Zilveren miniatuurset van een koffieservies (835/000) bestaande uit een koffiekan, suikerpot en melkkan. Rijkelijk versierd en voorzien van portretten, 8x5cm., ca. 104gr. Cond: U
Cassette met diverse lepeltjes, o.a. zilver. Bestaande uit 4 suikerlepels, 6 theelepels, een roomlepeltje en een bonbonschepje. Cond R-G
Fraaie zilveren 835/000 natfruitschep met opengewerkte bak en wapen van Amsterdam. steel met opengewerkte driemaster onder kroon. onbekende meestertekens en jaarletters. 103 gram, 23 cm cond:G
Fotolijst Empire stijl, zilver verguld, Russisch, met emaille en diverse rode edelstenen, geplaatst op een voet van Lapis Lazulli 9x10 cm
Hollandse 19e eeuwse bijbel met gouden slot, Johannes Enschede en Zonen 1870 met lederen band 15,5x5x9,5cm. Cond.: G
Zeer fraaie koektrommel (16x11,5cm.) op onderschotel (26x22cm.) met geschulpte rand, hoogglans gepolijst, 925/000, ca. 850gr. Cond.: U
Opaline glazen 19e eeuwse dekseldoos met onderschotel en zilveren bewerkt montuur (Biedermeier gravering) 14x21x16cm. Cond.: G
Ajourgezaagde zilveren visschep met fraai gestyleerde gegraveerde vis.
Kavel kristal met zilver bestaande uit: 1x zilveren zwaan (835/000) op kristallen bakje met klontjestang en een kristallen bak met zilveren (925/000) rand 7xø18cm. 7x6x7cm.
Hollands zilveren miniatuur ophaalbrug, 835/000 Amsterdam 8,5x4,5cm ca 52 gr
Zilveren paardewagen, 835/000 miniatuur. Woonwagen met paard, jl. Q 1976 MT. C.A. Stout , Rotterdam 48 gr 8x2x3 cm
Antieke Hollands zilveren strooilepel met fraaie ajourgezaagde rechthoekige bak en Biedermeier bewerkte steel, 835/000, MT: Martinus van Leeuwen Amsterdam, JL: M 1846, ca. 38gr. L.: 16cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren 835/000 snuifdoosje Empire met getrembleerde bewerking en monogram. Voorzien van scharnier en grootkeur, MT: onleesbaar, JL: G 1841, 5,5x2cm., ca. 26 gr. Cond.: G
Cassette met diverse zilveren lepels een vorkje en een suikerschep ca. 106 gr. Cond R-G