Taps toelopende 18e eeuwse zilveren (835/000) naaldenkoker met handgravure en schroefdop met naaminscriptie. Gemerkt aan de binnenzijde. Toegeschreven aan Mr. A. Bout Amsterdam ca. 1800.
Slabestek met zilveren jugendstil heften, in etui. 800/000 L. ca. 25cm., Cond.:U
Antieke geslepen kristallen bonbonschotel met omgeslagen rand, voorzien van amandelslijpsel en op stervormige voet. Fraai gevormde (floraal) ajourgezaagde zilveren (835/000) hengsel. Mr. A.H. der Kind...
Ovale gecontourneerde, gelobde zilveren schaal, 800/000, ca. 333gr. 30x21cm. Cond.: U
Twee antieke Hollands zilveren tasbeugels (Één met extra binnenbeugel), jaarletter U: 1854, MT: Abraham Jans Westers - Nieuwe Pekela. Beiden 835/000, samen ca. 68gr. L.: 10cm. Cond.: G
Antiek zilveren ajourgezaagd bonbonmandje op 4 pootjes met strikvormige greepjes, 800/000, voorzien van een V keur (buitenlandse werken) ca. 103gr. 16,5x8,5x6cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren roomlepel 2e gehalte grootkeur, MT: Ubbes Hermanus Groenier - Appingedam ca. 1850, ca. 14gr. L.: 10cm. Cond.: G
Twee sterling zilveren strooiers met blauw-glazen inzet en afneembare dop 925/000 Z1 gekeurd, MT: B & W, zilvergewicht ca. 295gr. 16xø5,5cm. Cond.: G
Fraaie geslepen kristallen kaasstolp met geëtste graveringen van o.a: strikken, vogels en bloemen. Zilveren knop 835/000, compleet met originele onderschotel. Mr. Wed. Catharina van Geelen den Drijver...
Tien antieke Franse tafelmessen met zilveren heft, zeer fraai gedecoreerd met medaillon 835/000, L.: 24cm. Cond.: U
Geslepen kristallen beschuitbus met amandelslijpsel en deksel met zilveren (835/000) knop. MR. J.H. Helweg - Amsterdam ca. 1870.
Duits zilveren herinneringsbeker met handgegraveerde inscriptie "Die Regierungstischgesellschaft" 1911 usw. 800/000, 9xø5cm., ca. 95gr. Cond.:U
Geslepen kristallen tafelset bestaande uit 2 fraaie geslepen schaaltjes op zilveren (835/000) voeten. Geheel geplaatst op zwart houten basement op 4 ivoren pootjes. Fraaie zilveren (835/000) krulgreep...
Twee zilveren doosjes waarvan één met scharnierend deksel en voorzien van cartouches 835/000 (1x rond model en 1x terrinevormig), samen 24gr. ø3cm. Cond.: G
Drie delen Arabisch zilver: 1x pijpje, 1x schildhanger en 1x ketting met hanger. (Schild ø8cm.) Cond.: G
Groot vooroorlogs W.M.F. plated bestek, type Nirosta, Duitsland, in linnen opbergdoos. 85 Delen messen, vorken, lepels en opdienlepels Cond.:G
Chinese zilveren sigarettenetui met roodkoperen beslag. Geheel handvervaardigd, zowel binnen- als buitenzijde versierd met gegraveerde landschapsmotieven, 835/000, ca. 109gr. 10,5x7,5x1cm. Cond.: U
Twaalf antieke Hollands zilveren zuurvorkjes met getordeerde steel, 835/00 grootkeur, jaarletter D: 1888, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 203gr. L.: 13cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren Amsterdamse schaar van Jan Abram Lintveld, Jaarletter: K: 1854, 835/000, ca. 86gr. 1 afstandsstift ontbreekt
Hollands zilveren ajourgezaagd bonbonmandje met twee handgrepen 835/000 grootkeur, jaarletter C: 1912, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 107gr. 17x10x6,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren natfruitschep met ajourgezaagde bak en puntfilet, 2e gehalte grootkeur, jaarletter Y: 1933, MT: B.H. Driesen Utrecht. ca. 79gr. L.: 22cm. Cond.: U
Fraaie ovaal gewelfde broodmand met ajourgezaagde parelrand 835/000, Keur: Buitenlandse werken van beging 1900, rand heeft een oude reparatie ca. 31x19.5cm., Ca. 217gr., Cond.:G
Hollands zilveren bonbonmandje, ajourgezaagd, met twee handgrepen, versierd met palmetten aan gecontourneerde bovenrand, 835/000 Grootkeur, Jaarletter: Q: 1951, 17x11x8cm., Ca. 95gr., Cond.: U
Bijbel met een zgn. vlinderslot. Bijbel 1870 Het Nieuwe testament of alle boeken des Nieuwen verbands onzes Heeren 15,5x10x5,5cm. Cond.: R-G
Geslepen kristallen bonbonkom met zg. Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand. Toegeschreven aan Mr. L.J. Limburg - Amsterdam anno 1915.
