G
Twee oude gipsen apothekers gapers, 1x met reclame A.J. van der Gijp 1849-1999 Haarlem, 18-27cm.
Antranik Ohanessian (Irak), olieverf op linnen, "Bazar' 60x80cm. Cond.: G
Oude vitrinekast in Biedermeier stijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in kersenkleur 145x195x45cm. Cond.: G
Oude Hollandse wortelnoten fineer secretaire 2e helft 20e eeuw in barokstijl met origineel bronzen beslag in goede staat 110x85x50cm.
Oude wortelnoten fineer Hollandse commode in barokstijl 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) met bronzen beslag in goede originele staat 73x93x50cm.
Van Zwieten, olieverf op linnen, oude Arabier met wandelstok 136x60cm. Cond.: G
Calzelari (Italiaanse School), olieverf op koper, dame met hond 15x20cm. Cond.: G