Kristallen parfumflesje met gg dop 585/000 fraai bol flesje met strakke vlakken geslepen voorzien van gouden dop met gravure en kristallen stopje ø3,5x8cm Cond:G
Twee zilveren theezeefjes, 800/000, Duits. Een theezeef fraai versierd met rozen en dubbele parelrand en een theezeef zeshoekig met florale bewerking en parelrand met steel met roos (gerestaureerd) 14...
Drie delen zilver bestaande uit een deel van een bijbelslot, MT. Fa. Geb. Reitsma, Heerenveen, jl H 1867, een naaldenkoker met getrembleerde bewerking en een natfruitschep in schelpvorm met bewerkte s...
Vier zilveren flessendoppen in cassette 835/000 twee modellen met parelrand, en twee met afgevlakte bewerking 10x10x10 Cond:R/G
Zilveren lampenvoet, zuilmodel met bloementakken versierd en fraaie florale decoraties, 925/000, voorzien van tekst gravure. jl.: R 1909 Sheffield Hoogte 37 cm
Heel bijzonder stel gematteerde kristallen theebussen, 1x kleine schade voet, met 835/000 zilveren geribd montuur en bolle doppen. MT.: J.M.van Kempen & Zn., Voorschoten, ca. 1870. ca. 14xø8.5cm.
Stel sierkurken met zilveren (835/000) doppen met dubbele parelrand
Fraai geslepen kristallen bonboniere, , met divers slijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand (reparatie) Nederlands gekeurd ca. 1900. ø 13.5 cm
Geslepen schuitvormig kristallen bonbonschaaltje met diamant slijpsel en geslepen ster op de bodem. Kleine randschade., voorzien van zilveren hengsel met parelrand, 835/000. Keurkamer Amsterdam 1912. ...
Fraai geslepen kristallen koekschaal , met geschulpte rand en met bijzonder (deels verguld) gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel met florale graveringen. MT.: J.M. van Kempen & Zn. Voorschoten an...
Zilveren tabaksdoos met opgehoogde bovenkant, gecontourneerde rand en graveerwerk (o.a. 2 paarden), MT.: Van der Meulen - Joure anno 1979, 835/000, 13x7,5x2,5cm. ca. 167gr.
Antieke zilveren 835/000, suikerstrooilepel met fraaie bak en gedreven gegraveerde gecontourneerde steel. MT.:H. v/d/ Ree, Schoonhoven anno 1850. ca 21.2gr. 17x7 cm.
Zilveren (835/000) miniatuur van een vrouw met parasol op tuinbank met springende hond, Nederlands gekeurd
Zilveren (835/000) miniatuur van een schoorsteenveger met hoge hoed en ladder met kat, Nederlands gekeurd
Blauw glazen bloemenvaas met opengewerkte florale zilveren monturen (silver overlay) H. 14xø12 cm., voet ø8cm.
Bijzonder zilveren (835/000) lodderein- of sponzendoosje in de vorm van een laars, voorzien van florale graveringen. Mr. Huibrecht van der Aa - Schoonhoven ca. 1870. ca 24 gr. 7x3cm
Zilveren , 835/000, lodderein- of sponzendoosje met plat deksel en diverse stampwerk-decors. MT.: J.C.G. Cabboes - Leeuwarden anno 1829 ca 22.9 gr. 3.5x2.5x2.5cm
Ovale zilveren tabaksdoos met rondom floraal drijfwerk 3,5x8x7cm.
Zilveren ,835/000, loddereindoosje met opgehoogd deksel. Bandendecor en een hartvormig schildje. MT.: D.H. Greaup Schoonhoven anno 1838
Antieke zilveren tamboereer haaknaald, met graveerwerk, compleet met naald, hartvormige vleugelmoer en streepagaten heft, Nederlands gekeurd ca 1860, scheurtje en deukje in zilver 12cm
Antieke zilveren tamboereerhaaknaald, fraai gegraveerd met naald, vleugelmoer en afschroefbare dop voor opbergen van haaknaalden Nederlands gekeurd ca 1860 13cm Cond:G
Zilveren fotolijst 925/000 met brede geprofileerde omranding ca 17mm en houten achterzijde, 16x21cm wat gedeukt Cond:R/G
Zilveren fotolijst 925/000 met houten achterzijde, 11x16cm wat gedeukt Cond:R/G
Zileren fotolijst 925/000 met brede omranding ca 20mm 16x21cm houten achterzijde, gedeukt Cond:R/G