Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilv. gevlochten pillendoosje
Ergebnis: 40 EUR

Driekantig sterling zilveren doosje Mexico, rondom zilveren vlechtwerk ca. 37gr. 4x3cm. Cond.: U

6 Zilveren ijslepels
Ergebnis: 40 EUR

Zes Sterling zilveren sorbet/ijslepels (rietje). De bewerkte bak is versierd met Oosterse ornamenten L.: 20cm. Totaalgewicht ca. 67gr. Cond.: U

Zilveren portemonnee
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren beursbeugeltje met petit-point, jaarletter A: 1910, MT: H. Copier Schoonhoven. Beugelbreedte 7cm. Cond.: U

Filigrain zilv. armband + broche
Ergebnis: 35 EUR

Filigrain zilveren armband met camee en metalen broche.

3 Delen zilver
Ergebnis: 35 EUR

3 Delen zilver; 1x Hollands zilveren cakeprikker 835/000, jaarletter C: 1937, MT: A.L.B. Meijer Schoonhoven ca. 45gr. 1x Hollands zilveren suikerschep en 1x Hollands zilveren theeschep. Gewicht samen ...

Zilveren horlogekast
Ergebnis: 35 EUR

Horloge kast ca. 29.40 gr.

BIjbeltje, zilveren slot
Ergebnis: 35 EUR

Antiek Hollands bijbeltje met zilveren slot 835/000, gekeurd met een zwaardje MT: CH5 Jan Hemmes Smilde/Assen ca. 1875. Cond.: Behoeft restauratie

Wandelstok, zilver
Ergebnis: 30 EUR

Wandelstok met verzilverde handgreep L.: 92cm. Cond.: G

2 Lepelvaasje + zilv. lepels
Ergebnis: 30 EUR

Twee kristallen lepelvaasjes met Hollands zilveren rand 800/000 en 8 diverse zilveren lepeltjes 835/000. Gewicht lepeltjes ca. 76gr. Cond.: U

12 WMF vorkjes
Ergebnis: 30 EUR

Cassette met 12 WMF plated theelepeltjes ca. 1900 Duitsland 4x17x17cm. Cond.: G

4 Delen zilver
Ergebnis: 30 EUR

4 Delen zilver; 1x taartschep en natfruitschep met zilveren heft, 1x zilveren theelepeltje en 1x rijghaak met zilveren heft Cond.: G

5 Zilveren lepeltjes
Ergebnis: 30 EUR

Vijf zilveren lepeltjes waaronder 2 longdrinklepels 835/000 ca. 68gr. Cond.: U

BIjbeltje, zilveren slot
Ergebnis: 30 EUR

Antiek Hollans bijbeltje met zilveren slot uit 1882 835/000 MT: N.99 Cond.: behoeft restauratie

2 Delen plated
Ergebnis: 25 EUR

Twee delen plated 20e eeuw; 1x dekseldoos in barok vormgeving met gravure 14x14x10cm. en 1x dekselschaal in rococo stijl met 2 handgrepen 10x18xø13cm. Cond.: G

Kaasschaaf, zilv. heft
Ergebnis: 25 EUR

Hollandse kaasschaaf met zilveren heft 835/000, jaarletter S: 1928, MT: Zilverfabriek Voorschoten 20cm. Cond.: G

Zilveren hanger met lint
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren onderscheiding aan lint 19e eeuw, gegraveerd P. Michauch F. Babich Fc Erg Lips W.25/26F 16cm.

3 Delen zilver
Ergebnis: 25 EUR

Kavel zilver, bestaand uit Sterling zilveren zoutstrooier met glazen binnenwerk., Hollands zilveren gesp en Hollands zilveren kruis aan Hollands zilveren ketting Cond.: U

Theezeefje + Suikertang
Ergebnis: 25 EUR

Theezeef 835/000 fa. Hooijkaas + suikerklontjestang 835/000. Totaalgewicht ca. 50gr. Cond.: U

Zilveren vorkje + roomlepel
Ergebnis: 25 EUR

Hollands zilveren zuurvorkje met getorste steel en Engels zilveren roomlepel. Samen ca. 46gr. Cond.: U

4 Delen plated
Ergebnis: 25 EUR

Vier delen (bewekt) plated 20e eeuw; 1x blaker, 1x bonbonschaal en 2x zout&peper 6-12cm. Cond.: G

Vork + Lepel
Ergebnis: 25 EUR

Hollands zilveren cakeprikker uit 1934 835/000 MT: Gebr. Huisman Schoonhoven, jaarletter Z: 1934 en Hollands zilveren jamlepel, samen ca. 41gr. Cond.: U

Zilveren schep
Ergebnis: 20 EUR

Antieke zilveren taartschep met opengewerkte vergulde bak en zilveren heft met parelrand L.: 31cm. Cond.: G

Zilveren servethanger
Ergebnis: 20 EUR

Hollands zilveren servethouder ca. 10gr. L.: 40cm. Cond.: U

Djokja zilv. hanger
Ergebnis: 20 EUR

Grote Djokja zilveren hanger 10,2x6,8cm. Cond.: G