Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

16. Aprilveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 19. April 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Samac beelden
Startpreis 125 EUR

Twee compositie metalen figuren ca. 1900; 1x vrouw met bloemenmand en 1x man met blaasinstrument 40cm. Cond.: G

Houten beeldje, Moor
Startpreis 60 EUR

Antiek houtgesneden moor ca. 1900 met originele beschildering in zeer goede staat (been gelijmd) 24cm. Cond.: G

Verliefd stel op sokkel
Startpreis 150 EUR

Aardewerken figuur in stenen voet modern, brons gepatineerd, 2e helft 20e eeuw, Hoofd gelijmd. 53x21x11cm.

Beeldje op wit marmer
Startpreis 40 EUR

Oud roze marmeren figuur op wit marmeren voet ca. 1930 (ongesigneerd) 15x10x7cm.

Beeld, Milton
Startpreis 30 EUR

Oud compositie metalen figuur voorstellend de dichter Milton (duim mist) 20e eeuw 47cm. Cond.: R

Man met adelaar
Startpreis 80 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een man met fakkel en adelaar. Geheel op houten sokkel 70x28x17cm. Cond.: G

2 Terracotta figuren
Startpreis 200 EUR

Twee compositie metalen figuren figuren met bronskleurige patina op houten voet ca. 1900 voorstellend een Romeinse man met vrouw 36-37cm.

Terracotta figuur
Startpreis 400 EUR

Grote terracotta figuur, 1e helft 20e eeuw gesigneerd Anne de Uhdekerke, Nerlandse beeldhouerin voorstellende jongen met duiveneieren in de hand begeleid van een haan en duif. 71x39x40cm., Cond.:G

Bronzen beeld, Maria
Startpreis 350 EUR

Bronzen beeld ca. 1900 gemaakt door A. Carrier (Albert Ernest Carrier - Belleuse 1824 - 1887), voorstellend Maria 45cm. Cond.: G

Samac beeld, jongen
Startpreis 110 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1890 Soir D'ete, par Rancoulet. Voorstellend een boerenjongen met boomstronk op zijn schouder. Houten voet met opschrift 36cm. Cond.: G

Grote olifant
Startpreis 250 EUR

Groot figuur voorstellende een Indische olifant met jong en menner en aligator. Brons gepatineerd gips, gesigneerd Ant.Amorgasti 1925. Lichte beschadigingen 49x76x30cm.

Slede, cupido
Startpreis 150 EUR

Bronzen slede ca. 1890 op marmeren voet met putti (jardiniere), mooie patina in goede staat 20x30x11cm.

Bronzen beeld, Chinees
Startpreis 350 EUR

Bronzen geisha met cloisonne ca. 1900 in goede originele staat 35cm. Cond.: G

Houten paard
Startpreis 40 EUR

Groot houtsnijwerk bestaande uit gepende segmenten 20e eeuw. Voorstellend een man met zwaar te poaard 50x44x16cm. Cond.: G

Beeld, muzikant
Startpreis 80 EUR

Bretons handgestoken 19e eeuws houten beeld, voorstellend een provinciale boer (mist een instrument) 40x12x10cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startpreis 220 EUR

Oud bronzen bustebeeld, gesigneerd Bigato 20e eeuw. Voorstellend meisje met paardestaart 28x25x18cm. Cond.: G

Jugendstil beeld met lamp
Startpreis 720 EUR

Groot bronzen beeld/lamp ca. 1900, gesigneerd Ant. Nelson. Voorstellend een provinciaal meisje met mand. In de mand zitten rode transparante glazen schijfjes. Tevens een lamp in de mand (origineel). D...

Wijwaterbakje, brons
Startpreis 160 EUR

Bronzen wijwater-wandbakje eind 19e eeuw in de vorm van een waterput. 18x10x4cm. Cond.: G

2 Bronzen beeldjes
Startpreis 190 EUR

Twee oude bronzen figuren, voorstellend 2 vrouwen met grote korf op de rug staand op klinkerstraar ca. 1920. ("Smeerlappen") 9x7x5,5cm.

Beeld als lamp
Startpreis 390 EUR

Oude bronzen tafellamp in de vorm van een vrouwenfiguur die een fakkel draagt 1e helft 20e eeuw 99cm. Cond.: G

2 Beelden ca. 1920
Startpreis 380 EUR

Twee oude houtgesneden Moren beelden 1e helft 20e eeuw (of ouder). Meerkleurig beschilderd en met gouddecor 83cm. Cond.: G

Bronzen Jezus
Startpreis 880 EUR

Grote bronzen heilige met kind ca. 1890. Gesigneerd: L.Gregoire (vermoedelijk Jean-Louis Gregoire 1840-1890 Frankrijk) 60cm. Cond.: G

2 Delen Oosters brons
Ergebnis: 10 EUR

Twee delen Oosters oud brons; 1x zittende Chinees en 1x boedha (inca stijl) 8-10cm. Cond.: G

Beeldje, zittende vrouw
Startpreis 50 EUR

Compositie metalen art-deco figuur,ca.1930, voorstellende een zittende vrouw met hoed, gemonteerd op zwart marmeren voet. Gesigneerd A. Maigi 19x17x10cm., Cond.:G