Art Deco zwart marmeren asbak met bronzen pelikaan omstreeks 1930 chips marmer 15x17x17cm Cond:R
Antieke Arabier met tabakspijp op Perzisch kleed omstreeks 1900, Weense stijl met beschildering (compositie metaal) 8x13x9cm Cond:G
Oude bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een paard met veulen(ongesigneerd) 21x24x10cm Cond:G
Antieke bronzen plaquette in nieuwe houten lijst met naamplaatje, Alouette messagere du Jour, omstreeks 1900 in goede staat 19x14cm Cond:G
Twee bronzen beelden 2e helft 20e eeuw, een maal staand naakt, man en vrouw, ongesigneerd, en een buste op marmeren sokkel, ongesigneerd 33-36cm Cond:G
Oude antieke Chinese bronzen Boeddha met tekens voor op sokkel 1e helft 20e eeuw in goede staat 19x13x9cm
Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw voorstellende een kubistisch gevormde zittende vrouw in goede staat 32cm Cond:G
Bronzen figuur met marmeren sokkel 21e eeuw voorstellende een damesbuste in Jugendstil stijl 30cm Cond:G
Bronzen hert op marmeren sokkel 2e helft 20e eeuw in goede staat 37x24x12cm
Staand bronzen paard, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 28x33x9cm
Antieke bronzen herdershond op marmeren voet omstreeks 1920 in goede staat 11x14x7cm
Bronzen buste 21e eeuw voorstellende een vrouwelijke buste gesigneerd P.Calvados op marmeren voet 26cm Cond:G
Bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een gezette knielende dame in badpak. gesigneerd Rodriquez, zittend op marmeren sokkel 26x16x12cm Cond:G
Bronzen met marmeren boekensteun 21e eeuw voorstellende een gedetailleerd paardenhoofd. 32x22x14cm Cond:G
Bronzen figuur met marmeren sokkel 21e eeuw, voorstellende een paard. Naar Salvador Dali, in goede staat 33cm
Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw voorstellende een kraai. Met monogram WMS.v. H 26cm Cond:G
Oud terracotta figuur het Juttertje door Ad Jansen(Egmond aan zee) in goede staat 36cm
Antieke Chinese bronzen olifant met tijger, voorstellende een olifant die een tijger vertrapt(mooie kwaliteit) Cond:G
Copositiemetalen Art Deco beeld met marmeren basis twee kleurig gepatineerd voorstellende drie gemsen op rotspartij in goede staat 41x9x30cm
Antieke terracotta beer, omstreeks 1920 met monogram en stempel, waarschijnlijk Duitsland, in goede staat 24x20x22cm
Bronzen dame 20e eeuw, in 18e eeuwse klederdracht, boek lezend in goede staat 30cm
Groot beeldhouwwerk, natuurstenen figuur 2e helft 20e eeuw gesigneerd Taurai Chimba 40cm. Cond:G
Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw voorstellende een naakte dame op moderne stoel gesigneerd J. Haberti, in goede staat 21x18x11cm
Twee grote oude terracotta figuren, oosters 20e eeuw man en vrouw in goede staat, 43-44cm