Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

27. Januariveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen pelikaan op asbak
Startpreis 70 EUR

Art Deco zwart marmeren asbak met bronzen pelikaan omstreeks 1930 chips marmer 15x17x17cm Cond:R

Beeld, Weense stijl
Startpreis 75 EUR

Antieke Arabier met tabakspijp op Perzisch kleed omstreeks 1900, Weense stijl met beschildering (compositie metaal) 8x13x9cm Cond:G

Bronzen beeldje, paard met veulen
Startpreis 75 EUR

Oude bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een paard met veulen(ongesigneerd) 21x24x10cm Cond:G

Bronzen plaquette, gesigneerd
Startpreis 75 EUR

Antieke bronzen plaquette in nieuwe houten lijst met naamplaatje, Alouette messagere du Jour, omstreeks 1900 in goede staat 19x14cm Cond:G

2 Bronzen beelden
Ergebnis: 80 EUR

Twee bronzen beelden 2e helft 20e eeuw, een maal staand naakt, man en vrouw, ongesigneerd, en een buste op marmeren sokkel, ongesigneerd 33-36cm Cond:G

Bronzen boeddha beeld
Ergebnis: 2.250 EUR

Oude antieke Chinese bronzen Boeddha met tekens voor op sokkel 1e helft 20e eeuw in goede staat 19x13x9cm

Bronzen zittende vrouw, modern
Startpreis 80 EUR

Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw voorstellende een kubistisch gevormde zittende vrouw in goede staat 32cm Cond:G

Bronzen buste, vrouw
Startpreis 80 EUR

Bronzen figuur met marmeren sokkel 21e eeuw voorstellende een damesbuste in Jugendstil stijl 30cm Cond:G

Bronzen hert, 80-er jaren
Ergebnis: 130 EUR

Bronzen hert op marmeren sokkel 2e helft 20e eeuw in goede staat 37x24x12cm

Bronzen beeld, paard
Startpreis 80 EUR

Staand bronzen paard, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 28x33x9cm

Bronzen herdershond
Startpreis 80 EUR

Antieke bronzen herdershond op marmeren voet omstreeks 1920 in goede staat 11x14x7cm

Bronzen buste naar Modigliani
Ergebnis: 80 EUR

Bronzen buste 21e eeuw voorstellende een vrouwelijke buste gesigneerd P.Calvados op marmeren voet 26cm Cond:G

Bronzen wulpse dame
Ergebnis: 95 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een gezette knielende dame in badpak. gesigneerd Rodriquez, zittend op marmeren sokkel 26x16x12cm Cond:G

Bronzen boekensteunen, paard
Startpreis 90 EUR

Bronzen met marmeren boekensteun 21e eeuw voorstellende een gedetailleerd paardenhoofd. 32x22x14cm Cond:G

Bronzen paard, naar Dali
Ergebnis: 90 EUR

Bronzen figuur met marmeren sokkel 21e eeuw, voorstellende een paard. Naar Salvador Dali, in goede staat 33cm

Bronzen kraai
Ergebnis: 90 EUR

Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw voorstellende een kraai. Met monogram WMS.v. H 26cm Cond:G

Keramieken beeld, Ad Jansen
Startpreis 100 EUR

Oud terracotta figuur het Juttertje door Ad Jansen(Egmond aan zee) in goede staat 36cm

Bronzen olifant met tijger
Ergebnis: 225 EUR

Antieke Chinese bronzen olifant met tijger, voorstellende een olifant die een tijger vertrapt(mooie kwaliteit) Cond:G

Art Deco beeld met gemsen
Startpreis 100 EUR

Copositiemetalen Art Deco beeld met marmeren basis twee kleurig gepatineerd voorstellende drie gemsen op rotspartij in goede staat 41x9x30cm

Terracotta beer, gesigneerd
Ergebnis: 100 EUR

Antieke terracotta beer, omstreeks 1920 met monogram en stempel, waarschijnlijk Duitsland, in goede staat 24x20x22cm

Bronzen beeld, vrouw met boek
Startpreis 100 EUR

Bronzen dame 20e eeuw, in 18e eeuwse klederdracht, boek lezend in goede staat 30cm

2-Kleurig kunstontwerp, beeld
Ergebnis: 100 EUR

Groot beeldhouwwerk, natuurstenen figuur 2e helft 20e eeuw gesigneerd Taurai Chimba 40cm. Cond:G

Bronzen liggende vrouw op bank
Ergebnis: 120 EUR

Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw voorstellende een naakte dame op moderne stoel gesigneerd J. Haberti, in goede staat 21x18x11cm

2 Terracotta figuren
Startpreis 100 EUR

Twee grote oude terracotta figuren, oosters 20e eeuw man en vrouw in goede staat, 43-44cm