Diese Webseite verwendet Cookies

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Halve maan tafel
Ergebnis: 50 EUR

Eikenhouten halve maantafel met jalouziedeurtjes ca. 1900 in goede originele staat 72x65x34cm. Cond.: G

Barokstijl commode
Ergebnis: 50 EUR

Grenen commode
Ergebnis: 50 EUR

Noord Duitse grenen commode ca. 1890 met was-opstand in goede staat 100x94x52cm. Cond.: G

Wortelnoten theestoof 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Hollandse wortelnoten fineer theestoof ca. 1800 staande op klauwpoten met origineel zinken bak en empire beslag 44x27x27cm. Cond.: G

Stoeltje/pianokrukje
Ergebnis: 50 EUR

Prachtige antieke notenhouten pianokruk met rugleuning Louis Philippe ca. 1880. Draaibare zitting. Geheel in goede ongerestaureerde staat 100x37x39cm. Cond.: G

Eiken spiegel
Ergebnis: 50 EUR

Breistoel
Ergebnis: 50 EUR

Hollandse notenhouten breistoel met bewerkte rugleuning 2e helft 19e eeuw. Goed bekleed met velours stoffering in zeer goede staat 92x60x62cm. Cond.: G

Ronde tafel, Biedermeier
Ergebnis: 50 EUR

Mah.kolenkastje
Ergebnis: 50 EUR

Engels massief mahoniehouten kolenkastje ca. 1900 met bewerkt paneel en origineel zinken bak in goede originele staat 46x39x38cm.

4 Mahonie stoelen 1860
Ergebnis: 40 EUR

Vier antieke mahoniehouten stoelen met velours stoffering ca. 1860 in goede staat 90x37x47cm. Cond.: G

Eiken side-table
Ergebnis: 40 EUR

Eikenhouten Jugendstil tafel
Ergebnis: 40 EUR

Mahoniehouten bijzettafeltje
Ergebnis: 40 EUR

Engelse mahoniehouten kinderstoel
Ergebnis: 35 EUR

Hollandse 3-laden commode
Ergebnis: 35 EUR

Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x73x43cm. in goede staat.

Oude tuinbank
Ergebnis: 35 EUR

Oude houten tuinbank met metalen voet 84x18x74cm. Cond.: G

Spiegel
Ergebnis: 35 EUR

Eikenhouten Art Deco commode
Ergebnis: 35 EUR

Etagere Grunderzeit
Ergebnis: 30 EUR

Grenenhouten donkergebeitste etagere ( 4 etages) ca. 1900 met gedraaide zuiltjes en tollen in zeer goede staat. 128x50x32cm. Cond.: G

2 Ronde bijzettafeltjes
Ergebnis: 30 EUR

Twee eikenhouten bijzettafeltjes met getorste poot op driespant 2e helft 20e eeuw met dik rond blad in zeer goede staat 58xø44cm. Cond.: G

Art Deco tafeltje
Ergebnis: 30 EUR

Zwart gelakt Art Deco tafeltje met messing blad ca. 1920 en etage in goede staat 64xø44cm. Cond.: G

Keukenkastje met kruiden
Ergebnis: 30 EUR

Oud keukenkastje (kruidenkastje) met lades 2e helft 20e eeuw met porseleinen knoppen in zeer goede staat. Hollandse opdruk 37x48x16cm. Cond.: G

Mahonie theetafel
Ergebnis: 30 EUR

Engels bijzettafeltje
Ergebnis: 30 EUR

Engels mahoniehouten trommeltafeltje met lades op 3-spant poot met wieltjes en bronzen klauwpoten 2e helft 20e eeuw 62xø50cm. Cond.: G