Kavel van 5 antieke Franse messen waarvan één voorsnijmes 835/000, lengte voorsnijmes 19cm. Cond.:
Bijzondere zilveren theezeef met bijbehorend lekbakje, gehamerd met gecontourneerde randen. 835/000 Buitenlandse makelij. Theezeefje ø10,5cm. en lekbakje ø7,5cm. Cond.: U
Zilveren roomlepel (keuren zie K. Citroen) met gedreven bak, bekroond met discuswerper 925/000, ca. 28gr. L.: 12cm. Cond.: U
Geslepen kristallen bonbonniere (ø16cm.) met diamantslijpsel en gefacceteerde knoop op zilveren (835/000) voet (ø9cm.) met dubbele parelrand. Mr. A. Fontané & J. van Hoorn - Amsterdam ca. 1890
Rechthoekig bewerkt zilveren 925/000, fotolijstje met fluwelen achterkant,, ca. 8x12cm., Cond.:U
Plaquette (replica) Egyptische masterpiece getiteld "Nut Goddess of the Starry sky" nr. 252/998. Plaquette is gemaakt van brons met een laagje plated. Komt met origineel certificaat (nieuwprijs was 27...
Drie zilveren pillendoosjes (Z2 gekeurd) met scharnierend deksel (rechthoekig (4cm.), zeshoekig en ovaal), samen 29gr. Cond.: G
Vier delen oud/antiek plated: 1x opengewerkte schaal bewerkt met eikenblad decor, 1x bewerkte schaal, 1x bewerkte melkkan, 1x schaal met fruitdecor 12-34cm. Cond.: G
Zilveren (835/000) taartschep met fraaie opengewerkte bloemsteel. Mr. Moerkerk en Co - Haarlem anno 1940.
Hollands zilveren pijpje in de vorm van een revolver 835/000, L.: 10cm. (behoeft reparatie)
Zilveren (925/000) penkandelaar op vierkante voet ca. 12x12cm. ca. 425gr. (bruto)
Rechthoekig zilveren fotolijstje met bewerkte rand en fluwelen achterzijde, 925/000, ca. 9x12cm., Cond.:U
Fraai geslepen ovale kristallen karaf, gemerkt aan de onderkant. Amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem, stop met traan en fraai zilveren (925/000) montuur met handgreep eindigend in druiventros...
Deens zilveren lepel van Georg Jensen, Sterling Z1 gekeurd, L.20cm., ca. 85gr., Cond.:U
Drie zilveren roomlepels met bloem/roos/Haags lofje model. 835/000, ca. 55gr. ca. 11cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren handspiegel met diverse voorstellingen in spiegelrand 835/000 grootkeur, jaarletter I: 1918. Voorzien van oud belastingstempel "J" 19x26cm. Cond.: U
Geslepen kristallen roomkan met oor en voorzien van kruis- en waaierslijpsel. geheel staand op ronde zilveren (835/000) voet met parelrand. Mr. J.C. Bunjes - Amsterdam ca. 1890 (ø6cm.)
Oosterse zilveren koker met afneembaar deksel aan ketting. Bezet met half-edelstenen, 22,5xø3cm. ca. 82gr. Cond.: U
Hollands zilveren suikerschep met agathen steel 835/000 ca. 1880. MT: Daniël Stomps Schoonhoven en 1x Theeduim 925/000 Grootkeur, jaarletter F: 1940, MT: Bonebakker & Zoon Amsterdam, ca. 23gr. Cond.: ...
Drie kristallen karaffen met zilveren monturen: 1x whiskykaraf met beschadigde hals 22xø10cm., 1x karaf met zilveren kraag en stop (halsbeschadiging) 35xø13cm. en 1x ronde karaf 14xø11cm. Cond.: R
Twee zilveren gelegenheidslepels met getorste steel, bekroond met dubbelzijdig medaillon, 800/000 buitenlandse makelij ca. 127gr. Cond.: U
Zilveren sigaretten etui met inscriptie aan binnenkant "Helmut 12.3.1950".835/000, minimaal 112gr., 9x8x1cm., Cond.:U