Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

23. Januariveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 9. Januar 2015 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Beeld
Startpreis 300 EUR

Oude bronzen danseres in Jugendstil stijl op marmeren voet 2e helft 20e eeuw. Gesigneerd Faguays in goede staat 54x47x13cm.

Groot samac beeld
Startpreis 300 EUR

Groot Frans dubbel beeld ca. 1900, getiteld "L. Abondance recompense Le Travaille par Faure de Broussé". Gemaakt van compositie metaal en in goede staat 71cm.

Bronzen beeld
Startpreis 300 EUR

Bronzen figuur ca. 1900 van Achille Leys (1873 - ), voorstellend een moeder met kind 17cm. Cond.: G

Beeld non, ivoren hoofd
Ergebnis: 425 EUR

Bronzen beeld van een non ca. 1920 met ivoren hand en gezicht. Gesigneerd P. Terezcuk (Paul Tereszcuk 1895 - 1925). Is origineel een lamp met keramieken fitting en gaatje voor draad 31cm. Cond.: G

Bronzen bord
Startpreis 270 EUR

Grote Duitse Historisme wandschotel ca. 1880 met putti etc. Gemerkt Januar, Februar, März, April, Juni. Verso gemerkt met een zegel ø52cm. (gerepareerd) Cond.: M

Bronzen bord
Startpreis 270 EUR

Grote Duitse Historisme wandschotel ca. 1880 met putti etc. Gemerkt Juli, August, September, Oktober, November, Dezember. Verso gemerkt met een zegel ø52cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startpreis 270 EUR

Bronzen figuur ca. 1920 op marmeren voet met tekst "Biblia Sacra" in goede staat 25x20x14cm.

Bronzen dame in bad
Ergebnis: 260 EUR

Erotische bronzen figuur op zwart marmeren sokkel, voorstellend een naakte vrouw in badkuip 21e eeuw 18x32x19cm. Cond.: G

Bronzen paardehoofd
Startpreis 250 EUR

Groot bronsgegoten paardenhoofd 21e eeuw met ophang-systeem in goede staat 29x43x19cm.

Beeld, honden
Startpreis 250 EUR

Oud bronzen beeld, voorstellend twee honden aan een boom gebonden, gesigneerd Johnson 2e helft 20e eeuw 34x31x22cm. Cond.: G

Bronzen beeld, paard
Startpreis 240 EUR

Bronzen steigerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G

Bronzen Chinees
Startpreis 225 EUR

Bronzen Chinese man ca. 1930 ongesigneerd 24cm. Cond.: G

Bronzen boedha met edelstenen
Startpreis 225 EUR

Oosterse bronzen boedha bezet met edelstenen en glas 20e eeuw, gemerkt 18x14x12cm. Cond.: G

Bronzen beeld, krijger
Startpreis 220 EUR

Oude Chinees bronzen krijger 20e eeuw met losse lans (afneembaar) 49cm. Cond.: G

Boekensteunen, uil
Startpreis 220 EUR

Twee bronzen boekensteunen in de vorm van een uil in Art Deco stijl 21e eeuw met marmeren voet in zeer goede staat 35cm.

Bronzen beeld, 2 kwartels
Ergebnis: 300 EUR

Bronzen beeld, voorstellend twee kwartels, gesigneerd E. Lienard (waarschijnlijK Emile Lienard 1842 - ), 16x28x14cm. Cond.: G

Bronzen figuur, M. Stolk
Startpreis 200 EUR

Bronzen figuur van Maarten (Martin) Stolk, voorstellend een trombone spelende man 27cm. Cond.: G

Samac beeld, wereldbol
Startpreis 200 EUR

Groot Frans figuur ca. 1880 van compositie metaal, voorstellend een wereldbol-dragende figuur en kind op piedestal, getiteld "Le Monde" 61cm. Cond.: G

Bronzen beeld, paard met man
Ergebnis: 200 EUR

Bronzen steigerend paard met negeroïde man ca. 1870 staand op marmeren sokkel en getiteld "Afrika" (marmer met chips) 10x19x9cm. Cond.: G

Sculptuur, H. Janzen
Startpreis 200 EUR

Oude koper-overlay figuur, gemaakt door Herman Janzen (Herman Diederik Janzen 1923 - 1998), voorstellende een monnik op hurkende vrouw, geheel op marmeren sokkel. Mooie patina en in goede staat 23cm.

Bronzen beeldje, leeuw
Ergebnis: 200 EUR

Origineel Romeins bronzen figuur (ca. 200 na Christus), voorstellend een jonge leeuw. In goede originele staat 5x6x4,5cm.

6 Bronzen figuren
Ergebnis: 220 EUR

Zes bronzen figuren uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum: 3x vrouwelijk naakt, 1x damesportret en 1x twee figuren 8-15cm. Cond.: G

Bronzen naakt
Ergebnis: 200 EUR

Liggend bronzen erotisch naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, monogram J.S. in goede staat 13x20x14cm.

Bronzen paar (Adam/Eva)
Ergebnis: 200 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellend een naakte man die een vrouw draagt 23cm. Cond.: G