Groot kavel met diverse metalen modelauto's o.a: Polistil, Siku, Matchbox etc. etc. Cond.: R
Duitse Kathe Kruse pop, Astrid 80-er jaren in doos, onbespeeld 25cm. Cond.: G
Kavel van 4 delen speelgoed: 1x Thunderbirds SPV 36x15x15cm. (Cond.: R-G), 1x Thunderbird 2 van Carlton 40x29x11cm. (Cond.: R-G), 1x MF 204 Fire Chief auto 26x10x8cm. in bespeelde staat (Cond.: R) en ...
Kavel van 6 delen speelgoed: 1x Packard 1913 made in Japan 19x11,5x9cm. 1x Truck 00322, 1x Dubbeldekker MF 844 (China), 48 express, 1x Double decker bus MF 185, 27x12x7cm., 1x blikken trein MF 804 (Ch...
Kavel van 16 Dinky Collection (Matchbox), onbespeeld in originele dozen, modellen: 4, 7B, 2, 25, L, 5, 13, 11, 23, 8, 1, 14, 22, 8B, 6 en 12.
Oude Hummel jongenspop van Gummi ca. 1960, gemerkt M.J. Hummel 2C GW. Originele kleertjes, geheel in goede staat H.: 26cm.
Duitse Kathe Kruse pop, Jeanette 1981 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Gluckskind 80-er jaren, onbespeeld 38cm. Cond.: G
Kavel van 19 oude poppen 20e eeuw o.a: celluloid, papier machee, kunstof etc. 40-80cm. Cond.: R-G
Twee Duitse Kathe Kruse poppen, licht bespeeld; Däumlinchen 23-26cm. Cond.: R-G
Kato 10-328 eurostar 4-car set, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Duitse mahoniehouten poppen-schommelwieg ca. 1880 in goede originele staat 37x31x57cm.
Pop van S.F.B.J., gemerkt op het hoofd 113 (of 173?) B/o X. Biscuit porseleinen met open mondje, 4 boventandjes, bruine ogen en rossig haar. Geleed lichaam met 5 geledingen en vaste polsjes. Armen en ...
Oude Duitse pop van Armand Marseille, nr. 1894 A.M. 2. Dep. Met porseleinen hoofd en geleed lichaam. Deels gerestaureerd bH.: 44cm. Cond.: R
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Fips 1983-1984 (24cm.) en 1x Bettina 1981 (26cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Ulli 1983-1984 (24cm.) en 1x Oscar 1983-1984 (26cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Wiggi (23cm.) en 1x Fritzi 1986 (27cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Dina 1983-1984 (24cm.) en 1x Eva 80-er jaren (26cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Coco 1981 (24cm.) en 1x Fritzel 1986 (26cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Dorle 1981-1982 (25cm.) en 1x Lens 1983 (26cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Jockerle 1984 (26cm.) en 1x Bimbi 1973-1974 (22cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Rike 1981 (25cm.) en 1x Mareike 1983-1984 (25cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Sarali 1986 (25cm.) en 1x Gudrun 80-er jaren (25cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Bastel 1983 en 1x Felix 1987 Cond.: G 23-25cm.