Eikenhouten halve maantafel met jalouziedeurtjes ca. 1900 in goede originele staat 72x65x34cm. Cond.: G
Hollandse Louis Quinze stijl gebogen barok commode 2e helft 20e eeuw. Wortelnoten fineer geheel staand op klauwpoten in redelijke tot goede staat 83x88x53cm.
Noord Duitse grenen commode ca. 1890 met was-opstand in goede staat 100x94x52cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer theestoof ca. 1800 staande op klauwpoten met origineel zinken bak en empire beslag 44x27x27cm. Cond.: G
Prachtige antieke notenhouten pianokruk met rugleuning Louis Philippe ca. 1880. Draaibare zitting. Geheel in goede ongerestaureerde staat 100x37x39cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten breistoel met bewerkte rugleuning 2e helft 19e eeuw. Goed bekleed met velours stoffering in zeer goede staat 92x60x62cm. Cond.: G
Engels massief mahoniehouten kolenkastje ca. 1900 met bewerkt paneel en origineel zinken bak in goede originele staat 46x39x38cm.
Vier antieke mahoniehouten stoelen met velours stoffering ca. 1860 in goede staat 90x37x47cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuwse sidetable (wandtafel) in goede staat 73x104x39cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer 19e eeuws bijzettafeltje (dik fineer) ca. 1830 met etage. Lichte fineerschade 76x46x35cm. Cond.: G
Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x73x43cm. in goede staat.
Grote rechthoekige spiegel met facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw. Zwart met goudkleur 143x80cm. Cond.: G
Grenenhouten donkergebeitste etagere ( 4 etages) ca. 1900 met gedraaide zuiltjes en tollen in zeer goede staat. 128x50x32cm. Cond.: G
Twee eikenhouten bijzettafeltjes met getorste poot op driespant 2e helft 20e eeuw met dik rond blad in zeer goede staat 58xø44cm. Cond.: G
Zwart gelakt Art Deco tafeltje met messing blad ca. 1920 en etage in goede staat 64xø44cm. Cond.: G
Oud keukenkastje (kruidenkastje) met lades 2e helft 20e eeuw met porseleinen knoppen in zeer goede staat. Hollandse opdruk 37x48x16cm. Cond.: G
Engelse 19e eeuwse mahoniehouten theetafel met Queen-Anne poten (1 poot afgebroken). In originele ongerestaureerde staat 71x77x50cm. Cond.: R
Engels mahoniehouten trommeltafeltje met lades op 3-spant poot met wieltjes en bronzen klauwpoten 2e helft 20e eeuw 62xø50cm. Cond.: G