Kavel divers oud/antiek plated, messing en tin o.a: lepels, vaasje, vorkjes etc. 4,5-15cm. Cond.: R-G
Twee zilveren opengewerkte suikerklontjes-tangen, 835/000, ca. 56gr. 13cm. en 10cm. Cond.: G
Vijf diverse zilveren theelepels: 1x biedermeier theelepel, MT: Pluut jr, Jaarletter J; 1919, 1x apostellepel (gerepareerd), MT: Fa. B.W. van Eldik jr., 1x lepel van Brussel, 1x lepel van 's Gravenhag...
Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...
Twee zilveren cakevorken 800/000: 1x cakevork voorzien van fraai gravure met lauwerkrans, MT: P. van Heumen Schoonhoven, jaarletter Q: 1926 (18cm.) en 1x vork met fruitbewerking (scheurtje in de steel...
Zes kleine zilveren lepeltjes met getrembleerde steel, 835/000 (kleinkeur), MT: Anthonie & Jacobus Johannes Driesen Schoonhoven 1870-1910, ca. 22gr. L.: 9,5cm.
Vijf delen divers zilver: 1x broodmes met bewerkte heft, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, JL: V 1930, 1x vleesvork Haags lofje, kleinkeur, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, 1x gebaksvorkje...
Grote Engelse plated hengselschaal ca. 1900 opengewerkt met decor van guirlandes (iets vervormd) 25x29x24cm. Cond.: R-G
Art Deco plated parfumflesje met floraal decor en emaille inleg. 6cm. Cond.: G
Kristallen lepelvaasje (7,5xø6,8cm.) met zilveren (835/000) rand en geslepen voet. Vaasje is gevuld met 12 lepeltjes (9cm.) met bloembewerking, MT: Hooijkaas Schoonhoven zilverfabriek, 835/000 Cond.: ...
Diverse zilveren voorwerpen met o.a: 1x langwerpige servetband 835/000, MT: Boermans, 1x ronde servetband met getrembleerde bewerking 833/000, MT: Landmeter, 1x ronde servetband 800/000 met monogram e...
Zilveren botermes, Hollands glad, 835/000, MT: van Kempen en Begeer, JL: B 1961, 15cm. en 1x vleesvork, Hollands glad, MT: Gerritsen en van Kempen, JL: X 1957, samen ca. 60gr. Cond.: U
Zes fraaie zilveren borrel-lepeltjes met opstaande filetrand, kleinkeur 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist 1926-1961, ca. 64gr. L.: 9cm. Cond.: U
Divers zilver: 2 botermesjes en 1 theelepel, 800/000, ca. 53gr. (samen) Cond.: G
Fraai etui met 3 kristallen ruitvormige bewerkte bakjes met 4 zilveren (835/000) morsterdlepeltjes voorzien van getorste steel en parelrand, MT: Fa. P.G. Francics Amsterdam 1882-1887, ca. 12gr. (zilve...
Twee fraaie Hollandse vleesvorken met puntige steel, voorzien van parelrand, MT: Fa. wed. Johannes Fransiscus van der beek Amsterdam-Delft, JL: H 1892, ca. 55gr. L.: 17,5cm.
Kavel met 6 zilveren theelepels met gravurebewerking en bekroond met een soort pijnappels en ronde bak, 835/000, MT: Pako metaalfabriek Rhenen, JL: J 1969, ca. 58gr.
Plated kinderbeker 8,5x7cm en een beker op voet voorzien van fraaie Duitse tekst 10x15cm Cond:G
Zilveren apostellepeltjes met onbekende keurmerken, drie 800/000 zilveren Djokja lepeltjes, en 5 gesneden benen Djokja lepeltjes. ca 12cm Cond:G
Twee Hollands zilveren kandelaars: 1x slanke kandelaar met filetbewerking 925/000, MT: Bos en Zn BV, Jaarletter Z: 1984, 9,5cm. en 1x bredere kandelaar met filetbewerking 835/000, MT: Vet en zonen si,...
Kristallen parfumflesje met stopje en Hollands zilveren kraag en dop 835/000, H.: 8,5cm. Cond.: G
Kristallen loddereinflesje met Hollands zilveren kraag en dop. Compleet met stopje 835/000, H.: 9,5cm. Cond.: G
Engelse kristallen geurflacon op vierkante voet met zilveren kraag en gefacetteerde stop 925/000, 14xø4,5cm. Cond.: G
Vier kleine dienvorkjes met zilveren heften (2x glad en 2x bewerkt) (2x 800/000 en 2x 835/000), L.: ca. 15cm. Cond.: G