Antieke (land)meter in mahoniehouten kist ca. 1890 "Manufactured by W.F. Stanley en Co London England". Telescope for tacheometrical reading. In zeer goede originele staat 20x39x16cm. Cond.: G
Chocoladekan (vernikkeld) met hangarnituur waarop een draak gemonteerd ca. 1880 43x21x25cm. Cond.: G
Antieke Duitse reservisten tabakspijp Franz Becker 1910. haarscheur en 2 chips onder het lint af. "Reserv. Wiegand", met extra pijpenkop. Beschadigd 73x9x7cm. Cond.: R
Twee zware gietijzeren wandlampen in goudkleur ca. 1930 (2-lichts) 27x20x19cm. Cond.: G
Oud messing 5-delig haardstel in jachtmotief. Uitgewerkt met liggende hond, geweer en jachthoorn 57x32x25cm. Cond.: G
Decoratieve grote vogelkooi gemaakt van koper en hout in antiek-look 74xø33cm. Cond.: G
Twee antieke Turkse karabijnen (Ankara) 1e helft 20e eeuw. Lichte oxidatie, verder in goede originele staat 124cm. Cond.: G
Twee wandelstokken met steekwapen in stok; 1x met ivoren grip en bamboe schede en 1x bewerkt hout met leder en metaal. Schroefbaar steekwapen is gebroken 88-93cm. Cond.: R-G
Oosters mahoniehouten kistje 20e eeuw met messing beslag rondom. Deurtje met daarachter 3 lades (Shanghai). In goede originele staat 17x12x14cm. Cond.: G
Oud Oosters sieradenkastje met koper beslagen en (jade?) plaquettes 1e helft 20e eeuw. Achter de 2 deurtjes bevinden zich 3 lades. Slotje mist 23x14x10cm. Cond.: G
Briefweegschaaltje met mahonie voet en 4 bronzen gewichten ca. 1900 in zeer goede staat 12x24x14cm. Cond.: G
Oude mandoline met inlegwerk en been ca. 1900, stukje inleg mist, gemerkt Grandiosa 63cm. Cond.: R-G
Twee oude tinnen kandelaren in Louis Seize stijl, Kamphof Zwolle 20e eeuw in goede staat 26xø12cm. Cond.: G