Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Grenen kabinet
Ergebnis: 180 EUR

Hollands grenen boerenkabinet ca. 1830 in oude bierlak, halfronde en platte zuilen. In zeer goede originele staat 200x162x56cm.

Hollandse notenhouten secretaire
Ergebnis: 180 EUR

Hollandse wortelnoten fineer schrijfsecretaire in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met intasria 105x80x51cm. Cond.: U

Eiken kist
Ergebnis: 160 EUR

Grote Duitse 18e eeuwse eikenhouten kist op sleepoten (zonder slot), oudere restauratie 80x146x70cm. Cond.: G

Halve maan tafel
Ergebnis: 160 EUR

Halve maantafel ca. 1930 in Louis Seize stijl met bandintarsia (notenhout) in zeer goede staat 71x74x37cm. Cond.: G

4 Eiken stoelen
Ergebnis: 160 EUR

Vier eikenhouten bewerkte stoelen met wijnranken motief en zijde stoffering ca. 1890. Frankrijk of Zwitserland 109x43x49cm. Cond.: G

Bamboe bankstel
Ergebnis: 160 EUR

5-Delige antieke bamboe-stijl zitgroep. bestaande uit 4 stoelen en 1 bank, met rieten zittingen (1 zitting beschadigd) ca. 1920. 109x57x50cm. en 87x100x58cm. Cond.: G

Gestoken kastje
Ergebnis: 150 EUR

Notenhout gestoken kastje met zuilen en lade ca. 1880 Frankrijk in goede originele staat 102x75x59cm. Cond.: G

Biedermeier fauteuil
Ergebnis: 150 EUR

Grote Hollandse Biedermeier mahoniehouten fauteuil met goede velours stoffen bekleding ca. 1890 in zeer goede originele staat 127x85x87cm. Cond.: G

6 Stoelen
Ergebnis: 150 EUR

Zes oude stoelen 2e helft 20e eeuw in Louis Philippe stijl met goede creme velours toffering en mooi snijwerk, 100x50x57cm. Cond.: G

Salontafel met inleg
Ergebnis: 150 EUR

Oude Chinese lage salontafel met intarsia (inlegwerk op blad en zijkanten) en bloemmotief, tropisch hout 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 33x99x99cm. Cond.: G

Nachtkastje, kersenfineer
Ergebnis: 150 EUR

Kersenhoutenfineer nachtkastje ca. 1900 in Biedermeier stijl (Duitsland) met zwarte zuilen en pootjes. In zeer goed gerestaureerde staat 82x40x37cm. Cond.: U

Rietveld Tafel + Stoel
Ergebnis: 150 EUR

Rietveld stijl stoel met bijbehorende tafel. Kopie van de bekende rood-blauw stoel ontworpen tussen 1918-1923. In redelijke staat, enkele lichte beschadigingen 87x92x66cm. en 46x37x39cm. Cond.: G

Mahoniehouten Davenport bureau
Ergebnis: 150 EUR

Mahoniehouten Engelse Davenport schrijfbureau met schuine schrijfkleppen en 4 lades aan de zijkant. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 86x62x54cm. Cond.: G

Rolluik bureau
Ergebnis: 150 EUR

Groot antiek mahoniehout fineer op eiken rolluik schrijfbureau, ca. 1880 Louis-Philippe met 16 lades, rolluik en 2 deuren. Uitschuifbaar blad in originele ongerestaureerde staat. Met losse kroon en sn...

Neogothische kredens kast
Ergebnis: 140 EUR

Oude neogothische 3-deurs eikenhouten Kredens ca. 1930 met ijzeren beslag, briefpanelen en gotisch snijwerk. 1 Paneel beschadigd 85x114x47cm. Cond.: G

Bureaustoel
Ergebnis: 135 EUR

Mahoniehouten bureaustoel met lederen bekleding, stijlmeubel 2e helft 20 eeuw. Geheel staand op draaipoot (5-spant) op wieltjes. Verstelbaar 107x70x62cm. Armleuning moet gelijmd worden,Cond.: G

Houten piedestal
Ergebnis: 130 EUR

Oude grote houten piedestal 20e eeuw in goede staat, Empire stijl 118x37x37cm. Cond.: G

Engelse eethoek + 4 stoelen
Ergebnis: 125 EUR

Engelse mahoniehout fineer eethoek ,4 stoelen en prachtige ovaalvormige tafel met 4-spantpoot met messing. Regency stijl, kwaliteits stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 76x13x95cm. en 89x54x40cm. Cond.: G

Theekastje
Ergebnis: 120 EUR

Hollands eikenhouten theekastje met geslepen glas ca. 1920 in goede staat 74x83x45cm. Cond.: G

Engelse secretaire + glasopzet
Ergebnis: 120 EUR

Engelse mahoniehout fineer secretaire met schuine klep en glasopzet ca. 1940. Onder 3 lades met daarboven schuine klep waarachter vakverdeling met 1 lade. Losse glasopzet met 2 deuren 195x73x45cm. Con...

Glazen salontafel
Ergebnis: 120 EUR

Grote glazen salontafel 2e helft 20e eeuw. Italiaanse stijl met messing leeuwenkoppen en poten. Facetgeslepen glasplaat en spiegel onderin. In zeer goede staat 41x105x103cm. Cond.: G

Tafel
Ergebnis: 110 EUR

Antieke eikenhouten Louis Quinze stijl eettafel met bloemintarsia in notenhout op het blad. Mooi snijwerk rondom met bloemenmotief (vermoedelijk Duitsland). In zeer goede staat 69xø101cm. Cond.: G

Gestoken stoel
Ergebnis: 110 EUR

Bretonse eikenhout gestoken stoel in zeer goede originele staat 19e eeuw 121x70x75cm. Cond.: G

Ronde wortelnoten tafel
Ergebnis: 110 EUR

Engelse ronde wortelnoten fineer slaontafel met lades. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 51xø104cm. Cond.: G