Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Franklin Mint kristal
Ergebnis: 30 EUR

Zware kristallen sierschotel met afgebeeld "The Liberty Tree 1976" by Orrefors, ontwerp Gilroy Roberts (met certificaat) 3xø27cm. Cond.: G

3 Kristallen dekseldozen
Ergebnis: 30 EUR

Drie kristallen dekseldozen 20e eeuw in zeer goede staat, diverse slijpsels 15-21cm. Cond.: G

6 Kristallen eieren
Ergebnis: 30 EUR

Zes kristallen eieren op verschillende manieren bewerkt 20e eeuw (Presse papier?) 6-12cm. Cond.: G

9 Wijnglazen
Ergebnis: 30 EUR

Negen oude wijnglazen 20e eeuw; 5x mondgeblazen roemers en 4x kleinere wijnglazen 13-20cm. Cond.: G

Ca. 9 delen kristal
Ergebnis: 30 EUR

Negen delen kristal 20e eeuw; , 6x karaf, 1x tafelbel, 2x waxinelichten. 1 stop beschadigd, chip aan dekselcoup en 1 chip aan tuit van 1 karaf 6-37cm. Cond.: R-G

3 Delen glas
Ergebnis: 25 EUR

Drie delen glaswerk ca. 1900; 1x inktpot, 1x gegraveerd borrelglas en 1x rose siervaas (met barst) 8-15cm. Cond.: R

Glazen design schaal
Ergebnis: 25 EUR

Grote kunstglazen transparante fruitschaal, gesigneerd Daum France 50-er/60-er jaren 26x27x18cm. Cond.: G

3 Delen kristal
Ergebnis: 25 EUR

Drie oude kristallen karaffen, facetgeslepen 20e eeuw in goede staat 27x12x6cm., 24x11xø8cm. en 16x12x7cm.

Opaline vaas, Jugendstil
Ergebnis: 25 EUR

Opaline glazen vaas met Jugendstil motief van een vrouw met zweepslag bloemen ca. 1900 28x9,3cm. Cond.: G

Kristallen karaf
Ergebnis: 25 EUR

Oude kristallen tweekleurige facetgeslepen karaf met bloemmotief ca. 1930 in goede staat 21,5x14,5cm. Cond.: G

Glazen
Ergebnis: 25 EUR

Kavel oude glazen 1e helft 20e eeuw., 11-16 cm., Cond.:G

Glazen bowlstel
Ergebnis: 22 EUR

10-Delig glazen bowlstel met gravering ca. 1930. Chip af aan binnenzijde 21xø22cm. Cond.: G

Glazen schaal, zilv. overlay
Ergebnis: 20 EUR

Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x30x18cm. Cond.: G

Roomstel, zilv. overlay
Ergebnis: 20 EUR

Sterling zilver overlay roomstel (melkkan en suikerpot) met bloemmotief 20e eeuw 8-9cm. Cond.: G

3 Kristallen beeldjes
Ergebnis: 20 EUR

Drie glazen figuren in swarovski (stijl), 1x muis, 1x egel en 2 vogels op voet 4-11cm. Cond.: G

8x Gegraveerd glas
Ergebnis: 20 EUR

Acht delen gegraveerd glaswerk ca. 1930; 2 karaffen (1x landschap, 1x hert) en 6 gegraveerde glazen met slinger in de stam 13-23cm. Cond.: G

2 Glazen vogels
Ergebnis: 20 EUR

Twee rookglazen vogels ca. 1920; 1x lijster 9x13x5,5cm., gesigneerd Cesari Franc, minimale chip aan staart 2mm. 1x Specht Sabino France, chip snavel en chip voet 10x5,5x6,5cm. Cond.: R

2 Opaline vazen
Ergebnis: 20 EUR

Twee antieke opaline glazen vazen, handbeschilderd met bloemen en vogels. 1 chip bij stop af 27-36cm. Cond.: R-G

Boheems glas
Ergebnis: 20 EUR

Antiek Boheems kristallen bokaal met graveerwerk en tekst "Theater Hochbrunn in Wiesbaden Kursaal 4 Jahreszeiten" in goede originele staat 12x8x8cm. Cond.: G

Kunstglazen groene schaal
Ergebnis: 20 EUR

Grote kunstglazen fruitschaal, groengeel van kleur in bloemvorm 50-er/60-er jaren 12x38x20cm. Cond.: G

Moderne kristallen schaal
Ergebnis: 20 EUR

Moderne kristallen schaal met bloem- en bladmotief 2-dimensionaal. Mat en glanzend 4x35x26cm. Cond.: G

2 Kristallen roemers
Ergebnis: 20 EUR

Twee oude kristallen roemer glazen facetgeslepen 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 18cm. Cond.: G

3 Delen glas
Ergebnis: 20 EUR

Drie delen glaswerk 20e eeuw bestaande uit; 1 dekseldoos met goudkleurig decor (robijnkleurig) 9xø15cm. 1x rozekleurig half-ei vormig schaaltje 5,5x11,5x10cm. en 1x bonbonschaal met bloemen- en goudde...

Gembercoupe
Ergebnis: 20 EUR

Grote glazen gembercoupe met deksel 20e eeuw, geslepen met bloemen en vlinders (1 chip) 38xø20cm. Cond.: G