Prachtige Adler speeldoos (functies getest) van notenhout met daarbij 16 platen met diverse melodiën. Alles origineel en in goede staat 20,5x44x32cm. Cond.: G
Bijzondere grote 6-lichts Tiffany stijl plafond hanglamp met bronzen verbindingsstukken in zeer goede staat 101xø90cm. Cond.: U
Bijzondere grote 6-lichts Tiffany stijl plafond hanglamp met bronzen verbindingsstukken in zeer goede staat 101xø90cm. Cond.: U
19e Eeuws karaffenkistje met Boulle techniek en schildpad (koper inlegwerk). Origineel slot. Bevat 3 kristallen flacons met stop en goud (origineel), 1 stop chip aan uiteinde. In goede originele staat...
Franse Jugendstil (Art Nouveau) inbouwhaard met deuren ca. 1890 van gietijzer met bronzen zweepslag motief 85x74x52cm. Cond.: G
Grote hoorn des overvloeds met plated bewerkte monturen op staande voet. vermoedelijk Duitsland ca. 1890 46cm. Cond.: G
Grote hoorn des overvloeds met bewerkte messing monturen en draagband, vermoedelijk Duitsland ca. 1890 55cm. Cond.: G
Grote bronzen cloisonne vaas met oren ca. 1900 met afbeeldingen van bloemen en vogels 43x24cm. Zegel in de bodem Cond.: G
Bijzondere Art Deco zwaar bronzen plafond-hanglamp met koppen, boedha's en naakte staande vrouwen. Mooie vormgeving 80x77x77cm. Cond.: G
Vroeg gebrandschilderd glas-in-lood raam met Gotische zuilen en bogen 17e-18e eeuw 62x31cm. Cond.: G
Prachtige Jugendstil keramieken inktset met weegschaaltje (brievenweegschaal), 2 kristallen inktreservoirs en gewichtensetje 14x35x17cm. Cond.: G
Bronzen vijzel (mortier)gedateerd 1576 (minimaal 19e eeuws of ouder) met stamper, van binnen afgedraaid 12xø12cm. Cond.: G
Handgestoken barok spiegel 18e eeuw, kroontje mist 54x38cm. Cond.: R
Smeedijzeren 17e eeuws gegraveerd deurslot Duitsland 35x15x8cm. Cond.: G
Set bronzen sluitgewichten met opschrift 1725, rondom gegraveerd 14x13xø12cm. Cond.: G
Grote hoorn des overvloeds met vuurvergulde bronzen voet en ornamentuur 19e eeuw. 57x58x28cm. In goede staat
Grote zeldzame 19e eeuwse apothekersweegschaal van gietijzer en brons ca. 1890. Jugendstil 103x67x26cm. Cond.: G
Kleine 19e eeuwse Empire spiegel ca. 1880 in originele ongerestaureerde staat. Minime randschade 80x40cm. Cond.: G
Zwaar tinnen Jugendstil bord ca. 1900, gesigneerd H. Cuzin. Afbeeldend een naakte vrouw met bloemen en vogels ø32cm. Cond.:
19e Eeuwse houten beschilderde (bierlak) speeldoos met Franse tekst en intarsia in deksel (bandinlegwerk). De speeldoos bevindt zich in originele ongerestaureerde staat, 2 tanden missen 13x31x17cm. Co...
Prachtig stel geelkoperen Empire kandelaars ca. 1820 in zeer goede staat 27xø13cm. COnd.: G
4-Delige Jugendstil bureauset met Junghans wekkeruurwerk Duitsland. gemaakt van compositie metaal, scharnier afgebroken van 1 deksel van de inktpot en 1 deukje 14x31x16cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten scheepsbarometer, gemerkt Dove Bazeley Cheltenham ca. 1900. Glas beschadigd 97xø8cm. Cond.: G