Groot oud bronzen beeld van man met blaasinstrument 20e eeuw (voet iets beschadigd) 49cm. Cond.: R-G
Bronzen beeldje, jongen met mand en vogel ca. 1900 met porseleinen hoofd, armen en vogel (vastgelijmd). Gesigneerd Mednat H.: 14cm. Cond.: G
Groot antiek gietijzeren figuur van een Arabier met korf. Bronskleurig gepatineerd in goede staat 45cm.
Prachtige bronzen figuur ca. 1900, gestempeld Susse Freres (Parijse bronsgieters). Voorstellend een slang bij vogelnest met mooie originele patina 16x15x13cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur 20e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau, voorstellend jongen rustend bij boom 48cm. Cond.: G
Twee antieke houtgestoken heilige beelden: 1x 17e-18e eeuwse Maria met kind ( Moor eiken) 40x11x10cm. en 1x 19e eeuwse heilige Petrus van eikenhout met lindenhout 24x12x5cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur, voorstellend een damesbuste op marmeren voet ca. 1940 H.: 18cm. Cond.: G
Bronzen beeld van jongen met sigaret ca. 1910 H.: 20cm Cond.: G
Grote bronzen condor in Art Deco stijl 21e eeuw, gesigneerd B. Vanstraeten in zeer goede staat 51x20x40cm.
Groot oud snijwerk 1e helft 20e eeuw, voorstellend een adelaar met jong, vermoedelijk China 49x33x33cm.
Zuid Europees houtgestoken heilig beeld ca. 1800 met originele polychromie (1 hand mist) 32cm. Cond.: R
Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 37x18x31cm.
Bronzen Griekse vrouw 19e eeuw met gewaad. Ongesigneerd en in goede staat 16cm.
Oud bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend 3 schaatsers, waarschijnlijk ontwerp Taeke Friso de Jong in goede staat 12x16x12cm.
Houtgestoken Heilig Beeld ca. 1800 met originele polychromie 40cm. Cond.: G
Grote Franse Art Deco figuur ca. 1920 van gips (bronskleurig gepatineerd), voorstellend een naakte dame, getiteld "Reveil" 72cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinese houtgestoken figuren met originele vergulding en roodgelakte voet 15,5x16,5cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse bronzen 3-luik icoon (tripticon) met religieuze voorstellingen in goede staat 33x27x1,5cm.
Grote bronzen dame op zwart marmeren voet in Jugendstil stijl 21e eeuw in goede staat 53cm.