Kavel met tien delen zilver: Flessenhouder op vier bolpootjes, 2 servetringen, 2 vingerdoekringen, natfruitschepje, zuurvorkje, theelepeltje, 2 messenleggers. Gehaltes van 800/000 en 835/000. Totaalge...
Vier zilveren miniaturen: 1x egel, 2x schildpadden en 1x wastobbe (1x 835/000 en 3x 925/000), samen ca. 42gr. Cond.: U
Hollands zilveren mergboor van B.H. Driesen te Utrecht, jaarletter Z: 1934, ca. 40gr. L.: 21cm. Cond.: U
Zes antieke Franse tafelmessen met zilveren aanzet en ivoren heft, L.: 25cm. Cond.: G
Puntgave plated koffiepot (model kardinaal) met scharnierend deksel H.:24cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren poppengoed comfoortje, 835/000 ca. 14gr. ø3,5cm.
Hollands zilveren maatbekertje, 835/000 grootkeur, jaarletter: W 1931 MT: Hooijkaas, ca. 35gr. 6xø4,5cm. Cond.: U
Plated empire-kan op voet en met scharnierend deksel bekroond met pijnappel (houten handvat). 27xø10cm. Oor is gerestaureerd.
Kavel zilver: 1x Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter A: 1860, MT: Anne Brandsma Drachten en zilveren wijnsierkurk 800/000, Beugel is ca. 35gr. (15cm.) Cond.: U
Antiek Hollands zilveren suikerschepje, handgegraveerd. 2e gehalte grootkeur, jaarletter C: 1862, MT: Jan van der Velden Amsterdam ca. 10gr. + 1x bakelieten bakje met Hollands zilveren rand 835/000, M...
Twaalf delen oud plated 20e eeuw: presenteerschalen, sauskom etc. 24x51cm. Cond.: R-G
Zilveren handspiegel, gegraveerd en ajourgezaagde spiegelhand waarin oud belastingstempel "J" 11x28cm. Cond.: U
Kavel met 6 delen zilver: antiek tasbeugeltje, jaarletter K: 1869 en 4 servetbanden en een vingerdoekring 800-835/000 ca. 145gr. (samen) Cond.: U
Twee ronde kristallen doosjes met zilveren deksel en gecontourneerde opleg, voorzien van oud belastingteken "V", 835/000, 6xø7,5cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren sleef (soeplepel) met gegraveerde steel en gecontourneerde bak 835/000, jaarletter Q: 1875 ca. 155gr. L.: 30cm. Cond.: U
Kristallen suikerbakje met zilveren rand en hengsel + zilveren suikertang. Hollands gekeurd zilver 835/000 ø10cm. Cond.: U
Hollands zilveren pasteischep met opengewerkte bak en steel, 2e gehalte grootkeur 835/000, jaarletter Z: 1984, ca. 44gr. L.: 14cm. Cond.: U
Zilveren (835/000) miniatuur van een 2-wielige sjees met paard en koetsier met zweep en hoed op het hoofd. Mr. J. Niekerk - Schoonhoven anno 1976
Oorknoppen zilver 925/000 met edelstenen. 10 doosjes met in elk doosje 4 paar oorknoppen met onyx, granaat, turkoois en parel. ø 4 mm
Zilveren mosterdpotje (vat op wielen) met glazen inzetbakje 925/000, zilvergewicht ca. 35gr. Cond.: U
Zilveren cachet, 835/000 met florale motieven rondom, ca. 43gr. H.: 8,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren theezeef met parelrand en ivoren heft ø5cm. Cond.: U
Drie-delig zilveren kavel: 1x Hollands zilveren kindervorkje 835/000, 1939, 1x een zilveren kinder-eetschuifje 800/000 en 1x Hollands zilveren sardineschepje 835/000. Totaalgewicht ca. 53gr. Cond.: U
Rond kristallen bakje met gecontourneerde rand met Hollands zilveren hengsel, bewerkt met parelrand, Amsterdam 1914, ø9cm. Cond.: UJ
Vijf oude glazen onderzetters met zilveren omranding ca. 1930 in goede staat 2xø10cm.
Zilveren zoutvaatje met glazen binnenbakje en ivoren lepeltje Cond.: U
Antieke Hollandse zilveren tafelschuiver met gedreven voorstelling en ophangoog 835/000 (grootkeur), MT: J.H.W. Visser Steenwijk begin 1900, 10,5x8cm. Cond.: U
Zilveren (835/000) miniatuur koffiemolen met draaiende slinger en uitneembaar bakje. Florale afbeeldingen, Nederlands gekeurd
Zilveren kindercouvert met afbeelding van een hertje en eekhoorn (800/000) en 1x zilveren lepeltje (835/000), ca. 100gr. (samen) L.: 16cm. Cond.: U
Hollands zilveren mergboor met zilveren heft, 835/000, jaarletter S: 1928, MT: zilverfabriek Voorschoten L.: 22cm. Cond.: U
Fraaie antieke Engelse zilveren (835/000) klontentang, geheel glad anno 1818
Vijf antieke fruitmesjes met zilveren heft, aan beide kanten met cartouches L.: 19cm. Cond.: G
Groot kavel antiek plated o.a: 1x theekan, lepels, borstels, blik etc. (o.a. Jugendstil) Cond.: R-G
Kavel divers antiek plated ca. 1900 o.a: reisnecesaire in doosje, vorkjes en losse Jugendstil delen 15-20cm. Cond.: R-G
Notenkraker met zilveren handvaten in Empire stijl, 835/000 L.: 20cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren olijflepel met trembleerbewerkte steel 835/000 grootkeur, jaarletter M: 1871, MT: van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 13gr. L.: 13cm.
Hollands zilveren olielampje (6cm.) 835/000 en een petit-point beursje met zilveren beugeltje (6,5cm.) Cond.: U
Vijf Hollands zilveren theelepels met parelrand ca. 1880, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 80gr. Cond.: U
Zilveren (835/000) miniatuur straatmuzikant met buikorgel, jongen en centenbakje, Nederlands gekeurd
Zilveren (835/000) miniatuur van een man op loopfiets, Nederlands gekeurd
Antieke Hollands zilveren olijflepel met filetrand 835/000, jaarletter D: 1913, MT: C.P. 't Hout 's - Gravenhage ca. 23gr. L.: 14cm.
Drie oude plated zoutstrooiers 20e eeuw in goede staat 14-18cm. Cond.: G
Driedelige geslepen kristallen tafelset op 3-kantige kristallen onderschotel bestaande uit: zout- en peperstrooier met zilveren (835/000) schroefdoppen en een zoutvaatje met zilveren (800/000) lepeltj...
Antieke zilveren (835/000) theeduim met gecontourneerde bak en steel, voorzien van scherpe graveringen (als nieuw). Mr. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1873
Zilveren schenksierkurk voorzien van belastingteken V, 835/000 Cond.: U
Bijzonder stel zilveren kaviaarlepeltjes met deels getorste stelen en met knoppen (onduidelijke merken)
Zilveren (835/000) natfruitschep met ronde ajourgezaagde bak en fraaie steel, bekroond door een zg. driemaster VOC schip, Nederlands gekeurd ca. 1900.