Fraaie zilveren roomlepel, Hollands 835/000, met bewerkte steel met perkamentrol en een haakje. MT.: Bijkamp en Co., Steenwijk, 1946-1975. ca. 22 gr. 4.5x10 cm Cond.: G.
Zilveren opdienbestek, 800/000 Duitsland, Fraai opdienbestek voorzien van florale bewerking op de heften, met gegraveerde versieringen op de bak en het lemmet. Alles in cassette. L.27cm.
Zilveren lepel, met fraai bewerkte strakke steel, Empire stijl en een bak gemaakt van agaat. 18x3 cm., Cond.: G
Zeer fraaie uitklapbare bril, zilver 835/000, Art Deco, versierd met markesiet. Bevestigd aan een zilveren, 835/000, jasseron ketting, ø 3.1 mm Lengte 60 cm.
Italiaanse ikoon met zilveren montuur, afbeelding van Maria met kind, lithografie 8x10cm
Hollands zilveren miniatuur paard en wagen, 835/000. MT: Niekerk Schoonhoven, eind jaren zeventig. ca 41 gram Cond:G
Groot lot divers plated, o.a bestek, kelken etc, in krat. 22x29x40cm Cond:R/G
Zilveren 835/000 Hollandse jugendstil taartschep met getrembleerde bewerking. MT.: E.Peereboom Amsterdam. JL.: M 1922. L.25cm., ca. 71gr. Cond.: G/U
Grote zilveren medaille 835/000 met afbeelding van man met geweer en vrouw met kind, op de achterzijde Nederlands wapen ø5cm ca 39 gr Cond:G
Fraai zilveren ronde asbak met in het midden een voorstelling met mensen, voorzien van fraai versierde randen ø 13x2cm MT. Fa van Orden Steenkist en Zweed Haarlem. ca 126gr JL.N:1948
Vijf delen antiek plated, beschuitbus, bonbonschaal, 2 delige onderzetter, en 2 plated kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw 9-23cm Cond:G