Oude Chinese bronzen lachende boeddha met bodemmerk. Eind 20e eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke figuren met putti. Bestaande uit: Messing met vleugels, stukje af + compositie metaal op marmeren basement, circa 1900 + klokbeeldje, compositie metaal, fluit afgebroken. Afmeting: 1...
Antiek bronzen figuur. Naakte dame met gewaad. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Twee antieke messing vergulde figuren. Boerenvrouwen met rugkorf. Circa 1900. Afmeting: 9 x 7 x 5 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Premier Nio, vrouw op houten sokkel. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antiek bronzen baby op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Indiase boeddha op lotusbloem + Afrikaanse figurengroep + Afrikaanse dierengroep. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen gezichten voor aan de wand. Afmeting: 5,5 x 7 cm. In goede staat.
Bronzen uil op zwart marmeren basement. Naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Bronzen vrouw met korset aan op stoel. Geplaatst op een marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting; 28 cm. In goede staat.
Bronzen cowboy te paard. Smoking up. Gesigneerd C.M. Russel. 1864 - 1926. Oudere nagietsel. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Brons gegoten hengst. Bruin gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 33 x 10 cm. In goed staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Vier bronzen figuren. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Bronzen haas in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 25 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Zigeuner jongen met hoed en cape. F. Iffland, 1862 - 1935. Titel: Roma. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur op zwart marmeren basement. Dames corpus. Afmeting: 23 x 13 x 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke bronzen Oosterse boeddha in lotushouding. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws gipsen Heilig hart beeld met originele polychromie. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Surrealistische bronzen struisvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Zuid-Duitse notenhouten heilig figuur met Madonna, cherubijnkoppen en draak. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken liggende boeddha op console met kikker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 17 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kruisridders. Circa 1900. Afmeting: H 27 - 28 cm. In goede staat.
Grote bronzen hond. Bulldog. Eind 20e eeuw. Afmeting: 54 x 54 x 35 cm. In goede staat.