Bronzen figuur liggende dame op marmeren sokkel, 21e eeuw in goede staat 23x26x15 Cond:G
Bronzen neushoorn in Art Deco stijl 21e eeuw met bruin marmeren sokkel in goede staat 20x32x13cm. Cond:G
Antieke Chinese bronzen Boeddha met restvergulding 19e eeuw in goede staat 16cm
Bronzen wandplaat Boston electric power Co, in jaren 30 stijl echter 21e eeuw 50x33x9cm. Cond:G
Gesigneerde antieke buste van Jezus , door Beroude, brons gepatineerd compositie metaal, in goede staat, 31cm.
Antieke bronzen briefverzwaarder omstreeks 1900, liggende geit, ongemerkt 12x14x3cm. Cond:G
Brons gegoten paard met monogram E.v.W 06. In goede staat 27x27x11cm.
Oude bronzen figuur jongen met sigaret door Füllborn 1e helft 20e eeuw in goede staat 23cm
Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G
Albasten buste voorstellende de Duitse poëet Goethe, 20e eeuw, gemerkt met messing medaillon 22cm. Cond:G
Twee antieke bronzen figuren op marmeren zuilen omstreeks 1880 edele dame en heer 24-25cm Cond:G
Oude bronsgegoten Chinese Boedha, 20e eeuw in goede staat 17cm Cond:G
Oude bronsgegoten Chinese Quang Ying 20e eeuw in goede staat 17,5cm
Antieke vergulde bronzen figuur met marmeren sokkel, jongeman met jas onder arm, op klompen omstreeks 1900 15cm. oude breuk voet. Cond:R./G
Twee kleine bronzen baby bustes, op marmeren sokkel omstreeks 1900, lachende en huilende, 11cm. Cond:G
Antieke Franse bronzen figuur, getiteld st. Germaine voorstellende een bloemenverkoopster met heilig kruis en schaap omstreeks 1900 42,5cm Cond:G
Grote antieke compositiemetalen tafellamp voorstellende een vrouw met fakkel, bronskleurig gepatineerd in goede staat 80cm
Groot Frans beeld voorstellende Jean D'arc met vaandel (restauraties) in goede staat 95cm
Antieke albasten buste omstreeks 1900-1930 door P.Conti (Italie) buste van jongen met medaille 22cm. Cond:G
Twee grote 19e eeuwse compositiemetalen beelden gesigneerd Waagen, man op boeg zwaaiende schipbreukeling, in goede staat 61x75cm Cond:G
Drie antieke Duitse bronzen figuren, rokende jongen door Fehling, zingende jongen Hübald, jongen met schoolboek Hübald 8-11cm. Cond:G
Grote antieke stalamp omstreeks 1920, voorstellende een smid bij lantaarn, compositiemetaal (electrisch) in goede staat 84cm
Grote bronzen jachthond 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x94x20cm
Grote antieke bronzen buste omstreeks 1900, voorstellende een jongen met muts, ongesigneerd, mooie patina, in goede staat 37cm. Cond:G