Zes oude stoelen 2e helft 20e eeuw in Louis Philippe stijl met goede creme velours toffering en mooi snijwerk, 100x50x57cm. Cond.: G
Kersenhoutenfineer nachtkastje ca. 1900 in Biedermeier stijl (Duitsland) met zwarte zuilen en pootjes. In zeer goed gerestaureerde staat 82x40x37cm. Cond.: U
Mahoniehouten Engelse Davenport schrijfbureau met schuine schrijfkleppen en 4 lades aan de zijkant. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 86x62x54cm. Cond.: G
Oude neogothische 3-deurs eikenhouten Kredens ca. 1930 met ijzeren beslag, briefpanelen en gotisch snijwerk. 1 Paneel beschadigd 85x114x47cm. Cond.: G
Oude grote houten piedestal 20e eeuw in goede staat, Empire stijl 118x37x37cm. Cond.: G
Engelse mahoniehout fineer eethoek ,4 stoelen en prachtige ovaalvormige tafel met 4-spantpoot met messing. Regency stijl, kwaliteits stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 76x13x95cm. en 89x54x40cm. Cond.: G
Grote glazen salontafel 2e helft 20e eeuw. Italiaanse stijl met messing leeuwenkoppen en poten. Facetgeslepen glasplaat en spiegel onderin. In zeer goede staat 41x105x103cm. Cond.: G
Bretonse eikenhout gestoken stoel in zeer goede originele staat 19e eeuw 121x70x75cm. Cond.: G
Engelse ronde wortelnoten fineer slaontafel met lades. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 51xø104cm. Cond.: G